Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści potrafią pędzić nawet 300 km/godz

Utworzony przez Gość, 10 kwietnia 2009 r. o 12:08 Powrót do artykułu
to zdjecie bylo robione w sitancu blonie naprzeciwko stacji paliw "blonie" w duzym parkingu oni co w niedziele okolo 14 zaczynaja robic glupie rzeczy a w zamosciu nie powinni jezdzic bo zamosc nie jest jakims torem wyscigowym tylko normalnym miastem!!! ci motocyklisci mysla ze glosy silnikow i predkosc sa gwiazdorami ludzie zwracaja na to uwage ale smieja sie i ktorych z nich dzwoni na policje i podaje numery rejestracyjne, niech sobie uciekaja policja i tak bedzie miala filmik z nr rej. niedlugo zapukaja do domu pirata drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba frunąc 300 km/ha. Kto normalny jeździ z taką szybkością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najwięcej jechałem 301,5 km na godzinę cóż to była za prentkość, ale co wy możecie wiedzieć o tym u was na wschodzie to jeździ się komarkami, rometami i motorynkami he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 kmph na Piłsudskiego? Czy tam nie ma strasznych kolein? Nie no gratuluję głupoty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt tam nie jechal az 300km/h max 200km/h zreszta jest tam maszt fotoradaru i do tego dziury niedlugo moze niektorym motocyklistom moze spotkac list swiateczny ze zdjeciem pirata od policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa motory, każdy po stówce i wychodzi 200 na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie da się tego gówna odstrzeliwać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo ten to musi ze 380 leciol, az mu dym z opony poleciol. A tak po za tym z tego artykulu, ktory napisal pajac albo i gorzej, wynika ze Honda i Yamaha to nie scigacz wiec tych nie powinna policja scigac. Normalnie przez glupote dziennikarzy to az mi ich zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do styx`a gównem to jesteś ty jełopie ... i tyle ci powiem....chamie z polski C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś ma pasję którą są szybkie motory to nie znaczy że cały czas jeździ z prędkością 300km\h ci którzy nie jeździli motorem nie zrozumieją tego. a co do fotoradarów to one zazwyczaj robią zdjęcia od przodu i raczej nie uchwyci rejstracji która jest z tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo ja jechałem po mieście 130 no może 150 swoim TDI i mnie motocyklista wyprzedził, jak to możliwe? Ja musiałem wychamować przed babcią z balkonikiem a on wyminoł kuźwa kupuje moto>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do speedmonster. u nas na wschodzie nie ma złych motorów. motorynkami, rometami i komarkami to diadki i małolaty po wsiach jeżdżą a Zamość nie jest wsią. a co do wsi to ty z niej pochodzisz bo jakoś nie umiesz PRĘDKOŚĆ napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej PO-dlaskiej i okolicy jest dokładnie to samo. POwszechne POczucie bezkarności sprawia, że motocykliści jeżdżą ile fabryka dała. I jeszcze ten POtworny POziom hałasu. Dziwi mnie, że te ryczące rumaki przechodzą badania techniczne na POziom hałasu. A MOże takiego badania już teraz nie ma. A Bialska POlicja woli się zaczaić na rowerzystów POd sklepem bo ich jest o wiele łatwiej dogonić nawet pieszo jak towarzysz P.O. minister Che Tyna POobcinał limity na POliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko zart zeby ktos tam jechal 300km/h nie ma co sie podniecac, a motocyklistom zycze smierci bo to oni stwarzaja duze zagrozenie na drodze ladowej. nie martw cie motocyklisto i tak sreberka cie zlapie masz moje slowo nawet cie sfilmuje i bedziesz smutny z tego powodu :] ostatnio slyszalem jakis pirat motorowy jechal okolo 200km/h zlapali go i dostal 1000zl mandatu i 10pkt karnych byl tak zszokowany ze zesral sie w gacie tobie tez moze to spotkac tylko sprobuj tak codziennie gniac okolo 200km/h a nie chowac sie przed policja :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu paru takich lansuje się na Stefanidesa. Stoją, żeby ich dobrze zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie jechał taką maszyną nie wie jakie to daje emocje. Aż trudno nie docisnąć gazu do dechy. Człowiek myśli, że jest panem świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do styx`a gównem to jesteś ty jełopie ... i tyle ci powiem....chamie z polski C
ty tak o swoim tatusiu ? a to sie twój stary ucieszy,że ma takiego fajnego synka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ten pan Stefan Kowalik zmierzył prędkość temu motocykliście. Radar w oczach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...