Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadomo, tylko pakistance z krajów 3 swiata chcą się hajtać z polkami, żaden niemiec czy anglik by kijem nie tkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebana kurwa arabska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni byli zapukać do drzwi Obamy, to ten jest dotychczas największym terrorystą na świecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla bezpieczeństwa trzeba było granat wrzucić przez okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jakiej narodowości i  orientacji  jest twoja żona? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że Niemcy nie chcą sie chajtać z Polkami, Rosjankami i Ukrainkami. Ale za to lubią je bzykać bardziej niż Turaski. Generalnie Turaski i inne kozojebcy wybierają tylko blondynki. Niemiec jest pragmatyczny i żeni się wyłącznie z Niemrą, chociaż jej nie bzyka, bo jest brzydsza, niż koza sołtysa. Za to w burdelu, gdzie przeciętny Niemiec o mało co nie mieszka, chętnie Polki bierze na wszyskie możliwe i niemożliwe sposoby. Coś na ten temat wiem, bo kilka lat przebywałem w Niemczech i do burdelu też chodziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda tępych debili szukających taniej sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście milicja zaniedbała sprawę bo jeśli ta facetka jest żoną jakiegoś araba to powinni otworzyć drzwi bazooką a nie pukać. Wymagają jeszcze sporo szkolenia.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja Państwa i jego służb!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarządałabym odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...