Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modlitwy na Ukrainie za Polaków zabitych przez UPA

Utworzony przez Ali Baba, 14 lipca 2011 o 13:45 Powrót do artykułu
Dopóki nie zaistnieje u każdego Polaka -i przede wszystkim Ukraińca świadomość że to co się stało było złem to nienawiść istnieć będzie nadal i do dziś istnieją ba funkcjonują hasła że -Lachów treba rizać-są oczywiście Ukraińcy inaczej myślący ale oni byli i wtedy kiedy ratowali polaków ostrzegając czy nawet ukrywając ich , ryzykowali życie i często je tracili razem z Polakami ale skoro Państwo Ukraińskie rządzący politycy stawiają czy pozwalają na stawianie pomnika pierwszemu rizunowi Ukrainy Banderze w imię własnych interesów i utrzymania się przy żłobie stawiają POMNIK to o jakim tu pojednaniu możemy mówić o jakim zrozumieniu jakiej nauce ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MASZ RACJĘ PO TYLU LATACH I PO TYLU KRZYWDACH JAKICH DOZNALIŚMY OD NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH STOSUNEK UKRAIŃCÓW DO POLAKÓW NIE WIELE SIĘ ZMIENIŁ .WŚRÓD NAS MIESZKAJĄ WASILE KTÓRZY SĄ BARDZO WROGO NASTAWIENI DO MIESZKAJĄCYCH TUTAJ POLAKÓW .UWAŻAJMY NA TYCH ZŁYCH I ZAWISTNYCH LUDZI.
0
GONIĆ WASILÓW SQRWYSYNÓW NA KOPACH
0
Zwieńczenie hołdu w pieśni "Na Podolu płacze kamień" youtube.com/watch?v=2tIX0gEK3_g
0
UPA to byli banbyci. Niepokoi mnie stosunek niektórych "współczesnych" Ukraińców do wydarzeń na Wołyniu. Niektórzy nawet mieszkają w Polsce chociaż ja na ich miejscu z takimi poglądami bym wyjechał na Ukrainę.
0
!!!!!!! A JA Z WASILAMI ROBIŁAM INTERESY I OKAZAŁO SIĘ ŻE TO TAKIE SKUUURWYSYNY O BOŻE !!!!!
0
Mieszkam koło spolonizowanych Ukraińców i ich stosunek do Polaków jest negatywny .To bardzo bogaci i znani ludzie w Zamośćiu , ale wewnątrz źli ,zawistni i wrogo nastawieni do Polaków.
0
mnie wasilowa uczyła i faktycznie wewnątrz to zła i zawistna kobieta
0
ach ci rasiści, dzisiaj sie im Ukraińcy nie podobają, a jutro inne nacje.
0
ole napisał:
ach ci rasiści, dzisiaj sie im Ukraińcy nie podobają, a jutro inne nacje.
historia sie klania... i nie mowimy o hitlerowskim belkocie typu "psy, bo..."
0
VAREA napisał:
historia sie klania... i nie mowimy o hitlerowskim belkocie typu "psy, bo..."
My jako naród nikogo nie lubimy, a czemu? pewno dlatego, że sie sami uwielbiamy jako naród wybrany. I tak Rydzyk i jego ekipa moherowa nie lubi czarnych, żydów za ich kamienice, Ukraińców nie za Wołyń a tak navprawde, że są państwem na rzekomych polskich ziemiach, nie wspomne o ruskich, cyganach, Niemcach. My sie sami zagryziemy.
0
ole napisał:
My jako naród nikogo nie lubimy, a czemu? pewno dlatego, że sie sami uwielbiamy jako naród wybrany. I tak Rydzyk i jego ekipa moherowa nie lubi czarnych, żydów za ich kamienice, Ukraińców nie za Wołyń a tak navprawde, że są państwem na rzekomych polskich ziemiach, nie wspomne o ruskich, cyganach, Niemcach. My sie sami zagryziemy.
TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY
0
TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY 0 Mały problemik tato jest z RPA a Mama POLKĄ
0
[quote name='ole' timestamp='1311179404' post='504250'] TY SIĘ MOŻE ZAGRYZIESZ POTOMKU UKRAIŃSKICH ZBRODNIARZY 0 Mały problemik tato jest z RPA a Mama POLKĄ [/quotte/] TO Z CIEBIE TAKI POLAK JAK Z BANDEROWCA DOBRY CZŁOWIEK
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: