Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma już basenu. Będą za to korty i nowe boiska

Utworzony przez czytelnik, 4 września 2008 o 12:26 Powrót do artykułu
to znaczy zostaje kryty basen drogi jak na warunki zamojskie i taplanina w zalewie bez zaplecza socjalnego.Ciekawe kto wpadl na genialny pomysl likwidacji basenu,czy ktos wie ile bedzie chetnych do gry na kortach jakie jest zainteresowanie w zamosciu tenisem ze zamiast basenu funduje korty tenisowe i reklamuje ze beda za darmo.Wczesniej basen cieszyl sie popularnoscia jakie argumenty przemowily zeby go likwidowac.Przeciez nad zalew zamojski nie oszukujmy sie wstyd kogos przyjezdnego zaprosic a i samemu isc w taki scisk i wrzask zadna przyjemnosc.Nagrode dla tego kto tak silnie argumentowal za likwidacja basenu/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
człowieku przecież ten basen to już była ruina, watpie żeby za pieniądze tylko z sezonu letniego dawało się go utrzymać, podobno ma być też drugi kryty basen, to by rozładowało liczbę ludzi, a czy drogo na pływalni, bilet ulgowy kosztuje tyle co spuszczenie wody w kiblu (woda + ścieki), niestety takie są realia, a gdzie ogrzewanie, prąd, utrzymanie czystości, remonty w naszym kraju niestety jest biednie jeśli chodzi o zarobki a najbardziej na wschodzie, tylko opłaty są wszędzie tak samo wysokie
0
wiem ze tamten basen to byl ruina.ale jezeli mozna odbudowywac inne obiekty to dlaczego i nie basen co przewazylo?? pisze o wygorowanych cenach basenu krytego i nie pisze o biletach ulgowych tylko normalnych nie kazdy ma ulgi a nawet skorzystac z karnetu za 99zl to godzina wychodzi 9zl gdzie przy korzystaniu od godziny 6-9 rano godzina kosztuje 7.50 wiec nie wiem tez dla kogo te karnety i caly czas mowie i nie tylko ja ze kryty basen jest za drogi
0
Korzystam z pływalni i według mnie 80 - 90% to bilety ulgowe, czyli dzieci, studenci, emeryci i renciści, sprawdź sobie ceny w internecie na innych basenech w Polsce: przykład POSiR :Bilety na pływalnię krytą: 12 zł normalny 6 zł ulgowy a od stycznia pewnie pójdą w górę, Dobrze że się coraz więcej buduje obiektów sportowych, jedyne czego nam trzeba to wyższych poborów, żeby móc jak najczęściej korzystać z tych obiektów, bo z tego co się orientuję to są one częściowo tylko finansowane przez miasto a większość muszą wypracować sami i nie sądze żeby to się udawało, byłem kiedyś na basenie w polsce, który oddano w ręce prywatne, pytałem się dlaczego (a prywaciaż podniósł ceny ponad połowę), odpowiedziano mi że z biletów i dofinansowania wyrabiali tylko 60%, i co roku o 40% się zadłużali aż groziło im odcięcie prądu, i miasto pozbyło się obiektu i dopiero wtedy ludzie zobaczyli co znaczy wysoka cena za wejście na basen, porażka
0
tam 70 lat temu był basen a kort tenisowy był parku miejskim na bastionie ....
0
Czerwionka-Leszczyny na Śląsku - bardzo dobry basen: bilet ulgowy kosztuje 2,50 zł za godzinę. I co? Można taniej? Ano można...
0
Ale jaja. Ten temat miał być zakończony w maju br. Minęły 4 miesiące, a oni są w lesie .... Skąd biorą takie firmy ....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: