Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobilna Myjnia Parowa "Błysk" Zamość

Utworzony przez blyskmyjnia, 9 sierpnia 2011 r. o 21:41
A mi po ich usługach zmatowiały plastyki. I zastanawiam się czy sprawy nie oddać do sądu za złe wykonane usługi i narażenie mnie na koszty ich wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Beznadziejna firma ten niby "błysk" . W dodatku z tupetem i jeszcze szantażują. Odradzam korzystania z ich usług, Sami Państwo widzicie, ze w pogoni za reklamą zdolni są do oczerniania ludzi
Ha Ha Ha nie zauważyłam, żeby firma kogoś oczerniała, to raczej ty oczerniasz - robiąc firmie antyreklamę! Aniu nie udaj zbulwersowanej i zgorszonej wszechobecną reklamą! Jesteś pewnie jedną z tych lasek, która udaje super kierowcę i lalunię, która korzysta z myjni i jest z siebie dumna, że umie trzymać pistolet na myjni samoobsługowej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blyskmyjnia napisał:
Dziękuję za zwrócenie uwagi i link, moim celem nie było zdenerwowanie forumowiczów, jedynie dotarcie do jak największej liczby osób, po prostu robię wszystko żeby firma ruszyła pełną parą, jestem młody to mój pierwszy własny biznes do tego żona i małe dziecko na utrzymaniu, dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żeby się powiodło. Przepraszam wszystkich forumowiczów, których zdenerwował fakt umieszczenia tego wątku.
Gratuluję pomysłu! i życzę sukcesu, młodych i kreatywnych ludzi w tym kraju trzeba doceniać, a nie gnoić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon Kwiatkowski napisał:
A mi po ich usługach zmatowiały plastyki. I zastanawiam się czy sprawy nie oddać do sądu za złe wykonane usługi i narażenie mnie na koszty ich wymiany.
To bardzo ciekawe co Pan pisze, ale na pewno nie korzystał Pan z usług naszej firmy, a jeśli tak to proszę opisać jak wygląda nasz samochód i jaki dostał Pan prezent przy wykonywaniu usługi, który otrzymują wszyscy nasi klienci. Bardzo chętnie spotkam się z Panem w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie informacji, gdzie i kiedy był myty samochód na posesji. Czy woda po umyciu samochodu bezpośrednio odprowadzona została do gruntu. Z góry dziękuję za udzielenie informacji. Sanepid.zam@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Sanepid' timestamp='1313058240' post='513518'] Proszę o podanie informacji, gdzie i kiedy był myty samochód na posesji. Czy woda po umyciu samochodu bezpośrednio odprowadzona została do gruntu. Z góry dziękuję za udzielenie informacji. Sanepid.zam@op.pl [/quote sugeruję pracownikom "sanepidu" poczytać sobie najpierw coś na temat myjni P A R O W Y C H !!! jak sama nazwa wskazuje do mycia aut i nie tylko używa się pary, a nie wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid napisał:
Proszę o podanie informacji, gdzie i kiedy był myty samochód na posesji. Czy woda po umyciu samochodu bezpośrednio odprowadzona została do gruntu. Z góry dziękuję za udzielenie informacji. Sanepid.zam@op.pl
Woda nie jest odprowadzana do gruntu, bo ścieki w tego rodzaju myjni nie występują, jest to myjnia w pełni ekologiczna a ja posiadam pismo z Urzędu Miasta Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, w którym jest jasno określone iż nie potrzebuję żadnych pozwoleń na prowadzenie mojej myjni jedynie wpis do ewidencji działalności gospodarczej. W przypadku zwrócenia się przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną stosowne pismo zostanie okazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blyskmyjnia napisał:
Woda nie jest odprowadzana do gruntu, bo ścieki w tego rodzaju myjni nie występują, jest to myjnia w pełni ekologiczna a ja posiadam pismo z Urzędu Miasta Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, w którym jest jasno określone iż nie potrzebuję żadnych pozwoleń na prowadzenie mojej myjni jedynie wpis do ewidencji działalności gospodarczej. W przypadku zwrócenia się przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną stosowne pismo zostanie okazane.
Z wielką uwagą analizuję tę dyskusję w której występuje właściciel firmy, który łamie bezczelnie prawo i ma w d...pie interlokutorów i nadal reklamuje się na tym forum. Co wywołuje zrozumiany sprzeciw forumowiczów. Także wsłuchuję się w głosy strony przeciwnej, która z jego usługi skorzystała, bądź tylko udaje, że tak. MOje spostrzeżenia są następujące. Pewno para wodna robiona jest z cukru i maki. A tak faktycznie, to ilość pary w takich urządzeniach kształtuje się na poziomie około 150kg/h co w rezultacie odpowiada około 2,5 l/min. konsumpcji wody. Tak więc woda będzie występowała, choć w ograniczonych ilościach. To jest fakt. Po drugie. Gość do was przyjeżdża i bierze kasę, tak jak za stacjonarną myjkę ręczną, bądź lepiej. Przy okazji podłącza się do waszego gniazdka. Pewno też zaproponuje odświeżenie dywanów, dywaników i innych dupereli. Jasne mozna to zrobić. Tylko pytamie, ile ta usługa będzie kosztowała???? To może lepiej za tę kasę kupić sobie takie urządzonko w Lidlu za 80 dyszek zatrudnić połowice no i efekt będzie zblizony, bądź taki sam Czy myjnia parowa zastąpi myjkę ręczną - wodną? Warto się nad tym zastanowić. Co jest lepsze dla TWOJEGO lakieru samochodowego? Czy kurz i piasek pchany parą wodną będzie lepiej wpływał na stan lakieru niż myjka ręczna. Z pewnością głosy będą tu podzielone, tak jak przedstawicieli firm handlującymi takie urządzenia. Zatem, miejsce siedzenia będzie określało punkt widzenia. Moje stanowisko jest następujące. Warto kupić takie małe urządzonko parowe i komore silnika, tapicerkę, zawiasy myć pod parą, a lakier po prostu tradycyjnie myć dużą ilością wody. Ot i całą prawda. Zakańczając temat proszę pana właściciela o podanie kwoty swojej usługi. Mieszkam 10 km od Zamościa. Mycie zewnątrz i wewnątrz(tapicerka, dywaniki, bagażnik. Samochód to Mercedes klasy S. Myslę, że to rozjaśni nam wszystkim ocenę wartości usługi. Bo co do jakości, proszę wybaczyć zdanie możemy mieć podzielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://######strona.telemyjnia.nazwa.pl/lublin.html Tu jest cennik podobnej myjni z województwa, tak dla porównania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz Polikarp napisał:
Zakańczając temat proszę pana właściciela o podanie kwoty swojej usługi. Mieszkam 10 km od Zamościa. Mycie zewnątrz i wewnątrz(tapicerka, dywaniki, bagażnik. Samochód to Mercedes klasy S. Myslę, że to rozjaśni nam wszystkim ocenę wartości usługi. Bo co do jakości, proszę wybaczyć zdanie możemy mieć podzielone.
No i co z podaniem ceny za usługę mycia samochodu? macie chłopcy jakiś mały problemik. Robi się tu bezprawny marketing, łamie się w ten sposób postanowienia regulaminu forum i wszystko ma być ok. No wyjdź z tą ceną za swoją usługę. Nie krępuj się. Ja od siebie dodam, że samochodu w tym a szczególnie karoserii w zyciu już nie umyję. POzdrawiam błysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij ma dwa konce napisał:
No i co z podaniem ceny za usługę mycia samochodu? macie chłopcy jakiś mały problemik. Robi się tu bezprawny marketing, łamie się w ten sposób postanowienia regulaminu forum i wszystko ma być ok. No wyjdź z tą ceną za swoją usługę. Nie krępuj się. Ja od siebie dodam, że samochodu w tym a szczególnie karoserii w zyciu już nie umyję. POzdrawiam błysk
Nie ma najmniejszego problemu z podaniem ceny, proszę zerknąć na stronę internetową mojej myjni tam są umieszczone szczegółowe cenniki. Skoro i tak nie zamierza Pan korzystać z usług myjni parowych to po co Panu cena????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blyskmyjnia napisał:
Nie ma najmniejszego problemu z podaniem ceny, proszę zerknąć na stronę internetową mojej myjni tam są umieszczone szczegółowe cenniki. Skoro i tak nie zamierza Pan korzystać z usług myjni parowych to po co Panu cena????
