Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
viniak napisał:
oczywiscie ze instruktorzy slabo ucza moze 3 na 10 stara sie kursanta czegos nauczyc. Pamietam jak sam uczylem sie na kursie, o ile teoria jest do nauczenia sie samemu o tyle praktyka -plac- polegała na nauczeniu się ile razy obrócić kierownica gdy słupek pojakiw się we wstecznym lusterku w tym a tym punkcie itd aby zaparkowac w kopercie czy prostopadle. To jest smieszne. Teorii mozna sie nauczyc, trzeba chciec. Nalezy pamietac ze teoria teoria a praktyka praktyka. Dopiero kilka lat z akółkiem i dziesiątki tysięcy km moga nauczyć myślenia za kierownicą.
Gratuluje wyboru nauki jazdy w takim razie, skoro instruktor uczy : "polegała na nauczeniu się ile razy obrócić kierownica gdy słupek pojakiw się we wstecznym lusterku w tym a tym punkcie itd aby zaparkowac w kopercie czy prostopadle" Jestem swiezakiem bo zdalam prawko rok temu i za 3 podejsciem ale przynajmniej wiem ze znam przepisy i nie boje sie wsiadac za kolko 90% zalezy od szkoly nauki jazdy i instruktora- nie bede tu wymieniala jaka szkole polecam bo zaraz jakis troll oskarzy mnie o reklame! Pozdrawiam i milego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEOPRZEJECZRETYCZNA RZEŹ, TERAZ PRAKTYCZNA RZEŹ . CZY KIEROWCA MA BYĆ HOŁOWCZYCEM CZY ZWYKŁYM OBYWATELEM KTÓRY CHCE PRZEJECHAĆ Z MIEJSCA A DO MIEJSCA B? PO TAKIM WYSZKOLENIU NIE BĘDZIE WYPADKÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że jest wyższy poziom, bo to co sie dzieje na drogach przechodzi ludzkie pojęcie. Chyba niektórym Mikołaj prawo jazdy przyniósł w prezencie, zachowują się na drodze jakby nigdy na kursie nie byli i nikt ich niczego nie nauczył! Prawda jest brutalna, ale nie każdy ma predyspozycje do kierowania autem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ! Wstrzymajcie się ze zdawaniem chociaż pół roku ,a puścimy te cholerne WORD-y z torbami ! To jedyna możliwość by te madrale z ministerstwa zlagodzili te idiotyczne przepisy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze w koncu zrobią z nas kierowców a nie tzw kierowców-testerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
moze w koncu zrobią z nas kierowców a nie tzw kierowców-testerów
Miszczu prostej się odezwał. A zapomniałeś jak sam po kursie jeździłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona28 napisał:
Gratuluje wyboru nauki jazdy w takim razie, skoro instruktor uczy : "polegała na nauczeniu się ile razy obrócić kierownica gdy słupek pojakiw się we wstecznym lusterku w tym a tym punkcie itd aby zaparkowac w kopercie czy prostopadle" Jestem swiezakiem bo zdalam prawko rok temu i za 3 podejsciem ale przynajmniej wiem ze znam przepisy i nie boje sie wsiadac za kolko
Dobrze, ze się nie boisz ale chyba wiesz, ze 90% kierowców nie jeździ zgodnie z przepisami a to czego uczą na kursie ma się nijak do relanego poruszania się po polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nowe egzaminy to dla wszystkich i tych którzy mają na starych przepisach.Przypuszczam , że dużo ludzi by nie zdało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite... zdobył 69 pkt na 68 możliwych..ciekawe co zrobił dodatkowo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Skoro nowe egzaminy to dla wszystkich i tych którzy mają na starych przepisach.Przypuszczam , że dużo ludzi by nie zdało.
Do "ewy" Myślisz, że jak sama jesteś matoł to wszyscy tacy są? Ja swój egzamin miałam, więc po co mam zdawać znowu? Niby tylko po to by podnieść samopoczucie jakiejś głuuuppiej lolitce? ;D Prawda jest taka, że wystarczy trochę przysiąść, żeby zdać. Ale gimnazjalne matoły ciągle by chciały mieć wszystko bez wysiłku, bo tak mamusia nauczyła. Ja zrobiłam sobie też ten "egzamin on-line i wyobraz sobie, że zdałam. A to ci dopiero, nie Ewciu? Bardzo dobrze, że wprowadzono te zmiany, może będzie selekcja głąbów, bo zdecydowanie za dużo jest idiotów za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się rozwodzić nad egzaminem teoretycznym. I tak prawdziwa wiedza kursanta będzie sprawdzona na egzaminie praktycznym. 11 lat temu kiedy zdawałam prawko, na 10 osób w grupie zdałam prawko tylko ja za pierwszym razem chociaż na teoretycznym zdali prawie wszyscy. Kiedyś nie było tak wcale łatwo, moi znajomi podchodzili po 12 razy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aliiii napisał:
Niesamowite... zdobył 69 pkt na 68 możliwych..ciekawe co zrobił dodatkowo:)
No nie, kolejny tępak! Przeczytaj z 10 razy tekst, wytęż umysł i spróbuj zgadnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alii nie na 68 możliwych tylko na 68 wymaganych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ci co juz maja prawko to tu strasznie teraz cwaniaczą .Spróbujcie teraz zdac cwaniaczki .Kopary by wam poopadały ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie demonizujcie - testy wcale nie są takie trudne - wystarczy ZNAĆ przepisy kodeksu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie cwaniakuje, robiłem nowe testy z ciekawości i jedyne pytania na których porobiłem błędy to te z prędkościami - pytania żywcem zerżnięte ze starych testów a wystarczy jedynie nauczyć się na pamięć tabeli prędkości, więc jak ktoś nie zna reszty to jest deb***em. Zresztą wystarczy teraz popatrzeć ile melepet jeździ po ulicy - ledwie śnieg popruszył a jadą obesrani z nosem przy szybie 30 na godzine bo nie potrafia prowadzić auta, robią jedynie korki i zawalają jezdnie.. To nei kwestia nowego czy 20-letniego auta czyni dobrego keirowcę a łeb na karku i umiejetnośc myślenia... przynajmniej mniej deb***i będzie na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(247, 247, 247)]Nowe Testy Na Prawo Jazdy 2013. Takie same jak w WORD - 1500 pytań. Ściągnij zainstaluj i ćwicz:. [/background] tnij.org/t9il oraz tn ij.org/t9il
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się rozwodzić nad egzaminem teoretycznym. I tak prawdziwa wiedza kursanta będzie sprawdzona na egzaminie praktycznym. 11 lat temu kiedy zdawałam prawko, na 10 osób w grupie zdałam prawko tylko ja za pierwszym razem chociaż na teoretycznym zdali prawie wszyscy. Kiedyś nie było tak wcale łatwo, moi znajomi podchodzili po 12 razy.... Też miałam problem ze zdaniem praktycznego, ponad 12 razy... z teorią nie miałam problemu, zdawałam aż 3 razy, po miałam przerwy w zdawaniu ale za każdym razem rozwiązywałam bezbłędnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta napisał:
Do "ewy" Myślisz, że jak sama jesteś matoł to wszyscy tacy są? Ja swój egzamin miałam, więc po co mam zdawać znowu? Niby tylko po to by podnieść samopoczucie jakiejś głuuuppiej lolitce? ;D Prawda jest taka, że wystarczy trochę przysiąść, żeby zdać. Ale gimnazjalne matoły ciągle by chciały mieć wszystko bez wysiłku, bo tak mamusia nauczyła. Ja zrobiłam sobie też ten "egzamin on-line i wyobraz sobie, że zdałam. A to ci dopiero, nie Ewciu? Bardzo dobrze, że wprowadzono te zmiany, może będzie selekcja głąbów, bo zdecydowanie za dużo jest idiotów za kółkiem.
brawo !!!! całkowicie sie z Toba zgadzam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda napisał:
Widzę, że ci co juz maja prawko to tu strasznie teraz cwaniaczą .Spróbujcie teraz zdac cwaniaczki .Kopary by wam poopadały ...
Mam prawo jazdy i powiem , że nie było łatwo. Nikt tu nie cwaniakuje! Poprostu jestem tego zdania, że kodeks drogowy to podstawa dla każdego kierowcy. Nie wazne czy to stare czy nowe testy, Każdy kierowca powinien znać jego treść, żeby nie stwarzac zagrozenia dla siebie i innych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...