Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejsca w Zamościu, gdzie można oberwać.

Utworzony przez Grzesiek, 7 lipca 2015 r. o 01:52
Sorry ja z takim zapytaniem. Od  przyszłego roku akademickiego zamierzam podjąć studia na PWSZ Zamość. Pochodzę z powiatu biłgorajskiego. Słyszałem, że w Zamościu są miejsca niebezpieczne. W związku z tym zastanawiam się nad lokalizacją stancji. Doradzicie coś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starówka, Polna, Wojska Polskiego, Peowiaków, Promyk. Tam jest najbardziej niebezpiecznie i jest największe prawdopodobieństwo, że można dostać wpier***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promyk żyje Promyk walczy Promyk każdą kurwę zwalczy Promyk rządzi Promyk radzi Promyk nigdy Cię nie zdradzi Promyk pije Promyk kradnie i dojebać umie ładnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, ja też słyszałam, że na Promyku jest niebezpiecznie..... ale żle też jest na Polnej i całym Nowym Mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARÓWKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARÓWKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoneczny Stok to bardzo miłe osiedle ....nie słuchać tych tępych dzid, którym rurki ściskają jajka do punktu krytycznego, w którym zaczynają się bać własnego cienia ;) O ile nie będziesz szukał problemów to i one Cie nie znajdą! Słoneczny jest najlepszy bo masz wszystko blisko i jest McDonald :D hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...