Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie rolnik, tylko prezydent. Zamoyski zachował stanowisko (wideo)

Utworzony przez śmierdzi mi tu, 14 kwietnia 2014 r. o 18:43 Powrót do artykułu
To po co sejm ustanawia przepisy, jeżeli tak łatwo je obejść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, przepisy obowiązują szaraków, to, że on mówił, ze nie prowadzi to mało ważne, każdy winny mówi, że jest niewinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czyja to firma , to gospodarstwo, w takim razie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BARDZO DOBRY PRZYKŁAD JAK DZIAŁA MAFIA PLATFORMIANA I JAK ZA NIC MA PRZEPISY PRAWA   ŚMIECHU WARTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie scenę z Barei? - Proszę pana, tu nie można palić! - Wiem, ale ja się nie zaciągam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Od samego początku sprawy oświadczałem, że nie prowadzę gospodarstwa. .."   a ja oświadczam, że za taką jałmużnę jaką mi płaci państwo nie da się żyć   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż jak widać ręka rękę myje. Dno Panie wojewodo reprezentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak rozwija się Zamość jest najlepszym dowodem na to ,że Prezydentem Zamościa jest właściwa osoba. Nie dobra materialne powinny decydować o tym czy ktoś może pełnić funkcje czy to samorządowe czy też państwowe. No bo czym różni się właściciel 299 ha od tego który ma 301 ha. Natomiast zaangażowanie w realizacji założonych celów, stosunek do petentów i ich problemów to są wartości, które powinny predysponować ludzi do piastowania odpowiedzialnych stanowisk. Panie Prezydencie życzę Panu aby mógł Pan spokojnie realizować plany związane z pięknym miastem, którego jest Pan Prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Od samego początku sprawy oświadczałem, że nie prowadzę gospodarstwa. .." a ja oświadczam, że za taką jałmużnę jaką mi płaci państwo nie da się żyć
To zacznij hodować krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puscic to na cala Polske.Wiem, ze tego sie nie da, bo przepisy nie pozwalaja, chronia.To naprawdeewewnement.Mam, ale nie mam.taka odpowiedz w stylu przyjaciela Lecha Walesy.Mam le nie mam bo ...Wynocha do Niemiec sprzedawczyki.Ulzy sie zwyklym ludziom.Przypomne tylko jakie to miedzy innymi ultimatum po przegranych wyborach PO z PiS-em stawialo, by stworzyc koalicje.Dajcie pod nasza dyspozycje Sady, sluzby mundurowe I bedziemy wspolpracowac.Chodzilo o to, by wszystko pracowalo w kraju tak, jak dzisiaj.A do pochlebcow obecnego prezydenta miasta mam pytanie.Czy moga przedstawic przyklady stwierdzajace, ze ten czlowiek zrobil cos dobrego dla miasta?Ja tu przytocze kilka osiagniec.Niesamowita ilosc supermarketow I drobni handlowcy potracili prace.Swieze powietrze, bo wyburzone zaklady przemyslowe.Kasztany zachorowaly w parku, to chorobe zniszczyc w zalazkach, wycinajac aleje.Malpi Gaj zaslanial mury obronne-wyciac!, a mury obronne podziwiac z wallow okalajacych te mury, z duza iloscia lawek dla tlumow zwiedzajacych.W parku miejskim lawek nie trzeba, bo alejki sluza tylko I wylacznie do spacerow, tylko awaryjne laweczki sa potrzebne.No I wreszcie apogeum osiagniec,FONTANNA I nowy klub pilkarski seniorow-amspn I to rowniez "hetman".Czekam na uzupelnienia ze strony pochlebcow pana prezydenta miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie scenę z Barei? - Proszę pana, tu nie można palić! - Wiem, ale ja się nie zaciągam Dobre he he masz racje  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo WOJEWODA !!!! A wy wszyscy, zawszone buraki, co szczekacie w komentarzach wsadźcie sobie kija w du- pę ze złości. Zamość kwitnie pod rządami tego prezydenta i tylko to jest ważne SMUTASY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilki prawa i granic nie znają,a w grupie swoją hierarchię i pozycję uznają i na wzajem się wspierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z naszym prawem, prezydent powinien być przysłowiowym gołodupcem. Wtedy może się dorabiac na stanowisku np biorąc łapówki.  Przecież to paranoja! Bo co 300 ha to nie jest działalność a 301 ha to już nie? A poza tym trzeba myśleć realnie, czy prezydent Miasta Zamościa ma jakikolwiek bezpośredni wpłym , na działalnośc zwiazana z prowadzeniem gospodarstwa rolnego poza Zamościem np. w na Pomorzu, koło Biłgoracja czy w Holandii (teoretycznie)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej Zamoyskich obdarowano majątkami,to nie po to aby później ich dyskryminowano.Równiez prezydent z tych samych barw co Wilk.A w ogóle jeśli Wilk ma interpretować prawo,to jesteśmy jedną nogą w Kraśniku,gdzie zbierał składki i inne darowizny.Parę lat wcześniej członek zarządu województwa z podległych sobie funduszy wziął sobie 1,4 mln dotacji.Pani Pitera/teraz 1-ka na liście PO/ wyjasniała sprawę i zaleciła temuż panu z Puław wzięcie rozdzielności majątkowej z żoną,ale dotacja została.Tak oto hazardziści inerpretuja prawo ze skłonnościa do napełniania własnej kabzy! teraz dołączył do nich Kamiński,to im poprawi wizerunek.Tylko pasowałolby ,wszystkim członkom Po ogolic sobie głowy na łyso,co gorzej będzie z wilkowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiagniecia jako prezydenta I wojewody: 1)Likwidacja przemyslu I czyste powietrze 2)Wybudowanie walow widowiskowych na mury obronne 3)Wybudowanie fontanny 4)Siec supermarketow, by mieszkancy dostatnio zyli 5)Powstanie sekcji pilkarskiej (seniorzy) AMSPN w miejsce przestarzalego juz KS Hetman CZY TO NIE MALO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim z wyksztalcenia jest ten Wilk ,ze tak "sprytnie" zinterpretowal prawo?Kto dal mu pozwolenie na interpretacje prawa?On jako wojewoda moze podjac decyzje, nie ma prawa iterpretowac i obchodzic prawa.Popelnil przestepstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma niczego do interpretowania. Wystarczy umieć czytać, żeby rozróżnić słowa "posiadanie" i "prowadzenie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, posiadanie i prowadzenie to dwa rozne slowa.No dobrze.W takim razie jesli te 400 ha leza ugorem to karygodne.W tym przypadku chodzi o fikcyjna seperacje malzenstwa panstwa Zamoyskich.To jest moje, ale dochod nalezy do zony I ja z tym nie mam nic wspolnego.Smiechu warte.Najlepiej byloby podzielic ha na liczbe czlonkow rodziny Zamoyskich.Pomijajac wszystko, co ten pan zrobil dobrego dla mieszkancow miasta.W komentarzach przewijaja sie odpowiedzi dobry gospodarz.KONKRETY PROSZE!PROSZE O KONKRETY!!!!!!!Bo negatywne skutki jego rzadow zostaly wymienione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jakos nie macie argumentow odnosnie pozytywnych sukcesow pana prezydenta.Negatywy zostaly wymienione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...