Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobry pomysł dla tych, którzy potrzebują modlitwy i nie mogą lub nie chcą skontaktować się osobiście lub telefonicznie. Ale mam wątpliwości, czy jest to pomysł nowatorski (czyli wg Słownika Języka Polskiego: nowo wprowadzony, odkrywczy, nietradycyjny) - kilka lat temu natknąłem się na stronę internetową, która zawierała skrzynkę modlitewną (czy coś o podobnej nazwie), gdzie można było przedstawić swoją intencję i poprosić o modlitwę. Chyba, że przyjmiemy trzecie znaczenie słowa nowatorski, czyli nietradycyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa na mejla, a może emaila lub e-maila. To tylko świadczy o naczelnym jak zarządza gazetą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowatorski pomysł????? No nie wiem?! Polecam stronke Frondy. Nie wierzycie - zobaczcie. Internet jest Wielki. juzeff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "taca"? Też wirtualna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och! Cudownie! Można też się umówić na schadzkę z ministrantem lub gimnazjalistką która rzecz jasna potrzebuje "opieki i modlitwy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tytuł to jakis żart. Przecież internetowe skrzynki intencji funkcjonują juz od wielu, wielu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA MODLITWIE DA SIE ZAROBIĆ,NIC NIE ROBIĄC,,,,,TO WIELKI GRZECH PRZED BOGIEM,WYŁUDZAĆ MAMONĘ OD GŁUPIUTKICH MOHERÓW OBIECUJĄC IM NIEBO,,,,DO KLECHY WZIĄŁBYŚ SIE DO UCZCIWEJ ROBOTY CHŁOPIE,TO WYPASINA BUZKA BY CI SPADŁA,NIEROBIE JEDEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł proszę księdza , teraz niewiele osób się modli także brawo i Szczęść Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjalistka napisał:
Och! Cudownie! Można też się umówić na schadzkę z ministrantem lub gimnazjalistką która rzecz jasna potrzebuje "opieki i modlitwy".
Oj TY BIEDNY CZŁOWIEKU! SKĄD TAKA MĄDROŚĆ U CIEBIE? PEWNIE CI SZKODA, ŻE NIE MA CHĘTNYCH NA CIEBIE! ALE Z TAKIM ROZUMEM TĄ PRÓŻNE SZUKANIE! SZUKAJ MOŻE W AGENCJACH TOWARZYSKICH TO TAM ZNAJDZIESZ COŚ ODPOWIEDNIEGO DLA TAKICH " INTELIGENTÓW" JAK TY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
A "taca"? Też wirtualna?
O tak powinno być. To będzie nowatorskie! Co do modlitwy-przecież to moja osobista rozmowa z Bogiem,coś bardzo prywatnego wręcz "intymnego".Śmieszą mnie tego typu wymysły, ale jak widać ktoś...to kupuje... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...