Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni forumowicze! Czy wylaliście już Wasze żale i flustracje? Poużywaliście sobie na policjantach? Lepiej się już czujecie? To teraz przeczytajcie co Wam napisałem. Praca policjanta to odpowiedzialność przede wszystkim.Żeby ją poznać trzeba pracować w Policji. Oglądanie programów telewizyjnych pokazujących pracę policjantów również nie odzwierciedla problematyki tego zawodu. Z Waszych postów bije jad i nienawiść do tych ciężko pracujących ludzi. Skąd się ona bierze..? Ano z tąd że zdecydowana większość piszących tutaj osób była i to zapewne nie raz ukarana przez policjantów wysokimi grzywnami. I ta większość pokazuje swoje niezadowolenie właśnie z tego powodu. Wydaje im się że policja jest niepotrzebna na drodze pełnej dziur i wyboi. Według toku ich myślenia przyczyna wypadków to kiepskie drogi lub drzewa rosnące blisko jezdni. Prędkość i brawura to czynniki drugorzędne nie mające żadnego wpływu. To płaskie myślenie prowadzi właśnie do szeregu tragedii na naszych drogach.Brak odpowiedzialności i dojrzałości jest pierwszą przyczyną wypadków. Potwierdza się to również słuchając 19 kanału CB w którego eterze trwa wielka obława na policję. Żal mi tych wszystkich "mobilków" którzy z pełną premedytacją i świadomością dopuszczają się łamania przepisów w ruchu drogowym. Pomimo tego są ludzie którzy jeżdżą zgodnie z przepisami i szanują policjanta pracującego na drodze. Ale oni rzadko piszą komentarze pod artykułami. Trzymajcie się panowie policjanci i oby jak najmniej takich wypadków Wam się przytrafiało. A Wy którzy myślicie inaczej piszcie sobie dalej tylko tyle możecie zrobić. Przyjdą czasy gdy za przekroczenie prędkości policjant zatrzyma Wam prawo jazdy na kilka tygodni.Tak jest już w niektórych państwach. Wtedy to dopiero będziecie mogli poużywać na forum. Pozdrawiam Jacek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak są wyszkoleni nieomylni policjanci, skoro facet przejechał bezpiecznie to jest piratem, a oni skoro nie potrafią panowac nad autem przy tych prędkościach to nie nadają się do tej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TEN PIRAT TO ROWERZYSTA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och Jacku nie bulwersuj się tak, bo Ci żyłka pęknie. pamiętaj że to iż ludzie nie lubia policji wynika tylko z tego że w wiekszości przypadków policja jest sobie sama winna. Opieszałością w przypadkach kiedy jest potrzebna itp sprawami. Nie chcę rozwijać wątku bo wiele razy o tym mówiono. Policja jest dobra w ściąganiu mandatów i nic więcej, a te brednie o zatrzymywaniu prawa jazdy w innych krajach to sobie schowaj pod poduszkę dla własnych dzieci. Korupcja w tej służbie, pycha funkcjonariuszy którym wszystko wolno i życie na koszt państwa to jest właściwy obraz policji. Przetargi na sprzet itp to szerg przekrętów. Kto kupuje vectry do ścigania piratów? Głupia nasza policja. A dlaczego? Bo ktoś z opla dał w łapę. A wystarczyło oglądać top gear i testy vectry vts w porównaniu z mondeo i mazdą 6. Vectra to beznadziejny gniot w porównaniu z konkurencją. To samo dotyczy policyjnych motocykli. Kupuje się drogie w zakupie turystyczne motocykle BMW do ścigania gnojków na R1 czy R6. Z nimi niestety nie macie szans. W krajach zachodnich na które się tak powołujesz posiadają sportowe motocykle, lekkie szybkie a nie krowy ważące po 300 kg w stanie suchym. Ale Ty pracujesz w policji więc nie dasz się przekonać. Pa. gsxr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrac sreberka dac polonezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolałbym tego pirata za kierownicą sreberka, Dobrze trzeba szkolić amatorów szybkiej jazdy bo to zagrożenie. Polonez był odpowiednim autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się skończyło, ja bym proponował zwrot kosztów za auto na dom dziecka i skończy się cwaniakowanie , 10 lat przerwy w pracy bo to zagrożenie wogole te sreberka i fiaty to zapierdzielają czy gonią czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym się różni normalny kierowca od kierowcy policjanta z drogówki?? niestety niczym. Każą funkcjonariuszom ścigać piratów ale państwo powinno ich przeszkolić, odpowiednie kursy czy odnośnie szybkiej jazdy czy poślizgów. a tak to niestety muszą uczyć się na drogach co czasami źlę się kończy... ach biedne to państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35CBA6 napisał:
MAM DZIKĄ RADOŚĆ,ŻE MOGE POSMIAĆ SIĘ ZE "ZDOLNIACHÓW" Z DROGÓWKI CO TO ŚCIGAJĄ PIRATÓW,ŻE PRZYSZŁA KRYSKA NA MATYSKA!!WIĘCEJ TAKICH PROSIMY,MOŻE WTEDY NASI NIEBIESCY "STRÓŻE" BEZPIECZEŃSTWA ZMIENIĄ METODY POPRAWY JAKOŚCI RUCHU DROGOWEGO,SIĄDĄ PRZY WSPÓLNYM STOLE Z NASZYMI GŁĄBAMI=NIEROAMI DECYDENTAMI I STWORZĄ PROGRAM SKUTECZNEGO LIKWIDOWANIA ZAGROŻEN DLA UCZESTNIKÓW DRÓG, MINIMALIZACJI ILOŚCI GŁUPICH ZNAKÓW(KARANIA MANDATAMI EKIP KTÓRE TAKOWE POSTAWIŁY!!), ZWIĘKSZANIA PRZEPUSTOWOŚCI MIAST I KARania RZECZYWSITYCH deb***I ZA KIEROWNICĄ(NIEDZIELNYCH, PO ALKOHOLU ALBO NARKOTYKACH, NIESFORNYCH BLONDI ITD!) A NIE TYCH KTÓRZY PO STANIU 2 GODZ W KORKU CHCĄ DOJECHĄC DO CELU!!NAJPIERW NIECH TO PAŃSTWO ZBUDUJE DROGI I POPRAWI JAKOŚĆ INFRASTRUKTURY DROGOWEJ A POTEM SZUKA SPOSBU LIKWIDACJI WARIATÓW NA DROGACH A NIE STOSUJE ZASADY ZERO TOLERANCJI, TRATKOWANIA WSZYSTKICH JAK PRZESTĘPCÓW!
wg ciebie to nie powinno być żadnych ograniczeń prędkości? puść swoje dziecko do szkoły przez jezdnię i czekaj aż ktoś z poglądami takimi jak ty to TWOJE dzieck zbierze z przejścia dla pieszych bo przecież znaki są niepotrzebne Miłego Dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się z czego cieszyć,a raczej należy płakać.Mamy niedoszkolonych policjantów.Drogówka powinna umieć jeździć bez względu na warunki atmosferyczne.Jeśli taki nie potrafi poprowadzić auta,niech nie udaje się w "pościg".Czy nie wystarczyło samo zarejestrowanie aby ukarać pirata?Kto zapłaci za remont (klepanie) blachy?(chyba już nie nadaje się do klepania) P.S Nie tak dawno,gdy policja otrzymywała samochody które pokropił klecha,napisałem,że policja autami się nie nacieszy,gdyż jakiś nieudacznik (jak w tym przypadku) rozbije auto.Czekamy na następne informacje (bo ta była kolejną o uszkodzeniu policyjnego sreberka). P.S.II POlicjant jadący brawurowo powinien odpowiadać za zagrożenie w ruchu lądowym.Co by było gdyby jechał ktoś z naprzeciwka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁAHAHAHAHA CHWDP szkoda ze nie zdechł jakiś pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam zgadzm sie z kolega niedoszkoleni kierowy , a po drugie nasze drogi to zgroza , paranoja polska wogole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIRAT napisał:
ŁAHAHAHAHA CHWDP szkoda ze nie zdechł jakiś pies
Twoja stara o aborcji zapomniała czy stary w pijackim widzie nie wiedział,że cie buraku płodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku! Nie bulwersuj się tak. Pracuję w firmie handlowej,w której była dwukrotnie okradziona oraz kilkakrotnie dokonano wybicia szyb oraz innych zniszczeń m. in.dekoracji świątecznych - lokal w centrum miasta. I szanowna policja nic na to oczywiście nie mogła poradzić. Ale jak stanąłem na ulicy przy firmie zamiast równolegle do krawężnika i już nagrodziła mnie mandacikiem. DLATEGO SIĘ CIESZĘ HE, HE, HE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
me napisał:
czym się różni normalny kierowca od kierowcy policjanta z drogówki?? niestety niczym. Każą funkcjonariuszom ścigać piratów ale państwo powinno ich przeszkolić, odpowiednie kursy czy odnośnie szybkiej jazdy czy poślizgów. a tak to niestety muszą uczyć się na drogach co czasami źlę się kończy... ach biedne to państwo
Po co PALANCIE powtarzasz to co już wszyscy napisali po 10 razy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest wideo rejestrator i wszystko czarno na białym czy gonili pirata (CHOć W TO NIE WIERZę)!!! a tak poza marginesem jeżdżę codziennie i nieraz mnie wyprzedzali w obszarze zabudowanym ja 50 a oni łycha i nikogo nie gonili a kiedyś w Werbkowicach przez podwójną ciągłą koło cukrowni mnie wyprzedzili zapomnieli o stopie na torach poszli jak błyskawica ja jadę sobie dalej wjeżdżam do Brodzicy tam jest 70 patrze w lusterko a oni znowu są za mną i jakoś po drodze nikogo nie trzymali!!! Powiedzmy szczerze jeździli jak wariaci i to nie tylko moje zdanie na ten temat nie interesowały ich znaki bo sie czuli ponad prawem i teraz mają tego efekty !!! oni są policjantami a jak mają zapędy na kierowców rajdowych to niech zmienią zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot durny naród cieszy się, że policjanci mieli wypadek... I z czego się barany cieszycie? Co tydzień jeździcie głąby po tej Zamojszczyźnie rozklekotanymi gola\fami, polonr\ezami i spawanymi audicami od dyskoteki do dyskoteki, potem narąbani urządzcie sobie rajdy jak ten ostatnio pod Tomaszowem, gdzie chyba ze cztery osoby zginęły i teraz plujecie jadem na policję? Być może oni gonili takiego jołopa jak niektórzy z was, który nachlał się jak świnia i grał cwaniaka. Mam nadzieję, że go dopadną,. Szkoda, że policja nie użyła broni. Każda ucieczka powinna byc w ten sposób karana. A mówicie o umiejętnościacgh? Kierowcom rajdowym tez zdarzają się wypadki jak i Kubicy. Troche pokory głąby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oszukujmy sie kto moglby im uciec?? chyba ktos kto ma ferrari a o ile mi wiadomo w okolicy nikt takiego auta nie ma:) piraty zwyklym samochodem przejechal zakret a policjanici swoim naszpikowanym elektronika z podwojna turbina wozem nie dali rady??? dla mnie to bajka hehe:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym z rozbitego samochodu byl niejaki endriu z belchatowa. Informacja oczywiscie nie potwierdzona. No i chodza sluchy ze jest gejem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Szanowni forumowicze! Czy wylaliście już Wasze żale i flustracje? Poużywaliście sobie na policjantach? Lepiej się już czujecie? To teraz przeczytajcie co Wam napisałem. Praca policjanta to odpowiedzialność przede wszystkim.Żeby ją poznać trzeba pracować w Policji. Oglądanie programów telewizyjnych pokazujących pracę policjantów również nie odzwierciedla problematyki tego zawodu. Z Waszych postów bije jad i nienawiść do tych ciężko pracujących ludzi. Skąd się ona bierze..? Ano z tąd że zdecydowana większość piszących tutaj osób była i to zapewne nie raz ukarana przez policjantów wysokimi grzywnami. I ta większość pokazuje swoje niezadowolenie właśnie z tego powodu. Wydaje im się że policja jest niepotrzebna na drodze pełnej dziur i wyboi. Według toku ich myślenia przyczyna wypadków to kiepskie drogi lub drzewa rosnące blisko jezdni. Prędkość i brawura to czynniki drugorzędne nie mające żadnego wpływu. To płaskie myślenie prowadzi właśnie do szeregu tragedii na naszych drogach.Brak odpowiedzialności i dojrzałości jest pierwszą przyczyną wypadków. Potwierdza się to również słuchając 19 kanału CB w którego eterze trwa wielka obława na policję. Żal mi tych wszystkich "mobilków" którzy z pełną premedytacją i świadomością dopuszczają się łamania przepisów w ruchu drogowym. Pomimo tego są ludzie którzy jeżdżą zgodnie z przepisami i szanują policjanta pracującego na drodze. Ale oni rzadko piszą komentarze pod artykułami. Trzymajcie się panowie policjanci i oby jak najmniej takich wypadków Wam się przytrafiało. A Wy którzy myślicie inaczej piszcie sobie dalej tylko tyle możecie zrobić. Przyjdą czasy gdy za przekroczenie prędkości policjant zatrzyma Wam prawo jazdy na kilka tygodni.Tak jest już w niektórych państwach. Wtedy to dopiero będziecie mogli poużywać na forum. Pozdrawiam Jacek.
Witam, ja się zgadzam z panem. Pajaców w kaszkietówkach obsranych żelem omijam szerokim łukiem. Ciekawi mnie tylko jak było w przypadku tego sreberka z artykułu - czy chłopcy faktycznie kogoś ścigali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...