Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szacunek za to co zrobiłeś !! Chciałeś uratować i pomóc koledze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda tacy młodzi
0
Cale zycie bylo przed Nimi... Szkoda Chlopakow ;( Wspolczuje Dziewczynom co byli z nimi i Rodzinie co musza teraz czuc ;(
0
Pijta więcej gorzoły
0
No to pogwiazdorzyli. Alkohol + szpan = .... dno
0
Jaki szacunek i za co? Za glupote? Gdyby chociaz jeden był mądry i zachował się rozsądnie to mogloby się to skonczyc inaczej, mniej tragicznie a tak są dwie ofiary. Jak ktos nie potrafi pływać i dodatkowo wypił alkohol to od wody powinien trzymać się z daleka.
0
Taka tragedua....
0
To był jego brat nie kolega
0
To bracia, jeden ratował drugiego, wielka tragedia
0
nie można wskakiwać do wody gdy jest gorąco, szok termiczny->zawał
0
A nie mieli kamizelek ratunkowych, przecież przy rowerkach są ??? Ja bez kamizelki na kajaku nie pływam taka zasada, i nie wskakuje do tonącego tylko, co najwyżej wrzucam kamizelkę. Ja zawsze jak znajomym odbijało nad wodą to zawsze mówiłem nie odpływaj za daleko bo ratować cię nie będę.
0
Dwoch kretynow mniej. Selekcja naturalna
-1
Kretynem to jesteś ty ,nie wierzę że nic głupiego w życiu nie zrobiłeś tylko udało ci się i chodzisz po tym świecie .Pewnie jak wsiądziesz do swojego BMW to nie wiesz ile gazu nacisnąć ,"selekcja naturalna "jak piszesz też jest na drodze ,uważaj cwaniaku.Ogromne współczucia dla rodziny
0
madre dzieci i się tak skończyło, trzeba uważać
0
dobrze, że dziewczyny nie w***yły, też by utonęły. tak młodzi ludzi... bardzo smutna wiadomość.
0
to byli bracia!!!!!!!!!!!!
0
Przykra sprawa. Ciekawe czy podczas sekcji wyjdą jakieś promile. Jeśli nie to składam rodzinie najgłębsze wyrazy współczucia. Głupia śmierć, mi idiocie pływającemu po pijaku kiedyś się udało. Topiłem się, ale wyszedłem z tego. Dziś już nie pije, a i pływam tylko tam gdzie dno stopami czuję.
0
Dziękuję bardzo za taki opis zdarzenia... Bohaterskie ratowanie, a tak naprawdę służby miały wszystko w tyłku! Ratownicy nie mogli silnika do motorówki znaleźć. Strażacy przyjechali i nie mieli nawet masek do nurkowania... Skandal! Więcej tam nie pojadę! Skoro nikt się tam nie przejmuje ludzkim życiem!
0
Co do strażaków to pierwsza przyjechała pewnie jednostka OSP z tej wioski. Ciężko wymagać, żeby OSP na wsi miała aparaty do nurkowania i strażaków z uprawnieniami nurków.
0
mam synów w tym wieku i jestem pewna, że jeden za drugim by w***ył. nie wyobrażam sobie, co ta matka musi teraz przeżywać
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: