Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadomo, tylko pakistance z krajów 3 swiata chcą się hajtać z polkami, żaden niemiec czy anglik by kijem nie tkną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A fe.
0
jebana kurwa arabska
0
Powinni byli zapukać do drzwi Obamy, to ten jest dotychczas największym terrorystą na świecie. 
0
Dla bezpieczeństwa trzeba było granat wrzucić przez okno.
0
ciekawe jakiej narodowości i  orientacji  jest twoja żona? 
0
To prawda, że Niemcy nie chcą sie chajtać z Polkami, Rosjankami i Ukrainkami. Ale za to lubią je bzykać bardziej niż Turaski. Generalnie Turaski i inne kozojebcy wybierają tylko blondynki. Niemiec jest pragmatyczny i żeni się wyłącznie z Niemrą, chociaż jej nie bzyka, bo jest brzydsza, niż koza sołtysa. Za to w burdelu, gdzie przeciętny Niemiec o mało co nie mieszka, chętnie Polki bierze na wszyskie możliwe i niemożliwe sposoby. Coś na ten temat wiem, bo kilka lat przebywałem w Niemczech i do burdelu też chodziłem.
0
Banda tępych debili szukających taniej sensacji.
0
Rzeczywiście milicja zaniedbała sprawę bo jeśli ta facetka jest żoną jakiegoś araba to powinni otworzyć drzwi bazooką a nie pukać. Wymagają jeszcze sporo szkolenia.  :)
0
Kompromitacja Państwa i jego służb!!!!!!!
0
zarządałabym odszkodowania.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: