Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chetnie przytule te pieniazki !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja ostatnio zgubilem pare groszy, trzeba sie zglosic.
0
po intensywnie spedzonym weekendzie brakuje mi kilka stow ale nie bede cukrowal ze zgubilem,gorzala i rozwiazle kobiety kosztuja
0
Przy kasie na "Pośredniaku" w Biłgoraju Rycho zaproponował zrzutkę na kampanię /przecież to nasz poseł/ wszyscy chętnie oddali swe kuroniówki, miał je wpłacić na konto, ale widziałem jak w sklepie kupował jabole. Narazie nie ma z nim kontaktu i nie wiem czy wpłacił czy zgubił?
0
Czy to ta pani opracowała ulotkę ?. "Znaleziona gotówka wciąż czeka na odbiór właściciela". Od kiedy to gotówka odbiera właściciela.
0
Czeka na odbiór przez właściciela. Jak się poprawnie napisze tytuł ulotki, to i włściciel się znajdzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: