Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie za to nie poznali się na twórczości poetyckiej policjanta i też ma kłopoty. Tacy dość betonowani przełożeni i raczej wszelkie aluzje czy myślenie abstrakcyjne jest im obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!! bardzo dobrze CHWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jego miejscu też bym się sądził ,a co ma piernik do wiatraka. Większość Polaków tak jak ja nie nawidzi żydów i co z tego to znaczy że musimy ich gnębić nie Panie Komendancie stuknij się Pan w te czoło czy policjant nie może mieć swoich upodobań jedni wieżą w Boiga inni w Stalina a jeszcze inni w Hitlera , a jeszcze inni w Rydzyka przecież jest wolność słowa inna sprawa była by gdyby on zrobił coś komuś złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo niesprawiedliwe. Przecież propagowanie POglądów wybitnego EUropejskiego przywódcy socjalistycznego Adolfa H. o wspólnej EUropie, interwencjonizmie i dominującej roli państwa w gosPOdarce jest nie tylko trendy, ale obowiązuje już prawie jak DOGmat w JEWropie. Auf Wiedersehen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram Prawdziwych Polaków... Dosyć żydofilskiej propagandy!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten montaż z "Krzykiem" Muncha to zajebiaszczy pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze na puszke z nim zobaczy jak tam policja jest lubiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko najlepsze jest to ze koles nie jest policjantem!!!! tu ś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najlepsza decyzja zamojskiego Komendanta. Śmieci na śmietnik! Brawo Kondzio! Tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on pasuje ale do fotomontażu madonny z wielkim cycem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś mi podpowie ,kto tego gościa przyjmował do pracy w policji/stanowisko cywilne/ wśród policjantów/ i kto jest protegowanym tego policjanta bo słyszałem ,że wysoko postawiony oficer policji / były/ oraz inne koligacje rodzinne . A może autor artykułu tym się dalej zainteresuje.A tak chybanie przyjmuje się do policji na etat cywilny nawet ludzi o takich poglądach ,które nie wzieły się z dnia na dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj komendancie, chyba sie żdziebko zagalopowaliśmy ! Policjanci wyniki robią w inny sposób. No i myślę,że teraz nie zaczniesz wyrzucać niewierzących ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
Brawo !!!! bardzo dobrze CHWDP
kojot cię wyruchał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balkonista napisał:
A może ktoś mi podpowie ,kto tego gościa przyjmował do pracy w policji/stanowisko cywilne/ wśród policjantów/ i kto jest protegowanym tego policjanta bo słyszałem ,że wysoko postawiony oficer policji / były/ oraz inne koligacje rodzinne . A może autor artykułu tym się dalej zainteresuje.A tak chybanie przyjmuje się do policji na etat cywilny nawet ludzi o takich poglądach ,które nie wzieły się z dnia na dzień.
a ty "balkonista" jakie masz poglady? nasze polskie czy watykańskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie byłem za komendantami,bo byłem szarym pracownikiem,ale pracując w takiej instytucji do czegoś to zobowiązuje.Kiedyś za dawnych czasów nie było nawet do pomyślenia żeby coś takiego zrobić.Takie obrazy mógłby Pan sobie malować komponować i trzymać w domu a nie na naszej klasie.To jest moje zdanie ale nie wszyscy muszą się zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód policjanta ( na etacie cywilnym, mundurowym) ma wymiar publiczny. I dlategonie można sobie pozwolić na takie bezmyślne postępowanie. Podwaa yaufanie do tej sluzby. Trzeba mieć tego świadomość. Brak jej- dyskryminuje w szeregach policji. Niech sprzedaje pietruszkę na targu i w czasie wolnym udaje dygnitarzy nazistowskich ...... ale przed lustrem. Jego sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że kandydaci na policjantów przechodzą badania psychologiczne - widać nie wszyscy. Kto takiego .... przyjął do tej pracy. Nie ma się potem co dziwić, że wydaje im się, że są Panami Świata. Szczerze mówiąc to za MO byli chyba normalniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co by było gdyby gość ten przebrał się w mundur ... czerwonoarmisty ? też by dostał po d... ? czy nie ? Dlaczego młodzi deb***e mogą publicznie chodzić w koszulkach z napisem CCCP a ze swastyką nie ? Czy nie powinni być jednakowo traktowani OBAJ wybitni przywódcy socjalistyczni Hitler i Stalin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzi kilku policjantów przy komputerach i obrabia tyłek, za przeproszeniem, koledze z pracy, bo co?! by się upodobać tym wyżej? to niczego nie zmiani... jeśli nawet Krzychu dostanie 'kare' fizyczną to myślicie, że to coś zmieni w jego stylu bycia, w jego świadomości? na pewno nie:) ale skoro 26-latek pracuje dla pasji no to rzeczywiście zazdrość zżera, ale żeby tak się zachowywać?! dorośli ludzie?! niech prasa i ODPOWIEDZIALNI ludzie zajmą się tym, co dzieje się w zamojskiej komendzie i w jaki sposób rozwiązuje się wiele spraw! pozdrawiamy Krzycha !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że jest to wolny kraj i wtym kraju jest przestrzegiwana WOLNOŚĆ SŁOWA. Portal nasza klasa moim zdaniem ma służyć do odnajdywania swojch znajomych i czym można się przed nimi pochwalić " TYLKO NOWYM DROGIM AUTEM SĄSIADA czy DUPĄ SPOTKANĄ NA ULICY". Uważam że dobrze że chłopak interesuje sie takim rodzajem sztuki i nie bioi sie tego pokazywać. Popieram w 100%, a swoją drogą gość został wywalony z roboty za takie zdjęcia. A co mili goście jak i osoby odpowiedzialne za zniszczenie kariery tego młodego człowieka powiedzą na tak bulwersujące tematy. Galerie handlowe w których wystawia się spreparowane zwłoki ludzkie CZY TO JEST SZTUKA??? Przykłąd drugi beszczeszczenie PISMA ŚWIĘTEGO przez jednego z wokalistów polskich kapel grających metal na koncertach. Obie sprawy są bulwersujące ale to w opini społeczeństwa jest sztuka. Przecież nikt kto nie jest zainteresowany taką sztuką nie pójdzie na wystawę ani na koncert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...