Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opiekunki z PCK tak mi gotują, że jestem głodny

Utworzony przez izydor, 8 października 2010 r. o 13:51 Powrót do artykułu
podobno za granicą jest lepiej niech go weżmie córka która wzieła kaskę i ziamię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pani kierowniczki to nie problem jeden pracownik w ta,jeden w tamta żadna różnica, a dla ludzi starych i samotnych jest bardzo ważne jak maja przy sobie kogoś zaufanego.Uważam ze PCK jest dla ludzi a nie ludzie dla PCK.Czy tak trudno pomoc tej starszej osobie ,myślę ze kwestia dobrej woli i jakże milo potem jest zobaczyć uśmiech wdzięczności.Ile jesteśmy w stanie dać drugiemu człowiekowi,tyle sami kiedyś otrzymamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. To tylko z pozoru jest widzimisie. Stary człowiek potrzebuje dużo wyrozumiałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy panu Stefanowi przyznano płatne, czy bezpłatne usługi opiekuńcze. 3 godziny dziennie to sporo, jeśli za nie płaci, to może z jednej godzinki zrezygnować i zaproponować swojej ulubionej byłej już opiekunce przychodzenie do siebie na zasadzie płatnej kucharki. Koszty wyjdą podobne. Inaczej sie sprawa ma, gdy siostra PCK przychodzi do niego bez jego wkładu finansowego.
Ostatnio edytowany 8 października 2010 r. o 20:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprzeda nieruchomość a pieniądze wpłaci na konto domu pomocy społecznej i tam będzie miał luksusy. Dobry dom pokazywali kiedyś w TV w Radości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może nie o zupkę tu chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...