Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszą płacić za szpitalny parking

Utworzony przez prac, 21 października 2008 o 17:29 Powrót do artykułu
To dobra decyzja. Skończyły sie wyscigi młodzieńców po terenie spitala przynajmniej w godzinach pracy,jest wiecej miejsca dle pracowników i chorych.Opłaty nie sa wysokie,zawsze mozna też parkowac za darmo w okolicy. Parkowanie jest płatne,ale leczenie jest bezpłatne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedawno żebrali o datki na szpital od ludności, teraz je wymuszają.
0
ZŁODZIEJE!!! Moze niech zaczna muwic prosto w oczy ze chca łapówki!!! Byłem ostatnio w tym szpitalu!!! Poszedłem do lekarza...lekarz oczywiscie zajety ogladaniem DODY a bardziej cycków... powiedzialałem jaki mam problem a odpowiedzia było ze on tam nie jest od wypisywania recept!!! Ktoś powinien zajac sie tym szpitalem a moze ludzmi w nim urzedujacych bo to jest karygodne jak sie słuszy taka odpowiedz od lekarza!!! Niech ktos mi wyjasni do kogo isc jezeli potrzebuje leków na recepte bo jezeli nie do lekarza to moze do Biedronki!!! I jeszcze złodzieje chcca zeby im płacic za parkowanie jak nawet nikogo nie umia poskladac pozadnie!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: