Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik drogówki w Hrubieszowie rozbił radiowóz

Utworzony przez crx, 20 stycznia 2010 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Policjant też człowiek nie bądźmy pieniaczami.Jest wina,jest kara i po sprawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu może się zdarzyć . Najważniejsze,że nikomu nic się nie stało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z szukaniem taniej sensacji. Złe warunki atmosferyczne i każdemu może się zdarzyć stłuczka. NAWET policjantowi. To też człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co to za sensacja ?? Wreszcie prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już kilkakrotnie na tym forum wypowiadałem się,że dla policji szkoda "lepszych " samochodów bo zaraz rozbiją i jeszcze uszkodzą innych użytkowników drogi. Szkoda,że posprzedawano polonezy.W sam dla niedouczonych kierowców z drogówki.I jaka mocna blacharka.Nawet rdza tego nie imała się. Szkoda nowych samochodów dla policji,a one w większości przypadków służą do prywatnych celów (wyjazd nad zalew "na małolaty",wyjazd do MC Donaldsa po hamburgery,wyjazd po kanapki dla jadącej pociągiem pani urzędniczki z ministerstwa,odwiezienie do domu pijanych wyższych rangą funkcjonariuszy i narażenie zycia patrolu odwożącego pijaczków....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie komendacie wojewódzki czy ten pan dalej jest naczelnikiem drogówki hrubieszowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej zaciekawił ten ostatni fragment artykułu: "Dodał, że samochód jest na gwarancji, a koszty związane z jego naprawą zostaną pokryte z ubezpieczenia sprawcy kolizji, czyli szefa drogówki." O ile wiem to radiowozy nie mają ubezpieczenia AC, a więc z jakiego ubezpieczenia zostaną pokryte straty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ten Naczelnik chyba jest bezkarny lub ma pochodzenie. Pochodzi i załatwi. Był już na równych stołeczkach i ciepłych posadeczkach w Hrubieszowskiej Policji. Organizował imprezki składkowe. Może to one jemu rozwinęły skrzydła, że przyrósł do stołeczka? Czas na zmiany nasz Komendancie Wojewódzki Kochany. To już drugi rozbity radiowóz w KPP w tak krótkim okresie czasu. Propozycja nie do odrzucenia. Przenieść na drugi koniec województwa do prawdziwej służby, a nie do przejażdzek ulicami Hrubieszowa z nudów. Pozdrawiam brać policyjną, która się męczy z takim przełożonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Mnie najbardziej zaciekawił ten ostatni fragment artykułu: "Dodał, że samochód jest na gwarancji, a koszty związane z jego naprawą zostaną pokryte z ubezpieczenia sprawcy kolizji, czyli szefa drogówki." O ile wiem to radiowozy nie mają ubezpieczenia AC, a więc z jakiego ubezpieczenia zostaną pokryte straty??
Owszem nie mają AC, ale każdy Policjant wykupuje dobrowolne ubezpiecznie na taką właśnie okazje i jest ono wypisywne na niego. Zapewne o to chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Mnie najbardziej zaciekawił ten ostatni fragment artykułu: "Dodał, że samochód jest na gwarancji, a koszty związane z jego naprawą zostaną pokryte z ubezpieczenia sprawcy kolizji, czyli szefa drogówki." O ile wiem to radiowozy nie mają ubezpieczenia AC, a więc z jakiego ubezpieczenia zostaną pokryte straty??
Wszyscy policjanci maja dodatkowe ubezpieczenie, oni to nazywaja "od kosztów pościgu" takie dodatkowe oc w pracy, kasują im co miesiąc z wynagrodzenia od 50-100 w zależności od firmy ubezpieczeniowej i ogólnych warunków. j osobiści poperam takie rozwiązanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które zapewne ma naczelnik, tak jak większość funkcjonariuszy. Składki potrącane są z pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa, ja dostalem za "przejazd na czeronym świetle" 6 pkt i 300 zł i żadnej kolizji nie było, jak bym spowodował to pewnie dostałbym 2 razy tyle. Polska rzeczywistość;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...