Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nalot CBŚ na dilerów (wideo)

Utworzony przez KRK, 25 czerwca 2008 r. o 19:11 Powrót do artykułu
wszyscy tylko nie ... na litosc BOSKą
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 17:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra robota ! rozwalić to ścierwo ! panowie policjanci to z Iraku wrócili, że w takim umundurowaniu ? może nie jestem w temacie, czy pojawiły się jakieś nowe wzory umundurowania w policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykajcie dobrych chłopaków za jointy, a pedofili i inne wynalazki uniewinniajcie, najlepiej wszystkich nas zamknijcie ,zamknijcie mnie , moja rodzinę , moich znajomych a w tej polsce zostaniecie tylko wy i społeczniaki oraz pedofile którzy molestóją wasze dzieci, czy to jest normalne chyba nie ,jak chce sobie ćpać to niech ćpa i to nie powinno nikogo obchodzić wybór należy do każdego znas i nikt nikomu nie powinien mówić co ma robić
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 16:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
dobra robota ! rozwalić to ścierwo ! panowie policjanci to z Iraku wrócili, że w takim umundurowaniu ? może nie jestem w temacie, czy pojawiły się jakieś nowe wzory umundurowania w policji
ty człowiekiem jesteś oni też są zadziorze a ścierwem to ty możesz być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim ... byla mowa w pierwszym poście? Chodzi o tego ... - kolegę "..."
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 17:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRK napisał:
wszyscy tylko nie ... na litosc BOSKą
Chodzi o ... - kolegę "..."?? Tego, spod Zamościa, który miał być czyimś cynglem, ale mu nie wyszło i kilka lat temu obaj zostali zatrzymani?
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 17:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze cichy żyje to ten z młodych wilków super będzie może trzecia cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obchodzi o kogo chodzi. frajernia !
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 16:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sfazowanego wybaczam C człowieku Twoje słowa bo domyślam się że jesteś na głodzie ! wtedy to chyba nawet Twoja matka (z całym do niej szacunkiem) jest dla Ciebie ścierwem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORY DO EDKA CWELA A NIE DO SFAZOWANEGO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do J nie wiem człowieku co Ty ćpasz ale to "coś" wypaliło Ci mózg ! używasz takiego słownictwa że kompletnie nie wiem o co Ci chodzi i proszę Cię nie wyzywaj mnie takimi epitetami, pokazujesz w ten sposób swoją prostotę :-) a kolega który wyzywa policję i prokuraturę niech się zastanowi co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szanowny Pan J obraża mnie i policję razem z prokuraturą ... pięknie pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wulgaryzmy
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 16:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy przypałowi jesteście sypiecie tu ksywami......... JP JP na 100% jedna banda paparuchów z konfidentami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wulgaryzmy super poziom wypowiedzi ... porazka analfabeto...
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 16:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPSZYM ROZWIAZANIEM BYŁO BY GDYBY TE CIEŻKIE FRAJERY TRAFIŁYD DO ZK A NIE PO WOLCE SIE CIĄGAJA A TAM TO JUZ ................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiamy cie tita koko koziii gniaś pliszka pawlichuj kijol leeooo erny dredo rudaparówa sikur pśćiuniapaFciunia coolin , z nerrrrrwweem wy rozjebusy największe , zapraszamy do zk ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszce do tych wszystkich frajerkow trzeba dorzucic j...
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 17:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wulgaryzmy
Ostatnio edytowany 19 listopada 2009 r. o 16:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...