Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec z synami bił policjantów w Zamościu

Utworzony przez kali, 9 czerwca 2010 r. o 12:47 Powrót do artykułu
> Jeden z mundurowych wylądował w szpitalu.... To aż samolotem go transortowali do szpiata?A czy chociaz było tam lądowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy ci policjanci silni i odważni dwa razy z łokcia w brzuch i już w szpitalu:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to sku***syn dziad pier***ony, ku*** je***y !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj biedactwa jacy oni sa delikatni.....Jak bic bezbronnego pijaczka we trzech to fajnie ale jak ich sie kopnie w d......pe to juz w szpitalu symulanci,jak niema zdrowia i sily to niech ulotki roznosi baran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia. PS Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny pijaczek który się stawiał lądował na dołku, a po miesiącu wracał, ale wtedy już koledzy musieli mu kule podawać albo pchać na wózku. Było to zapewne niezgodne z Kartą Praw Człowieka, ale bydło rozumie tylko bydlęce metody. I nie pitolić mi tu o godności człowieka bo żeby ją chronić to najpierw trzeba ją mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia. PS Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.
To nie wina Policji tylko systemu, którego zapewne jesteś wielbicielem. W realiach polskiej pseudokatodemokracji policjant woli sam dostac po ryju niżeli przyłożyć ciulowi. Bo w systemie katolandzkim w takiej sytuacji przynajmniej uratuje pracę. Niestety skończyły się czasy dobrej komuny gdy chołota znała swoje miejsce i swoje możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...