Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wam dobrze życzę, ale z tym Marokiem to nie najlepszy pomysł w dzisiejszych czasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie ze sobą fotografa bo wykonał kawał dobrej roboty. Swoją drogą nie wiedziałem, że w Zamościu jest tak dobre studio foto, z przyjemnością obejrzałem portfolio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Młody nie jest z Zamościa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do Maroka bym teraz za darmo nie pojechał...Co za głupota wysyłać młodych w tak niebezpieczne rejony. Pewnie sponsor (dziad) nie miał na konkretną wycieczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoshop górą !!! kawał dobrej roboty... Było w Maroku strzelic tę fotkę... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sie dzieje złego w Maroku?Pojęcia nie masz a piszesz,wygranej życzę młodej parze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo klimatyczne zdjęcie, super reklama dla Słodko-Gorzko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak to nie można..! W podpisie nie może być "fot. archiwum domowe" tylko autor, i już. /inny fotograf, autora frendzio :)/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Młody nie jest z Zamościa:)
A skąd jest??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zdjęcie a młodzi widać, że świata poza sobą nie widzą. Dużo szczęścia na nowej drodze życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie najładniejsze zdjęcie z biorących udział w konkursie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magnetyczne zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPIEKNE !!!!!!!!! zazdroszcze takiego fotografa i takiej wspanialej pamiatki, napewno wygraja ten konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamosc wyglada przepieknie. Zazdroszcze okolicznosci i takiego zdjecia. Powodzenia w konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niecierpie Zamościa, kocham Biłgoraj, lubię Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowane:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Like i udostepnione! Powodzenia! I jak najmniej burz we wspolnym zyciu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niecierpie Lublina, kocham Zamość, Biłgoraj troche nudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja pierwsze miejce juz xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba je tylko utrzymać;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...