Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy zastrzelił groźnego psa, odpowie za to przed sądem

Utworzony przez mysliwy, 26 sierpnia 2010 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Tak, truć. A najlepszą metodą na otrucie jest domózgowe podanie kilkunastu gramów ołowiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysliwy napisał:
Kilka lat temu bedac w lesie zostalem zaatakowany przez 3 owczarki niemieckie ktore od 2 lat mieszkaly w opuszczonej ziemiance w lesie, co jakis czas robily wypad na wies zagryzajac wszystko co popadnie: inne psy, kury, sarny, zajace a nawet cielaka jelinie. Zaatakowaly mnie jak typowy wilk z 3 stron niektorzy napisza ze napewno one nie byly agresywne. Uratowala mnie latarka maglight ktora zaslonilem twarz gdy jeden z nich sie na mnie rzucil a dwa inne chcialy atakowac z tylu. Skonczylo sie na tym ze zasstrzelilem te 3 psy. Zglosilem strazy lesnej, policji i weteryniarzowi - po badaniu okazalo sie ze wszytskie 3 mialy wscieklizne. I niech mi ktos napisze co zrobilby innego bedac w mojej sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapobiegliwy napisał:
No i tego samego zdania i ja jestem więc rozpisywał się nie będę bo tak jak napisał przedmówca co było by GDYBY ? a z tym musowo się liczyć przynajmniej przez tych którzy potrafią przewidywać i logicznie myśleć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas grzybobrania zostałem pogryziony przez kundla w łydkę. Blizny zostały. Z grzybobrania nie zrezygnuję ale zamiast kozika zabieram do lasu maczetę i zawaham się jej użyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam, skoro masz się wahać, to po jaką cholerę chcesz nosić taki ciężar po lesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Sam, skoro masz się wahać, to po jaką cholerę chcesz nosić taki ciężar po lesie?
chciałem napisać zamacham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam ten Twój zetaw+boksera i nie wiem jak to przeżyłam. Stało się to na ruchliwej ulicy duzego miasta, gdzie obok przejeżdżały dziesiatki aut i nikt się nie zatrzymał aby mi pomóc, minęło 4,5 roku i nie udało mi się jeszcze zapomnieć tego zdarzenia.
mysliwy napisał:
Kilka lat temu bedac w lesie zostalem zaatakowany przez 3 owczarki niemieckie ktore od 2 lat mieszkaly w opuszczonej ziemiance w lesie, co jakis czas robily wypad na wies zagryzajac wszystko co popadnie: inne psy, kury, sarny, zajace a nawet cielaka jelinie. Zaatakowaly mnie jak typowy wilk z 3 stron niektorzy napisza ze napewno one nie byly agresywne. Uratowala mnie latarka maglight ktora zaslonilem twarz gdy jeden z nich sie na mnie rzucil a dwa inne chcialy atakowac z tylu. Skonczylo sie na tym ze zasstrzelilem te 3 psy. Zglosilem strazy lesnej, policji i weteryniarzowi - po badaniu okazalo sie ze wszytskie 3 mialy wscieklizne. I niech mi ktos napisze co zrobilby innego bedac w mojej sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze postąpił ten człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...