Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli LUDZIE MAJĄ DOŚĆ (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 5:   Jeśli rozliczą kampanie KOMORWSKIEGO i DUDY okaże się, ze za wsparciem SŁOWA BOŻEGO leciała całkiem niezła KASA zapewniająca OJCZYNĘ (z)BAWIENIA na kolejne 5 LAT! Następną NAJŚWIĘTSZA OFIARĄ (z)BAWIENIA może stać się Brat JAROSŁAW zapewniający w owym czasie, że stanowisko PREMEIRA go NIE IN TERSUJE, a teraz oglądając OJCZYNĘ (z)BAWIENIA zostanie WYKREOWANY na PREMIERA R.P. I w Polsce Świętego Spokoju nie będzie, bo jak głosi (nie)DOBRA NOWINA to: PREZYDENT elekt ma (a może miał) nad sobą PREZESA Jarosława KACZYŃSKIEGO, a hipotetyczny premier Jarosław KACZYŃSKI będzie miał nad sobą (z)BAWICIELA! I tak powstanie HIERARCHIA (z)BAWIENIA rzucając cały NARÓD na KULana we wskazanej DRODZE (z)BAWIENIA! Wprowadzona dyktatura (z)BAWIENIA pokaże rodem z PiS-u, że ino Ma Ryja! I nycz więcej, naród zaś będzie się zastanawiał przez całe 5 lat NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a wiadomo, że PiS DA ino na Krzyż i Biblię, każdy będzie miał MIESZKANIE... w niebie... dostanie też najnowszy model komputera: 1) KLĘCZNIK zamiast biurka; 2) RÓŻANIEC zamiast klawiatury; 3) KSIĄŻECZKĘ DO NABOŻEŃSTWA zamiast monitora. Cały zestaw (z)BAWIENIA obsługiwany będzie na KULanach. STOLICĘ pieronkiem przeniosą na JASNĄ GÓRĘ, a wtedy już ludzi weźmie Jasna Cholera! W miejsce dowodu każdy otrzyma KSIĄŻECZKĘ z OBRAZKIEM zamiast zdjęcia! Z kranów popłynie Woda Święcona... jednym słowem będzie jak w RAJU! Powstanie ARMIA (z)BAWIENIA wyposażona w najnowszą BROŃ – w sytuacji zagrożenia ARMIA Padnie na KULana, złoży ręce, wzniesie oczy do NIEBA i zacznie odmawiać Modlitwę „POD TWOJĄ OBRONĘ” (w maju będzie śpiewana)! Powołane też zostanie ministerstwo szKULnictwa i KULtury zapewniające wszędzie Katolicki poziom POŻAL SIĘ BOŻE czyli identyczny jak prezentują AXCELENCJE z księZULAMI i ZAKONNICAMI głosząc DROGĘ (z)BAWIENIA w oparciu o jedna ino książkę „BUBLIĘ” zawierającą buble i nazwaną KSIĘGĄ (z)BAWIENIA! Wszyscy wyszKULeni Specjaliści od jednej ino książki – KSIĘGI (z)BAWIENIA otrzymają KATolicki i psychoPATyczne stopnie naukowe: 1] mgr – to BA'R'ANEK – skrót BA'RAN. 2] dr – to BA'R'ANEK BOŻY – skrót BA'RAN. B. 3] hab. - to HABITOWY – skrót HABIT. 4]prof. - to OSIOŁEK – skrót OSIOŁ. Zamiast wykładów będą Odprawiane GODZINKI, wszelkie wydziały zastąpią faKULtety, a badania naukowe zastąpią CUDA! Wszyscy PEDOgodzy będą pełnić swe POWOŁANIE DO (z)BAWIENIA... Powołana zostanie też proKUR(i)Atura (z)BAWIENIA z PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA jako „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU”!!!. Sędziowie Sprawiedliwi wydadzą na wszystkich SZATANÓW wyroki (z)BAWIENIA równe ŚWIĘTEJ INWIZYCJI! AMINENCJE nie będą DONOSIŁY na ksiĘŻULI ( jak PEDO Konferencja ePiSkopatu Polski), a GRZECHY POLAKÓW traktowane jako (w)MAWIANA TAJEMNICA SPOWIEDZI oPiSzą w GAZETACH – co już NIE RAZ ZROBILI – takie (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha... Czarna Rozpacz (z)BAWIENIA Objawi się na ulicach w DROGACH KRZYŻOWYCH, GORZKICH ŻALACH i innych PROCESJACH..., wszelkiego typu przystanki komunikacji i pomniki (oprócz ŚW.(irnietego JP 2) zamienią się w OŁTARZE! Będą tez Powołane NARODOWE reKOLEKCJE Głupoty pokazujące jak PiS Ducha Szkoli... O taką NAJŚWIĘTSZĄ OJCZYZNĘ Czarna Mafia wałczyła ( w Ich mniemaniu MODŁIA się) OD LAT! Konfrontując to z LEGENDĄ SOLIDARNOŚCI prezydentem Lechem WAŁĘSĄ - „O TAKE POLKSKE WALCZYŁEM”??? 2} W „ECHO DNIA” „Jumanji” 1.VI.2015 r. napisał o OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA: „Pamiętam to jak dziś, choć było to 9 lat temu. Siedziałem skulony pod stołem, kiedy biskupi przeszukiwali nasz dom. Matka płakała gdzieś w kącie, na ulicy słychać było strzały – pewnie znów rozstrzeliwano kogoś za herezję. Z radia sączył się kojący głos księdza prowadzącego na antenie Radia Maryja. Speaker ogłosił: „Dekretem Partii Prawa i Sprawiedliwości wprowadzono na terenie Rzeczypospolitej święta Inkwizycję”. Na ścianach naszego domu wisiały portrety Prezesa, ale to nie uchroniło nas przed gruntownym przeszukaniem. Mój wujek leżał przy schodach nieprzytomny, otrzymawszy uprzednio kilka ciosów metalowym różańcem. Biskupi przeszukiwali teraz salon, więc korzystając z chwili nieuwagi wyjrzałem przez okno w płonnej NADZIEJI, że ujrzę partyzantów Platformy. Po przeciwnej stronie ulicy na gruzach zniszczonego teatru budowano nowy kościół. Na pobliskim placu ochotnicze oddziały Opus Dei ładowały ateistów do ciężarówek, które odjeżdżały w niewiadomym kierunku. Podejrzewałem, że zmierzają w stronę stolicy – Częstochowy. Spoglądając przez okno nie dostrzegłem zbliżającego się od tyłu księdza. Moja matka krzyknęła, obróciłem się i stanąłem z nim twarzą w twarz. Miał niemiłą aparycję, z ust wystawała fajka nabita kadzidłem. W przerażeniu wydusiłem z siebie: „Wasza Wielebność,..., mam piątkę z religii...”, ale było już za późno. Biskup zamachnął się swoim berłem, uderzając mnie pomiędzy oczy. Zamroczyło mnie i upadłem na podłogę. Tracąc przytomność jęknąłem: „Bronisław...”. To imię przyniosło mi chwilowa ulgę, bo wiedziałem, że On tam jest, myśli o nas, że walczy bohatersko o naszą Wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli LUDZIE MAJĄ DOŚĆ (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 6:   Wiedziałem, że mogą mnie okaleczyć, nawet zabić, ale nigdy nie zniszczą mojej duszy, która już wybrała, wybrała „Zgodę i Bezpieczeństwo”.” 3} Inną wizję Najświętszej Ojczyzny parę lat temu przedstawił inny INTERNAUTA w okresie władzy duetu Kaczyńskich: W mieszkaniu rozlega się walenie do drzwi, a za drzwiami okrzyki: „OTWIERAĆ!!! MAMY NAKAZ KOLĘDY”!!! Jak widać nad Polską wisi (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ!, a z CZARNĄ MAFIĄ przegrywają nawet KABARETY!   7) „FAKT” z dn. 11.VII.201r . W artyKULe: „Tragiczne śmierci polskich księży” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLE KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. PrZybliża 14 przypadków, o części z nich było głośno, o kilku nawet z artykułu nycz nie wiadomo. Święty Spokój natomiast panuje o SAMOBÓJSTWACH księŻULI i ZABÓJSTWACH dokonanych przez ksieŻULI. Pokazują jedyni jak ONI SĄ WIECZNIE NIESZCZĘŚLIWI I PRZEŚLADOWANI, a ciekawe, ze ino w NIEBIE mają ŚWIĘTY SPKÓ, który od ponad 2000 lat (w)MAWIAJA! Prasa donosiła, ze w sierpniu 2012 r. na Cmentarzu w ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM SPALIŁ SIĘ księŻULEK! W lipcu 2013 r. w poznańskiej PLEBANII ksieŻULEK nie wezwał ambulansu do porodu i JEGO POTOMEK NIE PRZYEZYŁ...   