Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zobacz pełny tekst na http://www.mmzamosc.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BN napisał:
Zobacz pełny tekst na http://www.mmzamosc.pl/
Pani Ewo Redko, ja wiem, że pani obowiązkiem jest obrona swoich kontrolerów, a ja dam pani przykład z lata tego roku: moja koleżanka wybrała się z córką w niedzielę na mszę do Katedry. Wsiadły do autobusu ( przystanek przy Szczebrzeskiej obok Mechanika),no i ruszyły do kasowników, by skasować bilety.Okazało się, że pierwszy zablokowany - autobus jedzie, do drugiego - zablokowany, autobus zbliża się do przystanku przy Komforcie, czyli tam, gdzie rezydujecie - nie? No to gonią do trzeciego - też zablokowanego i tu, bo autobus juz sie zatrzymał na przystanku, weszło dwoje kontrolerów - blondyna bardzo nieprzyjemna i jej kolega,no i wiadomo, jak dalej było. One z nieskasowanymi biletami i oni z kwitami, żeby spisać "gapowiczki". A ja się pani pytam, pani Ewo Redko, jaką rolę w tym wszystkim odegrał kierowca? Czyżby był jasnowidzem i wiedział, że wejdą kontrolerzy i dorwą łup?, więc na "zaś" zrobił blokadę kasowników? ! ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to ja pogadam z kumplami i zrobia krzywde tym kontrolerom jezeli zrobia komus w uj! Dostaną nauczkę. Na szczescia ja mam samochod ale kumple nie maja i musza jezdzic MZK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S luchałam wywadu z p. prezesem i byłam zdumiona Jego dobrym samopoczuciem. Autobusy czyste, klimatyzowane, sama przyjemność podróżowania. Codziennie korzystam z MZK w Zamościu i cóż; autobusy nie sprzątane na bieżąco, rano jedziemy w zasmrodzonym często, niedomytym autobusie, kierowcy praktykują nie otwierać przednich drzwi, ale jak znajomy, rodzina pojawi się na horyzoncie, owszem chętnie nadusza na guzik i otwiera. Omijają przystanki, a gdy ktoś krzyczy, bo chciał wysiąść, reakcja kierowcy jest taka: trzeba wcześniej stać przy drzwiach, a przecież nikoniecznie każdy pasażer sprawny, by taki manewr w czasie jazdy wykonać. Ogólnie, czystość, kultura jazdy i zachowania personelu MZK na bakier, o kontrolerach nie podnoszę tematu, bo to trzeba widzieć... To tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie budzić pani Ewy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Nowakowski a jakie ma Pan dowody na takie zachowanie kontrolerów.? A czy zwrócił Pan uwagę kontrolerce ,że blokuje kasownik. Jest uwaga są świadkowie .Własne rozterki zawsze przeżywa Pan na sesji.Wybory dopiero za cztery lata . Chyba ,że wieczny kandydat dopuści Pana na kandydata do sejmu.Jeżeli Pan radny nie ma dowodów firma winna skierować sprawę do Sadu. Dzisiaj w świecie techniki wszystko można zarejestrować chociażby telefonem komórkowym. Ja nie jestem zwolennikiem kontrolerów ale napewno jakbym coś takiego zauważył zwrociłbym uwagę lub zarejestrował na telefonie komórkowym.A tak słowo przeciwko słowu.Panie radny proszę zabrać się do pracy bo kilkunastu wyborców za cztery lata będzie rozczarowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Panie radny Nowakowski a jakie ma Pan dowody na takie zachowanie kontrolerów.? A czy zwrócił Pan uwagę kontrolerce ,że blokuje kasownik. Jest uwaga są świadkowie .Własne rozterki zawsze przeżywa Pan na sesji.Wybory dopiero za cztery lata . Chyba ,że wieczny kandydat dopuści Pana na kandydata do sejmu.Jeżeli Pan radny nie ma dowodów firma winna skierować sprawę do Sadu. Dzisiaj w świecie techniki wszystko można zarejestrować chociażby telefonem komórkowym. Ja nie jestem zwolennikiem kontrolerów ale napewno jakbym coś takiego zauważył zwrociłbym uwagę lub zarejestrował na telefonie komórkowym.A tak słowo przeciwko słowu.Panie radny proszę zabrać się do pracy bo kilkunastu wyborców za cztery lata będzie rozczarowanych.
To znaczy co? Radny powinien milczeć? Bardzo dobrze, że o tym mówi. To nie są już czasy PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Panie radny Nowakowski a jakie ma Pan dowody na takie zachowanie kontrolerów.? A czy zwrócił Pan uwagę kontrolerce ,że blokuje kasownik. Jest uwaga są świadkowie .Własne rozterki zawsze przeżywa Pan na sesji.Wybory dopiero za cztery lata . Chyba ,że wieczny kandydat dopuści Pana na kandydata do sejmu.Jeżeli Pan radny nie ma dowodów firma winna skierować sprawę do Sadu. Dzisiaj w świecie techniki wszystko można zarejestrować chociażby telefonem komórkowym. Ja nie jestem zwolennikiem kontrolerów ale napewno jakbym coś takiego zauważył zwrociłbym uwagę lub zarejestrował na telefonie komórkowym.A tak słowo przeciwko słowu.Panie radny proszę zabrać się do pracy bo kilkunastu wyborców za cztery lata będzie rozczarowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY odezwał się kanar ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wiesiek, po raz kolejny pokazałeś, że głos na Ciebie oddany nie był głosem straconym. Doprowadź sprawę do końca, na ta pseudofiremkę było już tyle skarg, że aż dziwnym jest jej dalsze funkcjonowanie w tym mieście. A jeżeli prezesowi MZK takie ewidentne działanie na szkodę dobrego imienia kierowanej przez jego spółki nie przeszkadza, to może należałoby się zastanowić czy jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku? Gdyby to nie była spółka miejska tylko firma działająca na wolnorynkowych zasadach to podejrzewam, że pan prezes tolerując takie zachowania kanarów już dawno stałby w kolejce do pośredniaka razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redko dobierz sobie Pani do Pracy normalnych, kulturalnych ludzi i nie mów Pani niedorzeczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow...zamiast przyjmowac do pracy osoby niekulturalne i "obskurne" powinna Pani poszukac ludzi na poziomie. Kontrolerzy bowiem w naszym miasteczku wygladem i sposobem bycia przypominaja "lumpy"...Moze i zbyt dosadnie to brzmi ale taka jest prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! U nas w Białej kontrolerzy to pracownicy ZKM-u. Wszystko działa jak najbardziej poprawnie Pozdrawiam Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...