Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Największa Biedronka w regionie powstanie w Zamościu

Utworzony przez Artur, 13 kwietnia 2014 r. o 10:45 Powrót do artykułu
ile wziales pismaku za ta reklame??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie budują Stokrotke ,gdzie siedziba firmy jest w Lublinie i podatki cześć została by w regionie a Biedronka Kostrzyń Wielkopolski i Warszawa i tam bardzo dużo podatków idzie do siedziby firmy czyli Wielkopolski i warszawki .Jeżeli Zamośc ulegnie firmie Warszawskiej to Jedyny Warunek W tej Biedronce MUSZĄ być produkty z LUBELSZCZYZNY -jak1 . Mleko  kefiry    Krasnystaw 2.Makarony  Mąki ,Paluszki Lubella ,Sery z Radzyńia Podlaskiego i Parczewa oraz Zamościa.3.Piwa wszystkie rodzaje Perły 4.Woda Nałęczowianka   i     Cisowianka   5.Soki Herbaty z Herbapolu itd .Te Produkty Biedronka OMIJA .Warunek budowy z produktami z regionu Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie budują Stokrotke ,gdzie siedziba firmy jest w Lublinie i podatki cześć została by w regionie a Biedronka Kostrzyń Wielkopolski i Warszawa i tam bardzo dużo podatków idzie do siedziby firmy czyli Wielkopolski i warszawki .Jeżeli Zamośc ulegnie firmie Warszawskiej to Jedyny Warunek W tej Biedronce MUSZĄ być produkty z LUBELSZCZYZNY -jak1 . Mleko  kefiry    Krasnystaw 2.Makarony  Mąki ,Paluszki Lubella ,Sery z Radzyńia Podlaskiego i Parczewa oraz Zamościa.3.Piwa wszystkie rodzaje Perły 4.Woda Nałęczowianka   i     Cisowianka   5.Soki Herbaty z Herbapolu itd .Te Produkty Biedronka OMIJA .Warunek budowy z produktami z regionu Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już zadzieram kiece i  zlublina na zakupy lecę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Zamość jest najbiedniejszy? Kaczyński (Prezes PiS ) nie przyjedzie już do Zamościa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie prezydencie.Budujemy jeszcze wiecej supermarketow, szczegolnie tych niemieckich, portugalskich ,itd.Mieszkancy tego miasta sa przeciez zamozni, po co im zaklady pracy.Supermarkety wystarcza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka byłem dzisiaj i chamstwo ochroniarz wypier ... mnie za fotografowanie zdjęć butów adidass nie ma prawa miejsce publiczne na sadowej zamosc biedronka to chamstwo ochroniarze nie są do uczeni powinni iść do szkoły widać że skończył podstawowa szkole NIEPOŁOMICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka byłem dzisiaj i chamstwo ochroniarz wypier ... mnie za fotografowanie zdjęć butów adidass nie ma prawa miejsce publiczne na sadowej zamosc biedronka to chamstwo ochroniarze nie są do uczeni powinni iść do szkoły widać że skończył podstawowa szkole NIEPOŁOMICE
A Ty co skończyłeś. Bo z twojego wpisu wynika, że niewiele więcej.  Jakbyś nie wiedział to skończyłem prawo dzienne na UMCSie (lata 2003-2008) i pracuję jako ochroniarz, bo w moim rodzinnym mieście (Zamościu) nie ma innej pracy. Wszystko układy, znajomości albo inne kwalifikacje (dziesiątki odbytych kursów i szkoleń, studia podypomowe, czyli wszystko krótko mówiąc pic na wodę, fotomontaż). Ps. Nie jestem ochroniarzem w Biedronce na Sadowej, to nie ja  wypier.... ciebie za fotografowanie butów adidassa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...