Ile takich CUDÓW jest na całym świecie, nie tylko w Polce?, a o tym panuje Święty Spokój! W google wystraczy wpisać: SMOBÓJSTWA KSIĘŻY;   KSIĄDZ POWIESIŁ SIĘ W KOŚCIELE; PORÓD NA PLEBANI; (rok 2012); ŚMIERĆ KLERYKA W KALISZU; (rok 2013); ŚMIERĆ KLERYKA W KRAKOWIE... (rok 2015); Ze Świętym Spokojem Związek stwierdza, ze to zwykłe DE'BI'LE!   8) „NEWSWEEK” z dn. 12.VII.2015 r. w artyKULe: „Kaczyński: Polska ku dobrej zmianie pod wodzą polskiej hetmanki, Matki Boskiej Królowej Polski” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! Stan psychiczny Brata JAROSŁAWA i wszystkich mu podobnych nie odbiega od stanu psychicznego WSZYSTKICH AXCELENCJI. Gorzkie Żale należy czynić, ze Najukochańsza MATUCHNA Brata Jarosława nie została PREZYDENTEM R.P., ale nycz nie wiadomo czy nie zostanie PREMIEREM R.P., a wtedy będzie SZOPKA na całego!, bo przecież oleje też Ukochaną Matuchnę SZYDŁO! Poczynąjąc od WATYKANU prowadzącego własną SZK'OŁ'E AKT'OSR'SKĄ zwaną nawet Wyższym Seminarium Duchownym nikt nie widzi JAKIE GŁUPOTY WCISKAJĄ WSZYSTKIM, a czemu się dziwić skoro nawet BOGUMIŁ(y) Brat Jarosław ZIELONEGO POJECIA NIE MA np. o poczęciu, a za to błyszczy głupotą NIEPOKALANEGO POCZĘCIA! (w)MAWIANEGO od ponad 2000 LAT! Wszyscy PiS-owcy i im podobne DEWOTKI (z)BAWIENIA byłyby WNIEBOWZIĘTE gdyby USTAWA O IN VITRO zaczynała się od słów:”W OWYM CZASIE”... a dalej wszystko wg Świętego Łukasza (Łk. 1; 26...) opisującego ZWIASTOWANIE: <<„26 W szóstym miesiącu posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. 28 Wszedłszy do Niej, [anioł] rzekł: «Bądź pozdrowiona, łaski pełna, Pan z Tobą, ».29 Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co by miało znaczyć to pozdrowienie. 30 Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. 31 Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus. 32 Będzie On wielki i zostanie nazwany Synem Najwyższego, a Pan Bóg da Mu tron Jego praojca, Dawida. 33 Będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a Jego panowaniu nie będzie końca». 34 Na to Maryja rzekła do anioła: «Jakże się to stanie, skoro nie znam męża?» 35 Anioł Jej odpowiedział: «Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego okryje Cię cieniem. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. ( … )„ >> Tyle lat minęło (specjalnie dla AMINENCJI ze „STOLICY MONDROŚCI” - ponad 2000!!!) i nikt nie zauważył, że sam ŚW.(irniety) ANIOŁEK spóźnił się o całe PÓŁ ROKU, bo Mańka już miała Brzuszek! (Łk. 1; 26 – 27)!. Sama Najświętsza Mańka ZGŁUPIAŁA, bo DZIEWICA miała MĘŻA i 6-ty MIESIĄC! (Łk. 1; 29 – 34)!!! Dalsze Głupoty (z)BAWIENIA pier...niczy sam Niebieski Wysłannik zapierającej się MAŃCE, że NIE ZNA MĘŻA! (Łk.1; 30 -35...), że POCZNIE skoro już poczęła PÓŁ ROKU WCZESNIEJ i to DZIEWICA z MĘŻEM! Takie też CUDA pier...niczą AXCELENCJE z całą watykańską WATACHĄ nawet na KATECHEZACH, gdzie każdy PEDO w szkole, że wszyscy się (z)BAWIĄ! Kto się jeszcze DZIWI, ze wyszły ksieŻULKI z SZOPKĄ NA ULICĘ? Już chyba nikt, bo TAKIEJ SZOPKI NIKT NIE JEST W STANIE ODSTAWIĆ! I to nie tylko na ulicy. Przecież to ŚWIĘTE DE'BI'LE! Hołdujące jednej ino książce – KSIĘDZE (z)BAWIENIA „BUBLII” zawierającej same BUBLE w PEDOgoicznej ROLI KIOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!   W google wystarczy wpisać: KSIĄDZ PEDOFIL i wychodzą same CUDA!   9) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 15.VII.