Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Icek napisał:
Ja jestem żydem a wy jesteście gnojami.Polaków trzeba gazować ,a nie nas bo to polska a nie niemcy nas mordowali ,a zreszta dalej morduje.widać po komentarze.polskie świnie
Na to jest BUCU paragraf,więc uważaj,a ty wcale nie jesteś niewidoczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek napisał:
Ja jestem żydem a wy jesteście gnojami.Polaków trzeba gazować ,a nie nas bo to polska a nie niemcy nas mordowali ,a zreszta dalej morduje.widać po komentarze.polskie świnie
Bu.ha.ha.jak niemiec taki dobry to całuj do w D.U.P.E żydzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie sobie co chcecie - jak bardzo nienawidzicie żydów, gdzie jest ich miejsce i tak dalej - a i tak nie jesteście antysemitami tylko pospolitymi internetowymi (...)
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2012 r. o 23:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po panskiej opini nawet osoba kochajaca Zydow stanie sie antysemita. Wstyd mi za takie osoby jak pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, w wątku tym poijawiło sie wiele opinii antysemickich, wulgarnych etc. Musiałam je usuwać. Do nieustraszonego tropiciela mojej cenzorskiej działalności kieruje przeprosiny, że tym razem nie zabezpieczyłam usuwanych tresci w formie printscreenów co by mógł sobie zobaczyć co tak naprawde usuwam (nie miej do mnie chłopie pretensji, zobacz o której to pisałam, a rano do roboty wstac trzeba!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nic lepszego od żyda jeszcze nie wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Niestety, w wątku tym poijawiło sie wiele opinii antysemickich, wulgarnych etc. Musiałam je usuwać. Do nieustraszonego tropiciela mojej cenzorskiej działalności kieruje przeprosiny, że tym razem nie zabezpieczyłam usuwanych tresci w formie printscreenów co by mógł sobie zobaczyć co tak naprawde usuwam (nie miej do mnie chłopie pretensji, zobacz o której to pisałam, a rano do roboty wstac trzeba!)
A ja zabezpieczyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Piszcie sobie co chcecie - jak bardzo nienawidzicie żydów, gdzie jest ich miejsce i tak dalej - a i tak nie jesteście antysemitami tylko pospolitymi internetowymi (...)
97 procent POLAKÓW nienawidzi żydów,wszystkich niepozamykają,nie ma tyle kryminałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezlym durniem jest autor tego artykulu. Dla niego wscieklosc antysemicka i nawolywanie do przestepstwa jest tylko "nielubieniem" Zydow. Szkoda, ze sie ukrywa pod jakims "lew". Mi sie kojarzy z innym zwierzeciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy można coś powiedzieć na temat książki N. Finkelsteina Przedsiębiorstwo Holocaust czy za to też dostaje się wyrok więzienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
A czy można coś powiedzieć na temat książki N. Finkelsteina Przedsiębiorstwo Holocaust czy za to też dostaje się wyrok więzienia?
Nie dajcie się żydom zastraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...