Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wam dobrze życzę, ale z tym Marokiem to nie najlepszy pomysł w dzisiejszych czasach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabierzcie ze sobą fotografa bo wykonał kawał dobrej roboty. Swoją drogą nie wiedziałem, że w Zamościu jest tak dobre studio foto, z przyjemnością obejrzałem portfolio.
0
Pan Młody nie jest z Zamościa:)
0
Ja do Maroka bym teraz za darmo nie pojechał...Co za głupota wysyłać młodych w tak niebezpieczne rejony. Pewnie sponsor (dziad) nie miał na konkretną wycieczkę.
0
fotoshop górą !!! kawał dobrej roboty... Było w Maroku strzelic tę fotkę... hehe
0
A co sie dzieje złego w Maroku?Pojęcia nie masz a piszesz,wygranej życzę młodej parze !
0
Bardzo klimatyczne zdjęcie, super reklama dla Słodko-Gorzko!
0
Ale tak to nie można..! W podpisie nie może być "fot. archiwum domowe" tylko autor, i już. /inny fotograf, autora frendzio :)/
0
Pan Młody nie jest z Zamościa:)
A skąd jest??????
0
Piękne zdjęcie a młodzi widać, że świata poza sobą nie widzą. Dużo szczęścia na nowej drodze życia.
0
Zdecydowanie najładniejsze zdjęcie z biorących udział w konkursie!
0
Magnetyczne zdjęcie.
0
PRZEPIEKNE !!!!!!!!! zazdroszcze takiego fotografa i takiej wspanialej pamiatki, napewno wygraja ten konkurs
0
Zamosc wyglada przepieknie. Zazdroszcze okolicznosci i takiego zdjecia. Powodzenia w konkursie.
0
Niecierpie Zamościa, kocham Biłgoraj, lubię Lublin
0
Zagłosowane:)
0
Like i udostepnione! Powodzenia! I jak najmniej burz we wspolnym zyciu :)
0
Niecierpie Lublina, kocham Zamość, Biłgoraj troche nudny
0
maja pierwsze miejce juz xd
0
Teraz trzeba je tylko utrzymać;)
0
Strona 1 z 2