Samochodu nie umyję, bo mam smutne doświadczenia, ale mogę budę dla pieska Po drugie gość zadał pytanie konkretne, dojazd, mercedes i nie potraficie odpowiedzieć. Bo nie chcecie, aby czytający mieli odrazu wyrobiony pogląd, że to jest czyste zdzierstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile bierzecie za dojazd w promieniu 15 kilosów od miasta i za umycie ciągnika i przyczepe po oborniku. Ciągnik nafaszerowany elektroniką w tym jest i ona w szybach. Wiec interesuje mnie cena i czy bierzecie odpowiedzialność za swoją robotę jeśli na wskutek jej coś padnie. Z góry dziękuję wam za udzielenie informacji. Sie manko Marek. K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek.k napisał:
Ile bierzecie za dojazd w promieniu 15 kilosów od miasta i za umycie ciągnika i przyczepe po oborniku. Ciągnik nafaszerowany elektroniką w tym jest i ona w szybach. Wiec interesuje mnie cena i czy bierzecie odpowiedzialność za swoją robotę jeśli na wskutek jej coś padnie. Z góry dziękuję wam za udzielenie informacji. Sie manko Marek. K.
Niestety nie posiadamy w naszej ofercie usług mycia maszyn rolniczych. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, oferuję pranie i czyszczenie różnego rodzaju tapicerek - foteli, narożników, krzeseł itp. więcej inf. pod nr 667823953.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie. Widzę że jak zwykle leci pełno polskiego gówna. Jeżeli ktoś chce korzystać z myjni przy stacji, niech korzysta. Jeśli ktoś chce korzystać z myjni bezdotykowej, też ma do tego prawo, są też ludzie którzy skorzystają z myjni parowej - w stanach działają prężnie. W naszym "pięknym " kraju zawsze coś komuś nie pasuje, klient jest ciężki i zna jedno słowo RABAT ( swoją drogą Rabat to stolica Maroko !!! ) - ludziom dla których usługa jest zbyt droga, proponuję mycie pod blokiem, lub na posesji - ja od dzisiaj będę kręcił filmy ( jako dowód ) i zgłaszał sprawę odpowiednim organom - mycie auta we własnym zakresie jest zabronione :-) A i jak już się wypowiadam - polacy kochają płatności kartą - dla sprzedawcy płatność kartą to schodzenie z marży ( okolo 2 % ) - np w Holandii, jak chce się wynająć pokój ( ja placiłem 150 euro za dobę w Amsterdamie ) jest kartka - PRZY PŁATNOŚCI KARTĄ NALEŻY DOLICZYĆ 3% - to mi się podoba - :-) Trzeba szanować siebie i innych. A zje***ie młodego człowieka, za to że się stara jest nie-na-miejscu !!! Niedobrze że reklamuje się na forum, ale można grzecznie zwrócić uwagę. WIELKIE FIRMY WYNAJMUJĄ LUDZI DO PISANIA BZDUR NA FORACH i jakoś nikt ich nie jebie !!! WYLECZCIE SIĘ Z polskości :/ Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie. Widzę że jak zwykle leci pełno polskiego gówna. Jeżeli ktoś chce korzystać z myjni przy stacji, niech korzysta. Jeśli ktoś chce korzystać z myjni bezdotykowej, też ma do tego prawo, są też ludzie którzy skorzystają z myjni parowej - w stanach działają prężnie. W naszym "pięknym " kraju zawsze coś komuś nie pasuje, klient jest ciężki i zna jedno słowo RABAT ( swoją drogą Rabat to stolica Maroko !!! ) - ludziom dla których usługa jest zbyt droga, proponuję mycie pod blokiem, lub na posesji - ja od dzisiaj będę kręcił filmy ( jako dowód ) i zgłaszał sprawę odpowiednim organom - mycie auta we własnym zakresie jest zabronione :-) A i jak już się wypowiadam - polacy kochają płatności kartą - dla sprzedawcy płatność kartą to schodzenie z marży ( okolo 2 % ) - np w Holandii, jak chce się wynająć pokój ( ja placiłem 150 euro za dobę w Amsterdamie ) jest kartka - PRZY PŁATNOŚCI KARTĄ NALEŻY DOLICZYĆ 3% - to mi się podoba - :-) Trzeba szanować siebie i innych. A zje***ie młodego człowieka, za to że się stara jest nie-na-miejscu !!! Niedobrze że reklamuje się na forum, ale można grzecznie zwrócić uwagę. WIELKIE FIRMY WYNAJMUJĄ LUDZI DO PISANIA BZDUR NA FORACH i jakoś nikt ich nie jebie !!! WYLECZCIE SIĘ Z polskości :/ Pozdrawiam
absolutnie zgadzam sie z tym co napisales ale zdanie "wyleczcie sie z polskosci"poprostu mnie wkurzylo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ich ***czyszczenie.xlx.pl/ świetnie radzą sobie z każdym zabrudzeniem, porządna i rzetelna firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...