Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ohydna elewacja szpeci Zamość

Utworzony przez prorok z nadania, 24 lutego 2010 o 13:09 Powrót do artykułu
Czy DW obrał sobie za zadanie robienie czarnego PR dla Zamościa? Najpierw brednie o skreśleniu z listy UNESCO, które w całą Polskę poszły (sam rzekomy autor informacji o tym precedensie, szanowany profesor twierdzi, że gazeta manipulowała jego słowami). Później o paskudnej siedzibie Orkiestry Włościańskiej (tuż obok stoją budynki, które za grube dziesiątki milionów się remontują), o miejskich obligacjach które się nie sprzedają (choć taki był plan, bo JESZCZE są niemal niedostępne). Teraz znaleźli kolejny budynek, który źle wygląda, a który będzie remontowany na kolejnych etapach rewitalizacji, na którą Zamość pozyskał już środki. Zapraszam na spacer po naszym Lublinie, zapewniam że redaktorzy znajdą więcej bulwersujących zaniedbań...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję PUP przeniść do budynku Pana radnego D. przy ulicy Peowiaków i wtedy nie trzeba go rozbierać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co ta elewacja jest fajna? Na głowy się ludziom pozawala. Wtedy to będzie biały PR.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Racja w Zamościu bardzo dużo remontują i to jest kwestia czasu żeby wyremontowali PUP czy inne zabytki. Natomiast w Lublinie bardzo mało się robi i do tego DW już się nie przyczepi ??..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektórzy ludzie mogą sądzić,że nie podlegają prawom socjologicznym. Wtedy poradziłbym im by sie zapoznali z wynikami raczej powszechnie znanego eksperymentu o"strażnikach i więźniach". Zadam pytanie. Czy nie jest przypadkiem tak, że tak jak wspomniani strażnicy - "nakręcać" się mogą także ludzie innych zawodów sądząc że spełniają jakiś obywatelski obowiązek i z nieistotnej sprawy robią ogromne zamieszanie? Wydaje się, że czasami może wynikać z tego wielka szkoda lub krzywda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny się wściekł i takie jego prawo. Po to go ludzie wybrali? Czy nie ma racji? Ma. Bo urząd tak nie powinien wyglądać. A zasłanianie się we wszystkich sprawach renowacją zabytków nie jest w porzadku. Przejść ulicacami w błocie nie można - ale macie zabytki, zakłady upadają - macie zabytki, młodzi uciekają - ale są zabytki, rządzi nami stara nomenklatura - patrzecie jakie zabytki! Zabytki, zabytki, zabytki. Ciągle ta sama śpiewka. Tymczaem bezrobocie w Zamościu sięga już 14 procent. Opamiętajmy się. Urząd jest od wszystkich spraw, a nie tylko konserwacji zabytków. Jak jest fatalna elewacja, to jest fatalna elewacja. Śnieg to śnieg, a bezrobocie to bezrobocie. Tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DW jest gazetą, która pisze o codziennych, prostych sprawach. Jest wiele tekstów interwencyjnych, a dziennikarze piszą prawdopodobnie bez nacisków i strachu. Tak to przynajmniej wygląda z perspektywy Zamościa. A ta codzienność jest największa bolączka miasta. Lepsze to niż bujanie w obłokach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brednie profesora Kowalczyka??????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ściana a takie emocje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dużym rozczarowaniem jest pan wiceprezydent K.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gdzie jak gdzie ale tam radni nie chodzą - a nawet omijają to miejsce szerokim łukiem - więc remont im jest nie potrzebny
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: