Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Hrubieszowa: My chcemy ronda

Utworzony przez Aneczka89, 16 lipca 2010 r. o 23:33 Powrót do artykułu
Mieszkańcy Hrubieszowa, nie dajcie się zrobić w balona. Mieszkam w Puławach kilkanaście lat. Owszem "miasteczko holenderskie" powstało jako innowacyjny projekt, ale to jakaś totalna pomyłka! Miało spowolnić ruch i zwiększyć bezpieczeństwo, a skończyło się na tym, że jest ciasno, a na wylocie do Kazimierza Dolnego często tworzą się korki szczególnie w weekendy, kiedy ruch jest bardzo duży. Bezpieczenstwa nie zwiększyło, a kierowcy spoza Puław mają problem z orientacją. Wysepki blokują wyjazd z lokali i posesji (w czasie skrętu w lewo). Nie wiem czy chodziło twórcom, by je objeżdżać i nadkładać drogi, ale często nie ma innego wyboru, gdy ktoś ma niskie zawieszenie w swoim samochodzie. Są miejsca, w których nie ma możliwości zjazdu na pobocze, by przepuścić chociażby pogotowie. Na całej długości zabronione i praktycznie niemożliwe jest wyprzedzanie, czy omijanie, bo jest bardzo ciasno. Miało być udogodnienie i troska o mieszkańców, a jest kolejny bubel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej potrzebne sa światła na skrzyżowaniach ulic Piłsudskiego i Staszica oraz Narutowicza z Partyzantów i Targową --zaraz jakiś bałwan sie odezwie a gdzie jest ulica Staszica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałwan się nie odezwie ale zapomniałeś dodać ulicy Leśmiana. A światła wskazane w Twojej drugiej propozycji są zbędne i korkowały by miasto. Jak ktoś nie potrafi się włączyć do ruchu z ulicy Narutowicza to jego sprawa ja tam nigdy nie stałem dłużej niż minuta. Przez te światła plac Wolności i Staszica rano i po południu by była zakorkowana co chwilę tak jak jest gdy idzie pogrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...