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz obmacywał uczennice. Trafił do innej parafii. Proces ruszy w sierpniu”oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! Nie on jeden, nie pierwszy i nie ostatni. Jak funkcjonuje PEDOgogika w NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA pokazuje intenret – w google wystarczy wpisać: LEGION CHRYSTUSA i prawie godzina filmu! https://www.youtube.com/watch?v=HizJ4XVRWAU   Zestawiając wszystkie zaburzenia Duchownej Świadomości ze zwykłymi BUBLAMI zawartymi w KSIĘDZE (z)BAWIENIA „BUBLII” trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że SAMI ID'IO'CI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli LUDZIE MAJĄ DOŚĆ (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 7:   =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA. Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.   OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:   1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ; 2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu; 3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego... z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura: 1) Niebo – to: nie bo nie! 2) Piekło – Piekarnia Kościelna; 3) Czyściec – Pralnia Kościelna. I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”   (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!   Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!   AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!   BISKUPI i ksieŻULKI z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają! Kontynuując wielką szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!   Aby dobrze Im się ODPRAWIAŁO i jeszcze lepiej (to znaczy: LEPIEJ NIŻ DO TEJ PORY) Im się gadało (w)MAWIAJĄC O PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA Związek poleca NIEBIESKIE SMAKI (z)BAWIENIA z kącika KULinarnego:   1] Ciało Pańskie z Grilla;2] Krew Pańską z Gwinta;3] Skrzydełka Anielskie z Grilla;4] Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;5] Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów- odmiana Germany 1939; 6] Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...   ZAŚ NA DESER: 1] czeKULadowe Krzyże;2] czeKULadowego Zbawiciela;2] czeKULadową Panienkę;3] i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”   Kilku odważnych spróbowało UCZTY NIEBIESKIEGO (z)BAWIENIA popijając Boskim Napojem FRUTTI DI PAPA i część była Wniebowzięta, część zaś miała wrażenie,że chce ich rozerwać!   Dla spragnionych KULejnych wrażeń =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC proponuje jeszcze; UDZIEC Z BARANKA BOŻEGO i Flaszkę Krwi Pańskiej...   Aż Grzech nie spróbować!   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...właściwie opisany problem mnie nie dotyczy! Dzieci dorosłe i wykształcone, a wnuki dorastają i wychowują się w liberalnej oraz wolnej od religijnej indoktrynacji Kanadzie. Nie mniej pozwolę sobie na krótki komentarz. Otóż uważam, że "wciskanie" elementów religijnych do szkol i przedszkoli publicznych odnosi odwrotny od zamierzonego skutek! Zniechęca dzieci, co z czasem przedkłada się na odwrócenie od Kościoła! Ruchy antyklerykalne nie są pokłosiem okresu dominacji ideologii komunistycznej, ale zdrowego protestu młodych i nie zainfekowanych minioną historią ludzi! Państwo powinno stworzyć warunki do wolności