Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z kaplicą cmentarną? Obiecano ludziom, że skończą się kondukty żałobne przez miasto. Ludzie właśnie po to dawali pieniądze na budę nowego kościoła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTOŚ powinien puknąć się w głowę.Imienniku po tobie można się wszystkiego spodziewać.
0
to jest bardzo płodny pomysłodawca
0
na pewno nie był pomysł mysliwych.jest to kolejny sposób proboszcza aby zarobić na budowie.
0
Mordercy zwierząt chcą kaplicy ??? We łbach się nie przewraca ??? Ja dałbym wam kaplicę...Szkoda,że nie mam wladzy, nawet smród po was by nie został .
0
całe miasto płaciło na kaplicę pogrzebową a teraz biedni myśliwi zebrzą na kaplicę dla siebie w imię czego ktos ma im płacić. Ciekawe jak długo pogrzeby będą blokowały i tak ciasne ulice. Co na to władze miasta.kto ma w tym interes
0
STYX napisał:
Mordercy zwierząt chcą kaplicy ??? We łbach się nie przewraca ??? Ja dałbym wam kaplicę...Szkoda,że nie mam wladzy, nawet smród po was by nie został .
Ludzie, wy w ogóle nie słuchajcie co on bredzi, ja jestem jego starszą siostrą, jak go mamusia wydawała na świat, on upadł na główkę i od tamtej pory jest tąpnięty, leczyliśmy go i ziołami i len przykładaliśmy mu do czółka, ale to nic nie dało. Farmaceutyki też nie pomogły. On cierpi na rozdwojenie jaźni. Rzadko mówi mądrze, więcej pieroży trzy po trzy, ale trzymamy go w domu, czasem tylko wymknie się do kompa i pisze te swoje głupoty.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: