Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogrzewanie pelletami

Utworzony przez Andrzej, 14 lutego 2013 r. o 20:03
Witam! Ma ktoś może doświadczenie w ogrzewaniu domu pelletami? Potrzebuję informacji na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja używam pelletu Lava i bardzo go sobie chwalę, jest tani, ekonomiczny, zdecydowanie lepszy niż ekogroszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miłosz napisał:
ja używam pelletu Lava i bardzo go sobie chwalę, jest tani, ekonomiczny, zdecydowanie lepszy niż ekogroszek. [/quote] [quote name='miłosz' timestamp='1360927352' post='734475'] ja używam pelletu Lava i bardzo go sobie chwalę, jest tani, ekonomiczny, zdecydowanie lepszy niż ekogroszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest wartosc opalowa peletu i cena?.Moim zdaniem taniej ogrzewac ekogroszkiem,ktorego cena wynosi740/T,wartosc opalowa 26MJ popioly 5 procent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze polishpellets.com Ci pomoze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś napisać opinie odnośnie porównania np. pelletu Olimp z ekogorszkiem? Która z tych form ogrzewania jest wydajniejsza i oczywiście tańsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mam junkersa i sobie chwalę - http://hydrauliklublin.pl/junkers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...