Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kaśka widzę że wolisz wyjące dzieci niż człowieka z pasją . Widać nadała byś się na miejsce Małgorzaty Foremniak, bo ona też tylko o swoich uczuciach gadać umie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaki i tak jestecie najlepsi caly ZAMOSC to wie ;] elo i pozdro z konopnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, wielka szkoda. Niestety program będzie przepełniony ludźmi piejącymi jak koguty, próbującymi śpiewać. Okej, nie jest to łatwe, ale ja raczej wolę widzieć popisy na motocyklu. Powodzenia życzę, osiągniesz sukces mimo wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Czym zawiedziony ? To to nie widzi,że pokazy dawców organów co najwyżej budzą wstręt a nie podziw ? Worki byś chłopie z piaskiem ponosił, byłby z ciebie jakiś pożytek.
no sorry ale koleś, wielkie przegięcie. nazywasz nas dawcami organów? ale jak ktoś się na kolcach kładzie to jest normalny? dawcy organów to nie my, więc kieruj się do nas szacunkiem a nie obelgami. przeszkadza ci coś to siedź cicho. twój problem, zaraz my możemy pogardzić twoją pasją. chłopak ma talent, na własne oczy widziałam pokaz stuntu w jego wykonaniu, dużo przed nim ale jest świetny, pogratulować talentu, a jak go nie docenili to nie wiedzą co stracili, bo nie każdy tak potrafi. sam śpiew i taniec to nie wszystko, co drugi polak umie śpiewać i tańczyć ale czy co drugi polak umie chociaż jedną sztuczkę na motocyklu? nie! więc odwalić się od motocyklistów, naszych szpeji i nie nazywać nas dawcami organów jak stare babcie. dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba DAWCY ORGAZMOW.;D powodzenia i gumowych kości chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaje takich gości jak ty. Ciagle o nas mowicie dawcy organów, warzywaka. Co do programu "mam talent" to równo dali ciała. Niebezpieczne?? Przecież on tego nie robi na ruchliwych drogach tylko na mplacach, parkingach. Porażka dla mnie. Szerokości życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seryjne Przegięcie Koleś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...