Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hrubieszowskiej policji, która sprawdza czy rodzice nie narazili pociech na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.zglaszam natomiast , ze Panstwo Polskie pozbawiajac obywateli emerytur wystarczajacych na godne zycie oraz wlasciwej opieki lekarskiej " terminy na wizyte do specjalisty 12 miesieczne oraz bezplatnych lekow- to stanowi zagrozenie dla zycia i zdrowia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A wszystko po to, żeby tylko dostać becikowe i zasiłek z opieki społecznej, na kielunio chlebusia
0
Niesamowite jak nasza polityka rodzinna wpływa na poprawę życia dzieci! CZY MUSI STAĆ SIĘ TRAGEDIA ŻEBY KTOŚ COŚ Z TYM ZROBIŁ! KAŻDY WIE ŻE DZIECIOM DZIEJE SIĘ ŹLE ALE OCZYWIŚCIE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU !!!
0
a czy to są napewno dziadka te dzieci, w tym wieku to dziadkowi zostały najwyżej opakowania
0
Przychodzi do lekarza na badania okresowe 73-letni staruszek. Lekarz pyta go: - Jak się pan dziś czuje? - Jak w niebie, fantastycznie! Kochałem się z 28-letnią dziewczyną i zaszła w ciążę! I co pan na to? Lekarz pomyślał i mówi: - Kiedyś znałem znakomitego leśniczego. Pewnego dnia, idąc na polowanie, pomylił się i zamiast strzelby wziął parasolkę. Głęboko w lesie wytropił wielkiego niedźwiedzia, podszedł blisko, wycelował i nacisnął spust! I wie pan, co się stało? Parasolka wystrzeliła, a niedźwiedziowi odpadła głowa! - Niemożliwe! Ktoś inny musiał do niego strzelić! - No właśnie, do tego zmierzam... To w formie żartu, ale dwie sprawy prócz prawa naszego mnie rażą. Jak oni w ogóle mogli się do siebie zbliżyć?! 73 i 28! Po drugie razi mnie to, że sąsiedzi zainteresowali się tym tak późno. Skoro gość żyje w konflikcie z sąsiadami to - nie ma 'bata' - musieli patrzeć mu na 'podwórko' i widzieć wcześniej co się kroi. Przecież poPeGeRowska społeczność, szczególnie starsi, ci którzy 'pracowali' jeszcze w PGR'ach muszą się czymś interesować i zazwyczaj jest to sąsiad, albo pół wsi, co kto robi z kim i kiedy, no i w jaki sposób. Wiem co piszę mieszkam tu!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: