Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODA DO EMIRU

Utworzony przez Tola, 26 czerwca 2009 o 23:01
STERYLIZACJA Emir piękne wierszyki układa co za talenty no! Nie pogada! Ja tez sprobuje,lecz tu na dzienniku bo na dogomanii jest waszych bez liku! Wiec zaczne od waznej tak dla was sprawy sterlizacji lecz bez obawy! Ja sieze w domu juz od tygodnia bo boje sie tego doslownie jak ognia! Nic sie nam w miescie nie uchowa zadne kot pies, a nawet krowa nie bedzie szczeniat bo i tak za duzo zamykam sie w domu prawie jak przed burza Fundacja ma rowniez swoj samopchod niestety on czeso stoi z boku szukda uzywac przeciez PATROLKA od dawna swieci sie juz kontolka Wszyscy czlonkowie to dobrzy ludzie zadne pies juz nie uchowa sie w bbudzie kazdemu pomoga reke podadza zawsze cos dadza albo nie dadza duzo gadaja pisza po nocach potem do rana siedza w swych kocach Rano na patrol lub do schroniska az sie psom piana toczy juz w pyskach Nielubia tez przeciez kierownika placowki bo przeciez wszyscy tam to polglowki nie ma z kim gadac przeciez niestety w emirze madre sa zwlaszcza kobiety i tak zyja i ciegle mieszaja bo przeciez taka nude w domu maja i neostrade i netie tez lecz na to szesdziciat zlotych jest Koncze moj wiersz jest lepszy niz wasze Pokazcie ludzie RAZ W ZYCIU! KLASĘ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tola, dzięki za tę ucztę intelektualną. Pozdrawiam serdecznie w.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: