Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
piziorski dostał się na stołek dzięki plecom w Lublinie- czuje się bezkarny i smieję się ludziom w twarz. Cy wiemy ze w komendzie dochodzi do mobingu? komendanta też obowiązują przepisy prawne!!! w panstwie prawa nie ma miejsca na prywate P. komendancie wstydz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie spodobało się to aż tak panu komendantowi, mógł to załatwić w inny sposób np. zaprosić p. Krzysia do gabinetu i zwrócić mu uwagę, powiedzieć, żeby zdjęcia zwyczajnie usunął, ale żeby zwalniać kogoś od razu z pracy za taka bzdurę!? bezsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie to absolutnie nie świadczy o propagowaniu faszyzmu, przecież a tym zdjęciu nie ma nawet swastyki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znam go. pedał i menda. a do tego koksiarz. zjadł reklamówkę anabolików i był kozak baran jeden. teraz go dojedziemy...
spoko ale co to ma do rzeczy bezmózgowcu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Krzyśka od lat.jako policjant nie miał sobie nic do zarzucenia, ani jako cywil !!!! jest młodym, inteligentnym, utalentowanym człowiekiem-Indywidualistą z dużą dozą poczucia humoru, który ma prawo wyrażania swoich zaintaresesowań w jakikolwiek sposób chce.pan komendant powinien się zająć czymś innym niż umoralnianiem członków nk i wtykaniem nosa do cudzych prywatnych spraw. Uważam że policja dużo straci bez niego. zresztą dziwne gdyby taki wizerunek hitlera miał na celu propagowanie faszyzmu...bo to wygląda zupełnie inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tosiek napisał:
on pasuje ale do fotomontażu madonny z wielkim cycem
debest koment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piziorski zanim narobi DYMU i ZGNOI następnego pracownika niech siędobrze zastanowi bo pycha NIE JEST DOBRYM DORADCĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA też jestem kibicem !!! i ta fota z nieśmiertelnikiem jest BOMBA !! W sam raz na EURO 2012 !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Krzyśka wiele lat !! to dobry uczciwy człowiek i patriota z wielkim HONOrEm !! rzadko kto ma taki HONOR bedzie walczył o swoje! SwoiMi fotomontażami (hobby) zwraca uwage na obłude tego świata. Może to kontrowersyjna metoda ale do inteligentnych dociera !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój temu człowiekowi w dzisiejszych czasach warto spojżec na siebie z dystansem i poczuciem humoru. BRAWO p.wiatrzyk tak trzymaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej popieram Krzyska i trzymam kciuki za niego. Zachowanie komendanta jest bezpodstawne i wręcz chamskie bo narobil problemow chlopakowi tylko dlatego ze nie podobaly mu sie zdjecia, ktore na dobra sprawe nie wyrazaja nic zlego i nikogo nie krzywdza. Troche wyrozumialosci i poczucia humoru komendancie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram komendanta, ta "sztuka" świadczy o niezłym skrzywieniu, taki człowiek nie nadaje się na policjanta - niech zostanie kontrowersyjnym artystą ale nie policjantem, taki np. Jacykow jest fachowcem w swojej dziedzinie ale czy na pewno chcielibyście żeby był policjantem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję niektórym czytającym i komentującym artykuł...ludzie nauczcie się czytać, Pan Krzysztof nie jest i nie był policjantem!!!! Czy tak samo postrzegane są zdjęcia jak artykuł??!!Jeśli tak to widać, że przeciwnicy Pana Wiatrzyka nie rozumieją o czym jest mowa i interpretują to wedle swojego uznania i nie ma to nic wspólnego z prawdą!!!A co do komendanta, to uważam, że ta historia może mieć "drugie dno"...bo nie wierzę w przypadki i w to, że Pan Komendant (o ile posiada konto na naszej-klasie) ma wszystkich swoich pracowników wśród znajomych i każdego tak gruntownie sprawdza!!!???? Na portalu Nasza-Klasa niemal wszyscy umieszczają zdjęcia, jedni miliony fotek swoich dzieci, ich pierwsze kroki, zdjęcia ze ślubu i bla bla, osobiście nie widzę NIC Gorszącego w tych umieszczonych przez Pana Krzysztofa, zdjęcie jest zdjęciem i tyle!!!!Na Naszej-Klasie mamy swoich znajomych, chyba taka jest idea, więc chyba znajomi Pana Krzysztofa Go znają i wiedzą jaki jest i że to co robi to sztuka!!! Nie rozumiem o co cała afera, jest wiele spraw, którymi należy się zająć, ale cóż .... Panie Krzysztofie trzymam kciuki i życzę powodzenia, jeśli się nie uda proszę dla dobra społecznego rozdmuchać sprawę do rangi ogólnopolskiej!!!!Stacje typu TVN na pewno chętnie się zajmą taką sprawą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciał z siebie zrobić faszysty... Biedny chłopak- skąd policjant miał wiedzieć że w Polsce używanie niektórych symboli jest zabronione przez prawo? Sprawa jest chora a ja podobną mam na żywo- 2 biurka dlaej, przy milczącym przyzwoleniu innych. Trochę tak głupio w kraju który tyle stradził dzięki sąsiadom z zachodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehe... śmiechu warte! Jednym słowem stracili dobrego grafika komputerowego niestety tak to już jest w tym kraju że nie każdy może wykonywać zawód w którym czuje się najlepiej wiem coś o tym bo sam jestem grafikiem i nie widzę nic złego w tym co robi p. Wiatrzyk skoro pracował przez 5 lat i nagle został zwolniony tylko z tego powodu... Brak wyobraźni i ograniczenie! Zastanawiam się tylko czy pan komendant i reszta policji zachowuje się z godnością w pracy i poza nią ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram p.Wiatrzyka trzymam kciuki za wygraną sprawe. A co do postępowań Komendy zamojskie to czasem słów braknie... I jak to moze czlowiekowi nerwy zszarpać taki pociotek w policji zwany Komendantem? Taj poważnie oskarżyć człowieka i pozbawić go pracy przez taką bzdurę, Komendant moze się wstydzić nonono niedobry komendant hehe. I teraz kto tu tak naprawde ubliża mundurowi mi osobiści wydaje się ze bardziej p.Komendant swoją bezmyślnością niż p.Wiatrzyk swoją pasją graficzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gryzli napisał:
Nigdy nie byłem za komendantami,bo byłem szarym pracownikiem,ale pracując w takiej instytucji do czegoś to zobowiązuje.Kiedyś za dawnych czasów nie było nawet do pomyślenia żeby coś takiego zrobić.Takie obrazy mógłby Pan sobie malować komponować i trzymać w domu a nie na naszej klasie.To jest moje zdanie ale nie wszyscy muszą się zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten fotomontaż to doskonała ironia na to, co dzieje się w Niemczech. Zwiazek wypędzonych uważa, że to dobrzy Niemcy zostali skrzywdzeni przez Polaków. A skąd sie ci dobrzy Niemcy wzięli na naszej ziemi w 39 roku? w gości przyszli? Dla nas dobry Niemiec z tamtego okresu, to martwy Niemiec. To nie jest nawoływanie do nienawiści, tylko wołanie o prawdę. O to, by Niemcy nie fałszowali historii. Wiatrzyk w mundurze i ten fotomontaz to najlepsza satyra polityczna jaką pokazał Dziennik Wschodni. Satyra artystyczna na dodatek. Dziwią sie komendantowi, że tego nie załapał... A co dawniej było do pomyślenia? To tylko, co partia nakazała. Panu sie nie podoba, że mlodzi maja juz odwage mysleć wlasnymi glowami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gratuluję niektórym czytającym i komentującym artykuł...ludzie nauczcie się czytać, Pan Krzysztof nie jest i nie był policjantem!!!! Czy tak samo postrzegane są zdjęcia jak artykuł??!!Jeśli tak to widać, że przeciwnicy Pana Wiatrzyka nie rozumieją o czym jest mowa i interpretują to wedle swojego uznania i nie ma to nic wspólnego z prawdą!!!A co do komendanta, to uważam, że ta historia może mieć "drugie dno"...bo nie wierzę w przypadki i w to, że Pan Komendant (o ile posiada konto na naszej-klasie) ma wszystkich swoich pracowników wśród znajomych i każdego tak gruntownie sprawdza!!!???? Na portalu Nasza-Klasa niemal wszyscy umieszczają zdjęcia, jedni miliony fotek swoich dzieci, ich pierwsze kroki, zdjęcia ze ślubu i bla bla, osobiście nie widzę NIC Gorszącego w tych umieszczonych przez Pana Krzysztofa, zdjęcie jest zdjęciem i tyle!!!!Na Naszej-Klasie mamy swoich znajomych, chyba taka jest idea, więc chyba znajomi Pana Krzysztofa Go znają i wiedzą jaki jest i że to co robi to sztuka!!! Nie rozumiem o co cała afera, jest wiele spraw, którymi należy się zająć, ale cóż .... Panie Krzysztofie trzymam kciuki i życzę powodzenia, jeśli się nie uda proszę dla dobra społecznego rozdmuchać sprawę do rangi ogólnopolskiej!!!!Stacje typu TVN na pewno chętnie się zajmą taką sprawą!!!!
>>>>>>> Masz Gościu rację! Gdyby to pokazać w całej Polsce, to może się okazać, że Wiatrzyk jest bohaterem narodowym. Wcale nie żartuję. Tym bardziej w kontekście z panią Eryką S. ze Związku Wypędzonych. Pochodze z Lubelskiego i przypadkiem wpadła mi w ręce ta gazeta. Myslę, że sprawe Wiatrzyka naprawde warto rozpropagować. To nie ma nic wspólnego z policja ale ma związek z byciem Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
treść komentarza "gościa "potwierdza opinię, że nie rozumie co przeczytał, a więc mu wytłumaczę - artysta nie jest policjantem to pracownik cywilny policji. Jest to jasno napisane,ale co innego umieć czytać, a co innego rozumieć co się czyta. A tak dodatkowo ci drudzy nie muszą mieć badań psychologicznych.
Za MO to myslenie było karalne. Widać niektórym nie podoba się, że to sie juz zmieniło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...