Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pajace jedne, do roboty byscie sie wzieli, bo skoro tyle czasu macie zeby prostestowac to zwyczajnie brak wam zajecia, a potem narzekania ze gmina biedna nie ma drog dobrych itp. przez takich zacofanych "ludzi" lubelskie nigdy sie nie rozwinie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Banda brudnych prostaków.
0
Pajace jedne, do roboty byscie sie wzieli, bo skoro tyle czasu macie zeby prostestowac to zwyczajnie brak wam zajecia, a potem narzekania ze gmina biedna nie ma drog dobrych itp. przez takich zacofanych "ludzi" lubelskie nigdy sie nie rozwinie
  dobrze mówisz, napiłbym się wódki z Tobą dziś!;D
0
  dobrze mówisz, napiłbym się wódki z Tobą dziś!;D
0
czy tzw "politycy" maja pojecie na temat wydobycia gazu łupkowego? Dlaczego nikt nie napisze co dzieje sie w USA w miejscach gdzie wydobywaja gaz ta wlasnie metodą? Dla przykladu - w niektorych miejscowosciach w stanie Pennsylvania z kranu smierdzi gazem a gdy przystawimy do odkreconego kranu zapalke ........zapala sie niczym zapalniczka. Przykladmy mozna mnozyc ale niech to zrobia zainteresowani bo mi to lata ...
0
banda życiowych nieudaczników siedzi jak to mają w zwyczaju i nic nie robią. zrobić im wiejski festyn a mordy zapchać kiełbachą i wódą to od razu ustąpią..jeszcze po rękach będą całować.
0
Zapomnieliście podpisać zdjęcie: "WARCHOŁY.PL" Bezrobocie i dziurawe drogi marzeniem lokalnej społeczności :)  Flaszka i siedzenie na drodze to jest to! :)
0
Banda prymitywnych, buraczanych mord zalewanych co drugi dzień "mózgiem".
0
Banda buraków to ci, co obrażają protestujących. Żurawlów jestem z Wami!
0
przebadać ich alkomatem :P
0
brawo! maja racje. gdyby nasi pradziadowie byli tak zdeterminowani i konsekwentni to nie byłoby rozbiorów, 123 lat niewoli, komunizmu i innych atrakcji które zafundowała nam historia, a Polska byłaby teraz potegą. widać, ze są jeszcze ludzie przywiązani do swojej małej Ojczyzny, zatroskani o jej dobro. POPIERAM akcję w 100%. pozdrawiam serdecznie wszystkich protestujących, mam nadzieję, że Wam się uda  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: