Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odpust św. Antoniego w Radecznicy. Fotoreportaż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 r. o 20:45 Powrót do artykułu
szkoda, że nie na żółtym pasku jako wiadomość wieczoru, ranyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne zdjecia.Wspanialy fotoreportaz z mojej Radecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
balwachwolstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zdjęcia , prawdziwe bardzo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to antek M. odpuszczał,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno (a może nawet nigdy) nie widziałam tak dobrych zdjęć na dzienniku Wschodnim. Ogromne gratulacje. Piękna uroczystość, piękni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadomia i gomora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale koloryzacja ( tint ) jakaś dziwnie nienaturalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie spotkałem w DW tak dobrych zdjęć. GRATULACJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem wszystkie zdjęcia od pierwszego do ostatniego z zainteresowaniem. Rzadko można spotkać w necie tak ciekawy materiał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna uroczystość, piękni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcia! Panie Andrzeju, kawał dobrej roboty. Sporo perełek w rzetelnie wykonanym reportażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPANIAŁE,ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA!!!POKAZUJĄ PIĘKNY ŚWIAT REALNO-METAFIZYCZNY.Myślę , że mogłyby zdobyć nagrodę w niejednym prestiżowym konkursie fotograficznym . GRATULUJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super materiał na najwyższym poziomie, foto godne wystaw na świecie! A swoją drogą Radecznica - piękne miejsce, warto odwiedzić zwiedzając Roztocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagrajcie mi „adagio” siostra michaela rak opowiada o ufności, zdejmowaniu ciężarów i szczęściu. fragment miłość daje siłę? na dowód, jak wielką ma moc, opowiem dwie historie. do hospicjum w gorzowie przywieziono chorą na raka 20-letnią helenę, która nie miała nawet siły, żeby odgonić muchę siedzącą na policzku. jej narzeczony przychodził do niej codziennie po pracy, karmił ją, mył, wynosił do ogrodu. kiedyś, przechodząc obok nich, usłyszałam, jak pyta: „helenko, kiedy weźmiemy ślub?”. „ja umieram” – odpowiedziała. „to umrzesz jako moja żona” – podsumował. kiedy mi to oficjalnie zakomunikował, powiedziałam, że musi się spieszyć. wzięli ślub w hospicyjnej kaplicy. helena siedziała w welonie na wózku ozdobionym czerwonym aksamitem, a potem pojechali karetką pogotowia na sygnale na objazd po mieście. jej mąż wszędzie nosił ją na rękach. po kilku dniach helenka zaczęła siadać i samodzielnie jeść. po roku i dwóch miesiącach o własnych siłach poszła do domu. „co ty, zakonnico, cuda robisz?” – pytali mnie ludzie. „to nie ja, tylko miłość” – odpowiadałam. a druga historia? przyjęliśmy 22-letnią dziewczynę po chemioterapii. rzucało się w oczy, że stale patrzyła na milczący telefon. jej mama zdradziła, że czeka na sygnał od swojego chłopaka. pojechałam do niego i patrząc mu w oczy, poprosiłam, żeby napisał do niej kilka zdań, a on mi na to: „ja żony szukam, nie trupa”. „to pan jest trupem, bo wszystko w panu umarło” – nie wytrzymałam. nie zadzwonił, a ona umarła. bo miłość ofiarowana daje siłę, a zabrana – niszczy. cd ***gosc.pl/doc/3149568.zagrajcie-mi-adagio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna uroczystość,uroczy ludzie a zdjęcia imponujące. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka !!! A przypadkiem nie podejrzewają wspaniałego artystę o ustawiany street. Bo na tym reportażu chyba znajdują się takie zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze niby ktore ustawione ? Nic tu niebylo ustawiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...