Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaja jakies 6 lat za umyslne zabojstwo, przeciez nikt w to nie wierzy, ze w przyszlosci zostana normalnymi mezami i ojcami. To sa mordercy, bez wzgledu na wiek! MORDERCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za śmieszne wyroki? To jest jak naplucie w twarz nam uczciwym ludziom i jego rodzinie. Za zbiorowe zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i bez jakiegokolwiek motywu to minimum powinno być 15 lat i to tylko wtedy, gdy czymś nadzwyczajnym wykazali się w młodości. Czego ten sąd nauczył tych zwyrodnialców? Mam nadzieję, że Ziobro zainterweniuje, by chronić nas przed nieodpowiedzialnymi decyzjami sędziów. A jeżeli wyjdą po 3 latach, to powinni zamieszkać przy tej sędzinie. Podpowiem im, że on za swą głupotę otrxymuje 12.000 zł. Teraz tylko wyjść na spacer. Gnojki powinni zawisnąć, kiedy wreszcie ta lewicowa chołota w PE zostanie zastąpiona i powróci kara śmierci dla bandytów, a zostanie zlikwidowana wobec osób chorych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 i 6 lat za zabicie człowieka?!Zgroza.Gdyby uczynili tak z kimś z mojej rodziny to Sądu by nie było bo ich już dawno by nie było.Karo śmierci-WRÓĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęka mi opadła i odbiła się od podłogi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja sobie robią jestem za przywróceniem kary smierci. I co niby jak wyjdą to ich taką resocjalizację zrobią że pójdą na studia zrobią magisterkę i będą pożądanymi ludźmi którzy płacą podatki śmiech na sali ja nie chcę płacić na nich podatku banda darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak gospodarz był już stary ,pewnie niedługo sam by umarł ,te 6 lat ,to i tak sad po bandzie pojechał ,ktoś pisał o karze śmierci ,o ,tak ,ale najpierw należy wywieszać takich sędziów ,co nasze pieniądze szubrawcy biorą ,a działaja przeciw społeczenstwu po stronie bandytów ,co im w tych durnych łbach siedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to że sprawa była wyłączona z jawności oznacza, iż nie możecie napisać imienia i nazwiska sędziego? Czyżby znowu sprawcy powiedzieli, że im przykro i przepraszają i dlatego takie małe wyroki? Ludzie bronili sądów a niestety jak widać nie było kogo bronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to wszystko zmierza? za 10 zł? Tyle jest warte życie w dzisiejszych czasach? Nic dziwnego, poniekąd było przyzwolenie na rozpowszechnianie się tego zjawiska. Małe wyroki, dozory kuratora itd. Obserwowałam to zjawisko rodzenia się zwyrodnialców, od lat. Dlatego jestem za tym, aby wyroki były surowsze i adekwatne do popełnionego czynu. Nie chcemy żyć w ciągłym zagrożeniu, bo żyje wśród nas tyle zwyrodnialców. 15, 16 lat i już bandyta. Przecież, są to jeszcze dzieci i już mordercy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Co to za wyroki?! Powinni zgnić w pierdlu o wodzie i chlebie.To ma być kara ?!Za morderstwo?! Jedyna nadzieja w tym że starszy Pan miał bliskich i ktoś sam wymierzy sprawiedliwość.Gdybym ich spotkał na ulicy i wiedział kim są osobiście i własnoręcznie ..z przyjemnością..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zabicie psa są większe wyroki. Nowa ustawa o ochronie zwierząt powinna być najwyraźniej stosowana również do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderstwo ze szczególnym okrucieństwem ,składanie fałszywych zeznań, mataczenie. To jakaś lokalna klika, że zapadł taki wyrok? Prokurator to spał na rozprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat jak się nazywał? Bo w takim razie warto skorzystać z promocji. Taki papuga to skarb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dostali ???? Do utylizacji ten gnój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyim synem byl zabojca? Zabitego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że minister Ziobro zainterweniuje bo to skandal nie wyrok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten wyrok to nie za surowy. Widać zamordowany nie należał do rodziny sędziego ani prokuratora, bo wówczas wyrok byłby chyba inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co to za wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty wyrywa się z korzeniami , nie trudno sobie wyobrazić co te chwasty będą wyrabiać po wyjściu na wolność po 6ciu latasch a po wyrwaniu z korzeniami mielibyśmy jako spopłeczeństwo spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest kpina - może lepiej dać im "zawiasy" - powinna być kara śmierci - co zrobią jak dorosną jak już raz zakatowali człowieka za 10zł - Panie Ministrze niech coś Pan z tym zrobi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za wyroki?! Powinni odsiedzieć po 25 lat każdy. Wyjdzie taki gnój na wolność i będzie w pełni sił, by katować kolejne ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...