Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasteczko z XIX wieku powstaje w Biłgoraju. Budują synagogę

Utworzony przez Karol, 24 października 2014 o 13:05 Powrót do artykułu
Tylko, żeby lokali młodociani naziole nie potraktowali budowy na zasadzie "challange accepted" jak z tęczą w Warszawie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mogliście napisać kto jest wykonawcą. ..
0
Co to się wyprawia, co to się wyprawia...
0
Cyt.:"W miasteczku mieszka już kilkanaście osób." Akurat.Byliście na miejscu?Sprawdziliście?Ciekawe gdzie mieszkają?Nie widziałem tam jeszcze żadnego mieszkańca.
0
Tylko, żeby lokali młodociani naziole nie potraktowali budowy na zasadzie "challange accepted" jak z tęczą w Warszawie...
  Niziołki, czyli hobbici to przecież mieszkają w Shire, a nie w Biłgoraju....
0
A czy nie powinno się iść z duchem czasu? Futurystyczne neonowe osiedla lepiej sprawdziłyby się przy zasiedlaniu miasta jak stara 19sto wieczna drewniana rudera.
0
Nie trawię tego wszechobecnego sentymentu do okresu międzywojennego. Zacofanie,smród,bród i ubóstwo. Komu to się ma podobać? Kilka osób w miasteczku żyło ponad stan prawie dokładnie jak teraz, a reszta klepala biedę.
0
jeszcze trzeba użytkownikow sprowadzic i osadzic w Biłgoraju
0
Cyt.:"W miasteczku mieszka już kilkanaście osób." Akurat.Byliście na miejscu?Sprawdziliście?Ciekawe gdzie mieszkają?Nie widziałem tam jeszcze żadnego mieszkańca.
Akurat byłem i widziałem 4 zajęte mieszkania, ale faktycznie  może być więcej.  
0
będzie tak jak kiedyś żydzi mówili "nasze kamienice wasze ulice". także polacy uciekac za granicę, bo zydzi sie sprowadzają
0
Do majdanka 
0
Dość żydostwa won z Polski
0
a które kolejne miasto oddacie żydom, lublin, Bełżyce, Kock, Lubartów itp., jest tego trochę, a my polacy won za granicę, bo nie ma dla nas miejsca we własnym kraju,
0
za chlebem tj. z biedy wyjeżdżamy za granicę, a teraz dojdzie jeszcze, że żydzi zagarną nasze miasta, wsie, OTO SIELANKA JAKĄ NA ZGOTOWALI SOLIDARUCHY Z LAT 80, posłuchajcie piosenki Mozila "nienawidzę cię polsko"
0
Wszystko to bardzo przykre. Jak ludzie nie mają za co żyć i muszą emigrować. Do tego nienawidzą innych niewinnych ludzi.------------Najlepsze studia podyplomowe Gdańsk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: