Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy egzamin na prawo jazdy łatwy. Ale zdał tylko jeden

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 23 stycznia 2013 r. o 20:32 Powrót do artykułu
adam napisał:
Nowy egzamin był łatwy tylko dla kolesia który już pewnie kilka lat jeździł, nałapał 24 punkty karne i musiał zdawać jeszcze raz prawko, czyli nie był świeżakiem tydzień po skończeniu kursu. Po kilku latach jazdy prawie każdy załapuje kilka prostych zasad panujących na drodze: 1. jak czerwone to stoisz, jak zielone albo wczesne żółte to jedziesz, chyba że widzisz radiowóz 2. jak nikt w ciebie nie przywali, ani ty w nikogo - to jedziesz 3. nie rozjeżdzamy pieszych, jak skręcasz na światłach zawsze jakiś wylizie ci na drogę bo ma właśnie zielone 4. jak skręcasz w lewo na światłach jedziesz ostatni dopiero jak jesteś pewny że koleś z przeciwka w ciebie nie przywali bo właśnie przelatuje na czerwonym (patrze pkt 2) 5. na światłach jak masz zielone upewnij się że ktoś nie przelatuje w poprzek twego toru jazdy na późnym żółtym (patrz pkt 2) 6. patrzysz w lusterka żeby nie przywalić w kogoś jak zmieniasz pas jazdy (patrz pkt 2) 7. patrzysz w lusterka jak zaczynasz kogoś wyprzedzać bo już kilka osób ma zamiar wyprzedzić łajzę która jedzie przed tobą (patrz pkt 2) 8. jak popełnisz błąd możesz zginąć, zabić kogoś lub trwale okaleczyć, więc jedziesz uważając na innych 9. jak wpadniesz kiedyś w poślizg to nauczysz się co to znaczy "zbyt szybkie pokonywanie zakrętu" reszta kodeksu to dyrdymały żeby ocenić po stłuczce kto jednak miał racje i komu ulgi polecą z ubezpieczenia
Boze jak te zaostrzone egzaminy mają nas ustrzec przed takimi kierowcami jak ty to bogu dzieki ze je wprowadzono...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie bym spróbowała tych nowych testów, tak na probe. Choc w sumie... zaliczyłam stare testy, ale jazda jeszcze jest do zdania. Wiec całkiem możliwe, ze przyjdzie mi zdawać te nowe egzaminy ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zakupilem prawo jazdy w internecie zupelnie legalnie,prosze mnie nie oceniac od razu bo wyjezdzilem ze 100 h.Znam paru ludzi ktorzy tez kupil prawka u Kalif Chapmana i sa to normalni kierowcy.Chore to jest to panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja oczywiście też dzisiaj nie zdałem ( u mnie na 10 osób 100 % nie zdało). Prawko miałem 15 lat zabrane za punkty. I niech nikt nie pier....li ze te testy sa łatwe,proste.Te co są w necie nie zgadzaja sie WCALE. Ja tez robiłem testy 74/74 pkt.Teraz kodeks drogowy trzeba chyba na pamiec wykuc. Bo tak pojeb....ych pytań to nawet Walduś Kiepski by nie wymyślił.A ile z tego jest potrzebne do codziennej jazdy to każdy chyba wie Ciekawe ilu naszych p(osłów) by zdało bo do zmiany i naszej wyciąganej kasy są szybcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie tylko o znajomość kodeksu tu chodzi, ale też o tok rozumowania autorów pytań. Ciekawe, ilu egzaminatorów by zdało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie wkurza to pieprzenie! egzamin latwy prosty to czemu do k...y nę.....y nikt nie zdaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Jak mnie wkurza to pieprzenie! egzamin latwy prosty to czemu do k...y nę.....y nikt nie zdaje!
Piotrze masz prawo jazdy? Ja zdawalam testy na starych zasadach i wg mnie niewiele sie roznia - tresc kodeksu taka sama! Egzamin ma na celu sprawdzenie wiedzy ktora jest podstawa do bezpiecznej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos z was zalatwil prawko przez kalif i chapman???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robię kurs w Wyższa Szkoła Jazdy Lublin i moim zdaniem instruktor bardzo dobrze prowadzi zajęcia teoretyczne. To chyba lepiej nauczyć się wszelkich zasad i rozpatrzeć na zajęciach możliwie jak najwięcej sytuacji, jakie się mogą nam przytrafić na drodze, niż kuć 525 pytań na pamięć. Przecież to bez sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=n_NvI6i4Upk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Nowy egzamin był łatwy tylko dla kolesia który już pewnie kilka lat jeździł, nałapał 24 punkty karne i musiał zdawać jeszcze raz prawko, czyli nie był świeżakiem tydzień po skończeniu kursu. Po kilku latach jazdy prawie każdy załapuje kilka prostych zasad panujących na drodze: 1. jak czerwone to stoisz, jak zielone albo wczesne żółte to jedziesz, chyba że widzisz radiowóz 2. jak nikt w ciebie nie przywali, ani ty w nikogo - to jedziesz 3. nie rozjeżdzamy pieszych, jak skręcasz na światłach zawsze jakiś wylizie ci na drogę bo ma właśnie zielone 4. jak skręcasz w lewo na światłach jedziesz ostatni dopiero jak jesteś pewny że koleś z przeciwka w ciebie nie przywali bo właśnie przelatuje na czerwonym (patrze pkt 2) 5. na światłach jak masz zielone upewnij się że ktoś nie przelatuje w poprzek twego toru jazdy na późnym żółtym (patrz pkt 2) 6. patrzysz w lusterka żeby nie przywalić w kogoś jak zmieniasz pas jazdy (patrz pkt 2) 7. patrzysz w lusterka jak zaczynasz kogoś wyprzedzać bo już kilka osób ma zamiar wyprzedzić łajzę która jedzie przed tobą (patrz pkt 2) 8. jak popełnisz błąd możesz zginąć, zabić kogoś lub trwale okaleczyć, więc jedziesz uważając na innych 9. jak wpadniesz kiedyś w poślizg to nauczysz się co to znaczy "zbyt szybkie pokonywanie zakrętu" reszta kodeksu to dyrdymały żeby ocenić po stłuczce kto jednak miał racje i komu ulgi polecą z ubezpieczenia
Świetnie to ująłeś, ale żeby był komplet, należy dodać jeszcze jedno przykazanie: 10. Zawsze dostosowuj prędkość do warunków jazdy. Wtedy, być może nigdy nie będziesz musiał się tłumaczyć, że była ślizgawica, śnieżyca, ulewa, grad, ciemności, nisko nad horyzontem wiszące słońce, światła z naprzeciwka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalif to oszust nic niezałatfi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej po prostu iść do dobrej szkoły i zdać? Polecam tę http://www.qmobil.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kalif and chapman to oszusci.Przelałem im pieniądze na konto i przez jakiś czas utrzymywałem kontakt mailowy z P.Joanną Kalif.W momencie kiedy dokumenty powininenem mieć gotowe bo cała procedura trwa według zapewnień tej pani ok.5 tygodni,kontakt się urywa...Juz ponad miesiąc nie dostałem od tej kobiety żadnej wiadomości mimo ponagleń a czekam na dokumenty od poczatku stycznia więc już ponad 3 miesiące.Nie dajcie się oszukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Ten kalif and chapman to oszusci.Przelałem im pieniądze na konto i przez jakiś czas utrzymywałem kontakt mailowy z P.Joanną Kalif.W momencie kiedy dokumenty powininenem mieć gotowe bo cała procedura trwa według zapewnień tej pani ok.5 tygodni,kontakt się urywa...Juz ponad miesiąc nie dostałem od tej kobiety żadnej wiadomości mimo ponagleń a czekam na dokumenty od poczatku stycznia więc już ponad 3 miesiące.Nie dajcie się oszukać
Zwróć się o pomoc do Czeczenów,chętnie pomogą , niedrogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Ten kalif and chapman to oszusci.Przelałem im pieniądze na konto i przez jakiś czas utrzymywałem kontakt mailowy z P.Joanną Kalif.W momencie kiedy dokumenty powininenem mieć gotowe bo cała procedura trwa według zapewnień tej pani ok.5 tygodni,kontakt się urywa...Juz ponad miesiąc nie dostałem od tej kobiety żadnej wiadomości mimo ponagleń a czekam na dokumenty od poczatku stycznia więc już ponad 3 miesiące.Nie dajcie się oszukać
Wciaż cisza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Wciaż cisza?
cisza,zero kontaktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KALIF AND CHAPMAN TO OSZUŚCI!!!! NIEDAJCIE SIĘ NABRAĆ BO TYLKO STRACICIE PIENIĄDZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiasz się nowych testów lub egzaminu praktycznego? Musisz zatem wybrać najlepszą szkołę z możliwych, a takie są tylko u nas, na naszym portalu z szkołami nauki jazdy. Ceny, adresy, opisy, ocena - wszystko w jednym miejscu. Link tutaj: http://combc.pl/ Sprawdź, zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaję właśnie egazmin za parę dni a tego dziadostwa nie umiem zdać na internecie ,czytam te książki itd ale zawsze mam jakos 66 65 pkt.. nie wiem wydaje mi sie ze umiem a zdac nie idzie.. nie wiem po jaką cholere to zmienili ..  <_<  :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...