Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Wysokie

Utworzony przez Lolita, 9 czerwca 2014 r. o 15:14 Powrót do artykułu
I znów powiecie, że to przez nadmierną prędkość skuterzysty?? Takie wymuszenia ze strony półgłówków w samochodach powinni traktować jak zabójstwo... Nie poczeka głupi wuj, 2-3 sekundy  aż motocykl czy skuter przejedzie, tylko wyjeżdża/wymusza i w sekundę zabija człowieka!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i lubię sobie ostro pojeździć..... jeżdżę na jednym kole, wymuszam pierwszeństwo na drogach, często też denerwuję swoich sąsiadów odpalając motocykl o 2 w nocy i ryczę silnikiem aby zbudzić moich sąsiadów. Jeżdżąc motocyklem zawsze zakładam na szyję łańcuch i przyczepiam go do ramy motocykla. Robię to po to aby w razie wypadku urwało mi głowę i abym nie został kaleką. Wiem że śmiesznie to wygląda jak motocyklista jedzie z łańcuchem na szyi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma bata na tych motocyklistów. Jeżdżą jak wariaci, nie stosują się do znaków drogowych i powodują wypadki. Ciekawe kto teraz zapłaci za remont samochodu skoro motocyklista zginął. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość, człowieku, przeczytaj artykuł a potem komentuj. Wskazówka: znajdź w tekście kto był sprawcą wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma bata na tych motocyklistów. Jeżdżą jak wariaci, nie stosują się do znaków drogowych i powodują wypadki. Ciekawe kto teraz zapłaci za remont samochodu skoro motocyklista zginął. 
twoja baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i lubię sobie ostro pojeździć..... jeżdżę na jednym kole, wymuszam pierwszeństwo na drogach, często też denerwuję swoich sąsiadów odpalając motocykl o 2 w nocy i ryczę silnikiem aby zbudzić moich sąsiadów. Jeżdżąc motocyklem zawsze zakładam na szyję łańcuch i przyczepiam go do ramy motocykla. Robię to po to aby w razie wypadku urwało mi głowę i abym nie został kaleką. Wiem że śmiesznie to wygląda jak motocyklista jedzie z łańcuchem na szyi.
Typowy debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy debil
a co się dziwisz? Motocyklista to i głupol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i lubię sobie ostro pojeździć..... jeżdżę na jednym kole, wymuszam pierwszeństwo na drogach, często też denerwuję swoich sąsiadów odpalając motocykl o 2 w nocy i ryczę silnikiem aby zbudzić moich sąsiadów. Jeżdżąc motocyklem zawsze zakładam na szyję łańcuch i przyczepiam go do ramy motocykla. Robię to po to aby w razie wypadku urwało mi głowę i abym nie został kaleką. Wiem że śmiesznie to wygląda jak motocyklista jedzie z łańcuchem na szyi.
Pofantazjowałeś to teraz weź magnez i wróć na ziemię - cienkie Bolki tylko po ziemi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze tutaj jest tlyko banda POP...DO..NCOW ... I tyle w tym temaacie.. jak wypadek z udizalem motocyklisty to z gory od razu wina leci na niego.. ogarnijcie..bo sam jezdze i czesto ktos jedzie smaochodem i na nic nie zwraca uwagi..i wali srodkiem jezdni zostawiajac 1/4 miejsca motocykliscie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niem mam kategorii A, ale w porównaniu do tych kilku "mądrych" poniżej wiem że skuter oznacza się pojemnością 50cm3  także szał pał jak to mówią, więc jak na tym szaleć? 50km/h? jeśli koleś wymusił pierwszeństwo skręcając do lasku to jak wina jest po stronie skuterka? że jechał drogą? czy może że peugeot kupił citroena? kurna ludzie zastanówcie się co czasami piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dziwisz? Motocyklista to i głupol
przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma bata na tych motocyklistów. Jeżdżą jak wariaci, nie stosują się do znaków drogowych i powodują wypadki. Ciekawe kto teraz zapłaci za remont samochodu skoro motocyklista zginął. 
to nie wina motocyklisty czytaj uwaznie tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę na zdjęciu, to w tym miejscu jest podwójna ciągła. Jak by nie patrzeć zawinił kierowca Citroena, bo dodatkowo skręcał w miejscu niedozwolonym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawinił kierowca osobówki.Ten człowiek który zginął to zawodowy kierowca,my wszyscy razem nie mamy takiego stażu w kierowaniu jak on.Wiem bo znam.Lepiej się pomódlcie i okażcie cześć zawodowemu kierowcy,który zginął,nie wioząc ludzi tylko na jakiejś motorynie i to nie z własnej winy.Spokój jego duszy !!! :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty
teresa ty sie lecz na paznokcie , jestes glupia i w dodatku analfabetka , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 
A co już się wybierasz ofertę przedstawić ,,Kancelarii Odszkodowawczej,, przed którą ubezpieczyciele klękają i proszą o ugodę, poczekaj choć z 10 dni - Elu bo cię pogonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...