Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JEŻELI SPADKI ZOSTAŁY ZMIENIONE A ZABUDOWA BĘDZIE WPŁYWAŁA NA ZMIANĘ WARUNKÓW wilgotnościowychSĄSIADA TO JUŻ DZISIAJ MOŻNA MÓWIĆ O ZŁAMANIA PRAWA PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ.Nie rozumię również dlaczego tej inwestycji nie uzgodniono z sąsiadami na etapie projektowania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
XXX-PRL? Tam naprawdę czas się zatrzymał!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEZELI Z TRAWNIKA ROBI SIE PARKING POWINNA BYC ZGODA NA ZAGOSPODAROWANIE TYM TERENEM RACZEJ TEREN NIE NALEZY DO SM TYLKO MAJA NA NIA DZIERZAWE WLASCICIEL SKARB PANSTWA ZAPEWNE A BUDUJAC I ROBIAC SOS PRZY PLOCIE SASIADA NALEZY MIEC ROWNIEZ ZGODE ORAZ ZACHOWANE METRY OD GRANICY DZIAŁKI. TAKA JEST PRAWDA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co się autorowi tekstu nie podoba w pisowni słowa "nieustawianie"? Za jago czasów nie z rzeczownikami pisano rozdzielnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chodzi pewnie o wyjątkowoa drętwy, udający fachowy styl. Z całości tego zdania wynika, że parking wybudował nadzór budowlany. Chyba tak nie było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: