Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co na to Niewielka Kalinowka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z RAKA KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...": "PENIS ANGELICUS" https://www.youtube.com/watch?v=PK3TeWqSAZk AMEN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muwil ja rzeby ten watykan zlikfidować!a oni jeszcze jp2 robio swientym paranoja!lapy i jaja mu ucionc!ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muwil ja rzeby ten watykan zlikfidować!a oni jeszcze jp2 robio swientym paranoja!lapy i jaja mu ucionc!ADAMEK
poczytaj inną prasę, bo od wczoraj pisza, że papcio FRANEK ZAMÓWIŁ SE LIŚCIE KOKI do Ćpania przez żucie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to świnia. Jestem praktykującą katoliczką i obrzydzeniem napawają mnie tacy pseudo-duchowni. Relegacja ze stanu duchownego i odsiadka. Co za wieprz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....kolejny cios w podbródek Kościoła katolickiego i zmasowany atak ateistów na naszych przenajświętszych duszpasterzy. Każdy przyzwoity człowiek po lekturze "Frondy" z ust Pana Terlikowskiego dowie się, że grzechem najcięższym jest przyjmowanie "Tabletki po", a nie przystosowywanie dzieci i młodzieży do dorosłości przez księdza katechetę! Gdzieś wyczytałam nawet  ohydną propozycję, aby naszych kochanych duchownych w ramach kompleksowego przygotowania do zawodu pozbawiać filutków poprzez brutalne wyrwanie wraz z korzeniami! I to bez znieczulenia. Przecież nie ma większej na ziemskim padole przyjemności niż poczucie bliskości z ciałem świętym! Wie to każdy ministrant i niejedna gosposia na plebanii...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem: CZY księżlek będzie skazany na 12 lat PARAFII w KALINÓWCE? przecież wszystkie DZIECI ZEZNIE niczym Król HEROD! To przeciez Herod kazał w trosce o własną d... wyrznąć WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, a księzulki czegoś nie zrozumiały i RŻNĄ WSZYSTKIE DZIECI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...należy się spodziewać, zem kara będzie okrutna i ksiądz zostanie skazany na 12 m-cy prac społecznych w przedszkolu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biskupi: Karmienie piersią może rozwijać niezdrową fascynację nagością." - to doniesienia z synodu na temat rodziny. Lepiej byłoby, by xięża nie opuszczali zakonów i nie mieli kontaktów z normalnymi ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi pismak wspomina o więzieniu. Księżulo chodzi w sukience. Dostał napomnienie od Rojka i wystarczy. Więzienie dla świeckich sprawców takich czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...