wyboru! Chcę mieć dzieci "uduchowione", to posyłam je do szkoły profilowanej na gry i zabawy z gadającymi wężami! Pragnę natomiast stworzyć warunki intelektualnego rozwoju swoich pociech, to mam prawo żądać (zgodnie z Konstytucją RP) zapewnienia neutralności światopoglądowej wolnej od religijnych elementów! Kościół może (tak mi się wydaje) otwierać własne placówki edukacyjne i kształtować, za przyzwoleniem rodziców, młodzież wg własnego widzi mi się! Obecny stan rzeczy w krótkim czasie doprowadzi do kompletnej ateizacji naszej ojczyzny! Nie wiem, czy to dobrze, czy tez źle, ale przyszłość religii widzę w niezbyt korzystnych kolorach ...  
  Mądrze piszesz, ale to tu nie przejdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie faktycznie już wam odbija. Wstydzicie się powiedzieć, że nie wierzycie, a jednocześnie przeszkadza wam, że większość tych podających się za osoby wierzące śpiewa hymn, który coś wam uraża. A co konkretnie? Jak ja w nic nie wierzę, to mam gdzieś to że koleżanka obok się modli. A jak wierzę w kota, to jak koleżanka modli się do psa, to ja po prostu tego nie robię. Proponuję też zmienić hymn narodowy bo jak nasze Państwo przyjmie znacznie więcej tych uchodźców to się okaże, że NASZ hymn razi ich uczucia religijne, a tradycje chrześcijańskie naszego kraju nie mają dla nich znaczenia, bo przecież oni dopiero co w tym kraju zamieszkali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w niedziele ! na tygodniu ludzie to mają  gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikocie przybywaj. Wpuść do naszego zatęchłego miasteczka świeżego powietrza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...faktycznie tekst powinno się poszerzyć o frazę o katechecie pedofilu, aby nie poczuli się pominięci ... Nasze państwo sprzyja im pod względem finansowym oraz "edukacyjnym", dlaczego więc pomijać w szkolnym hymnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanada nie jest wolna od indoktrynacji religijnej, każdy kto tam by wie, ze nowe religie (LGBTQSDPR, islam, ateiści) są mocna wojującą grupą spychajaca innych na margines. A opisywana sprawa bulwersuje max 2 osoby na krzyż, pozostali maja wazniejsze problemy. Nie zajmują sie głupotami tylko co najwyzej szukaniem pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnobród to lewacka dziura. To z tych stron pochodzi pewien poseł z Biłgoraja. Apeluję do wszystkich uczciwych i prawych ludzi z Lublina (i nie tylko) nie jeździjmy tam. Wybierajmy Okuninkę i Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Pokażmy im czerwoną kartkę. A niech się kiszą w tym swoim sosie zaproszą Biedronia, Grodzką. Moja noga na pewno tam nie postanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnobród to lewacka dziura. To z tych stron pochodzi pewien poseł z Biłgoraja. Apeluję do wszystkich uczciwych i prawych ludzi z Lublina (i nie tylko) nie jeździjmy tam. Wybierajmy Okuninkę i Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Pokażmy im czerwoną kartkę. A niech się kiszą w tym swoim sosie. Zaproszą Biedronia, Grodzką. Moja noga na pewno tam nie postanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Trzeba więc dla każdej szkoły ułożyć hymn lewaków: "nie wierzymy w nic, wszystko mamy gdzieś, możemy kraść, pić i gwałcić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ KRASNOBRÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawaj Stalinie, bo Polska ginie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalczajcie dalej tradycję. Przyjdą muslimy i wszystko wyrównają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście Palikota, Hartmana, Rozenka i Ryfińskiego. Zrobią taką w Krasnobrodzie rozpierdówę, że będzie o was głośno .Aha! I jeszcze koniecznie poinformujcie TVN.  Tam takiej okazji nie przepuszczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście Palikota, Hartmana, Rozenka i Ryfińskiego. Zrobią taką w Krasnobrodzie rozpierdówę, że będzie o was głośno .Aha! I jeszcze koniecznie poinformujcie TVN.  Tam takiej okazji nie przepuszczą...
Przecież to samo żydostwo jest !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tej krasnobrodzkiej szkoły za słowa jej hymnu odwołujące się do Pana Boga oraz za następujące inicjatywy: konkurs „Moja Korona dla Matki Bożej”, kolędowanie oraz spotkania opłatkowe. Proszę, nie zmieniajcie tego hymnu! A co więcej - trwajcie w kultywowaniu tradycji takich jak kolędowanie, spotkania opłatkowe! Naród, który odrzuciłby/odrzuca Pana Boga czeka upadek i śmierć, ponieważ jest to właśnie konsekwencją odcięcia się od Źródła Życia, którym jest Stworzyciel wszystkiego - Bóg Ojciec. Wystarczy spojrzeć na państwa tzw. Zachodu, które odwróciły się od Boga - szerzy się tam zepsucie moralne. Między innymi: akceptacja tzw. "małżeństw" homoseksualnych, "edukacja" (de facto demoralizacja) seksualna dzieci (co zapewne doprowadzi do legalizacji pedofilii), legalizacja narkotyków, legalizacja prostytucji, promocja zboczeń takich jak gender-zym, produkowanie "nadludzi" (przez selekcję zarodków) metodą in-vitro, a przez zamrażanie zarodków, nie pozwalanie na rozwinięcie się życia ludzkiego, a także legalizacja aborcji i eutanazji (Hitler mordował ludzi w komorach gazowych, a teraz robi się to w białych rękawiczkach, za przyzwoleniem zepsutych państw). Ludzie w ten sposób chcą być bogami, postępują wg idei: "niech będzie wola moja", nie przestrzegając przykazań Bożych. Taka postawa spotka się ze sprawiedliwą karą Bożą, chyba, że społeczeństwa opamiętają się i powrócą do Pana Boga. Te wszystkie zarazy są eksportowane do Polski z Zachodu i z chęcią importowane do naszego kraju przez pewne miejscowe grupy, wrogie polskiemu narodowi i wrogie Bogu. "Boże, którego ramię sprawiedliwe Żelazne berła władców świata kruszy, Zniwecz Twych wrogów zamiary szkodliwe, Obudź nadzieje polskiej naszej duszy. Przed Twe ołtarze zanosim błaganie: Ojczyznę wolną pobłogosław Panie! Boże najświętszy, od którego woli istnienie świata całego zależy, wyrwij lud Polski z tyranów niewoli, wspieraj zamiary WYTRWAŁEJ MŁODZIEŻY." ("Boże coś Polskę") Polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że  akcje bilbordowe Fundacji Wolność od Religii przydałyby się w mniejszych miejscowościach takich jak Krasnobród.  Przydałoby się także osobiste chodzenie od domu do domu z ulotkami i kampanią informacyjną taką jaką chociażby prowadzą Świadkowie Jehowy. Niewierzący krasnobrodzianie niepoddawajcie się jest was wielu. Zaproszenie mediów w tym TVN-u jak dla mnie bardzo dobry pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy, że w takich małych miejscowościach jak Krasnobród coraz mniej osób wierzy w Boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...