Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
myślę , że każdy z nas powinien w miarę swoich możliwości od czaso do czasu robić dobr uczynki, choćby wspierajac osoby potrzebujace. Może to jest okazja, żeby zrobić to po raz pierwszy. NO WIĘC POMÓZMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest unia w normalnym kraju państwo to finansuje a tu tusk i kaczyński ma to gdzies niech zdychają obywatele ale jak chodzi o dzieci to przegięcie -chamy do gnoju nie do rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy dziecko ma nocnik na głowie? Czy trzeba było mu robić fotkę akurat z tym rekwizytem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiaj się beztroskiej zabawy chorego dziecka nocnikiem! Lepiej wpłać parę groszy, dla Ciebie to grosze, a temu uroczemu dziecku mogą uratować życie. Docenić co jest ważne w życiu potrafimy dopiero, gdy to nas dotknie nieszczęście. Niestety! "Można też odpisać 1 proc. swojego podatku. W PIT należy podać numer KRS 0000266644 i nazwę fundacji, w polu informacji dodatkowych imię i nazwisko dziecka. Bliższe informacje tel. kom. 0 607 952 762."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno Guru Owsiak zebrał za pomocą 120 tys. wolnotriuszy ca 40 mlnPLN. Pod koniec roku W/w zakupi ca 10 - 13 tomografów komputerowych ( kiedyś taki tomograf komputerowy kosztował ca 1mln USDolar). Taktyka jest prosta trzymać pieniądze jak najdlużej na koncie to wtedy jest x % odsetek. Także na takim dużym zakupie można uzyskać większy rabat od dostawcy za kupiony sprzęt. Czy nie lepiej część pieniędzy przeznaczyć na pomoc finansową dla takich dzieci jak Oskar i wielu innych, których pokazuje TV i prasa np. zakup wózków, sprzętu rehabilitacyjnego, komputerów umożliwiających kształcenie dzieci niepełnosprawnych czy operacje i leczenie niestandardowe itp. Ja się nie czepiam Pana Owsiaka tylko to jest uwaga osoby, która rokrocznie daje pieniądze na WOŚP ( małe bo małe ale z serca a nie na pokaz ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Czy mi się wydaje czy dziecko ma nocnik na głowie? Czy trzeba było mu robić fotkę akurat z tym rekwizytem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...