Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ma 29 lat to jak mogła ukończyć gimnazjum? Wtedy było 8 klas podstawówki. Mój dziadek mawia: "diabeł tkwi w szczegółach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tam mało prawdopodobne żeby miała "książeczkowy dowód" jak jest przed 30tką ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jej morde zakrywacie ujawniac drani aby wiedziano i rozpoznawana na ulicy w gazetach i wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ja podziwiam zwykla dziewczyna ze wsi a jak potrafila wybic sie na swiecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ja ja podziwiam zwykla dziewczyna ze wsi a jak potrafila wybic sie na swiecie..
No to jest faktycznie powód do podziwiania zaradności. Wybiła się w świecie!!!! Dlaczego gazeta jest świętsza od innych. Przecież w internecie ma tylko zasłonięte oczy tak jak inni bandyci. Chodzi o to aby jej nikt nie poznał jak wróci do rodzinnych stron. Myślę, że jak wyjdzie z więzienia to już jej nikt nie pozna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baron napisał:
dlaczego jej morde zakrywacie ujawniac drani aby wiedziano i rozpoznawana na ulicy w gazetach i wszedzie
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Mloda-Polka-rzadzila-wloska-mafia-Szlo-jej-calkiem-niezle,wid,13004288,wiadomosc.html?ticaid=6b8ed use googel next tajm idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
poza tam mało prawdopodobne żeby miała "książeczkowy dowód" jak jest przed 30tką ...
Aktualny wzór dowodu osobistego został określony rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 listopada 2000 r.(Dz. U. z 2000 r. Nr 112, poz. 1182) i obowiązuje od dnia 1 stycznia 2001 roku. W 2001 roku "zaradna kobitka" miała 19 - 20 lat, więc dowód książeczkowy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkanka Ulhówka spod Tomaszowa Lub.stała na czele włoskiej mafii". Powinno chyba byc mieszkanka Ulhowka pod Tomaszowem Lubelskim stala na czele wloskiej mafii. Ale polonista nie jestem. I z tego co wiem to p. Edyta nie chodzila wcale do liceum ekonomicznego tylko uczyla sie w zawodowce na fryzjerke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...