Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciel wykręcił uczniowi palec. Sprawa wraca do sądu

Utworzony przez dr Japa, 14 września 2010 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Powinien sobie dać gnojowi nałozyć kosz na głowę. Ja, biorę takiego skunksa do kańciapy,strzelam w karczycho(co by śladów nie zostawić)a jak nie pomaga to biorę z fleka. u mnie musi byc na lekcji SPOKÓJ. i, uprzedzając durne komentarze powiem, ze jest to dla dobra tych nieuków!! Kiedyś mi podziekują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali! Wolność dla tego nauczyciela.A "pokrzywdzone",biedne dziecko powinno dostać jeszcze od rodzica,że nie ummie spokojnie dupy posadzić na ławce tylko się wścieka.Jesteśmy w stanie udowodnić,że jednym uderzeniem linijką po łapie można złamiemy komuś rękę,a nie umiemy go wychować bezmyślnie broniąc go na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele, prokurator za młodu chyba też kiblował w szkole i dostawał bęcki, bo teraz z igły robi widły.Gówniarz niech się cieszy że dostał nauczkę.Złodzieje i bandycie nie mają takich kar i ciągnących się procesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nauczyciel ma ponosić konsekwencje błędów wychowawczych rodziców. Matka zamiast oskarżać nauczyciela powinna mu podziękować. Z kilka lat sama będzie prosić policję aby usadzili jej ancymonka, dziwne jest to że wszyscy chwalą nauczycioela tylko jedna mamuska uważ że ma w domu Aniłka i geniusza nad którym znaęcają sie nauczyciel i koledzy. Po tej sprawie zrobił się jeszcze bardziej bezczelny i straszy że na innych nauczycieli też doniesie do sądu. Aspiracje rodziców nie pokrywają się ż możliwościmi dzieci dość często, a ten dość inteligentny cwaniak już od dziecka uczy się że nie wiedza a rozpychanie łokciami i bezczelnośc tez pozwala na bezkarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że nauczyciel powinien poczekać, aż młody skręci kark koledze, z którym się bił, a potem udawać, że nic się nie stało! O tempora o mores! I dziwić się, potem, że w Krakowie nikt z nauczycieli nie zareagował, gdy "nożowniczka" zaczepiała dziewczynę.Jeszcze by który uszkodził gówniarę w paluszek, a potem latami przed sądem się tłumaczył. No i stało się, to co stało! Oj, oj, źle się dzieje w szkole polskiej, ale jeszcze gorzej w polskiej rodzinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego przestałem być nauczycielem. W Polsce nauczyciel nie ma zadnych praw, więc misja wychowywania to tylko slogany. Przemykanie oczu , żeby tylko przetrwać swoje godziny - to jest wlasnie antywychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rodziną tego dziecka powinien zainteresować się sąd rodzinny. Jeśli chłopak sprawia problemy wychowawcze w szkole, to raczej należałoby "finansowo zmotywować" rodziców do lepszego zajęcia się swoim dzieckiem. Ale polskie sądy rodzinne to żenada i sztampowe decyzje. Kary finansowe jak widać dotyczą tylko tych, którzy za psie pieniądze muszą znosić wybryki wychowywanych w poczuciu bezkarności wyrostków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...