Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyszła wiosna, bedą warzywka. Dobrze, że deb*** nikomu nic nie zrobił. Jego jakoś nie byłoby mi szkoda. Wcześniej czy później i tak sam się wyeliminuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jeżdze motocyklem już około 12 lat ,ale moja nauka jazdy odbywała sie na "sprzętach" stopniowo. Od słabych (wolnych) do coraz mocniejszych (szybszych). I powiem szczerze że wsiadając od razu na 100 konną maszyne trzeba mieć dużo dystansu do swoich możliwosci a także motocykla. A co jest-widzimy .Banda deb***i w dresach i adidaskach lansuje sie po miescie,warcząc na kazdych swiatłach i rozwijając absurdalne prędkosci na prostych odcinkach.Gorzej gdy pojawi się jakiś nieprzewidziany zakręt albo jakaś inna przeszkoda. A pózniej płacz i krzyze przy drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeździłem motocyklami - trudno więć o jakiś post w tej kwestii z mojej strony. Tak sobie myślę, że wszystko jest dla ludzi. Uwielbiam patrzeć na Moto GP w Eurosporcie. Wydaje się mi, że jak jest napisane w poprzednim post'ie powinno się szkolić umiejetności małymi kroczkami - podobnie jak np jazda na ratach, pływanie itp. Trudno sobie wyobrazić, żeby poczatkujacy narciarz zaczynał nauke jazdy na Kasprowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** deb*** deb*** !!!! niektórych niedawny śmiertelny wypadek 20 letniej dziewczyny nic nie nauczył, ale co moze sie nauczyć ktoś kto nie ma mózgu. Policjanci zróbcie coś, domagajcie się zmiany prawa,żeby taki niedoświadczony i bezmózgi nie miał prawa wsiadać na motocykl >30KM. Chrońcie pozostałych uczestników dróg przed takimi samobójcami, dlaczego ktoś ma potem cierpieć przez takiego idiote ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chrześcijańskie, ale nie szkoda mi głupka. Głupka - i zdecydowana większość szalejących na motorach to głupki. Rozglądaj się motocyklisto - samochody są wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał szczęście-do nastepnego niebawem czasu-aby tylko innym nie zrobił krzywdy dureń !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaledwie parę dni ciepła i już kolejny wypadek przed motocyklistę w wieku 18-25lat. Osobom zdającym na prawo jazdy motocyklowe powinno się robić obowiązkowe badania psychologiczne. Pół biedy jak zabiją siebie ale po co mają cierpieć postronne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści i te ich durne żółte naklejki. Sami się rozglądajcie, piesi są wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale artykuł żeś napisał Panie pseudo redoktorku.Przcież w tym tekście jest stek bzdur,podsyconych jakimiś podłapanymi opowieściami.To już mnie nie złości wrecz przciwnie śmieszy.Najgorsze,że nasze gazety i telewizja ma dużo ludzi którzy nie powinni się zajmować pisaniem reportarzy..To są jakieś tłuki którzy jakimś cudem pracują w tych gazetach i jeszcze do tej pory nie stracili pracy..Co do motocyklisty nic nadzwyczajnego wpadł w poślizg przez to,że polska to jedyny cywilizowany kraj w którym nie sprząta się jezdni z piachu i innych zanieczyszczeń a potem jak motocyklista się na tym gówn.. pośliznie to oczywiście czyja wina? jego..Bez dalszego komentarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motór napisał:
Sam jeżdze motocyklem już około 12 lat ,ale moja nauka jazdy odbywała sie na "sprzętach" stopniowo. Od słabych (wolnych) do coraz mocniejszych (szybszych). I powiem szczerze że wsiadając od razu na 100 konną maszyne trzeba mieć dużo dystansu do swoich możliwosci a także motocykla. A co jest-widzimy .Banda deb***i w dresach i adidaskach lansuje sie po miescie,warcząc na kazdych swiatłach i rozwijając absurdalne prędkosci na prostych odcinkach.Gorzej gdy pojawi się jakiś nieprzewidziany zakręt albo jakaś inna przeszkoda. A pózniej płacz i krzyze przy drogach
To masz racje,Sam jeżdzę 14 lat i zaczynałem od skutera,potem stopniowo większe i tak dalej,teraz jeżdże motocyklem który może sobie od tak w kilka naście sek myknąć do 250km/h,ale co z tego nie korzystam z tego za to lubie jeździć sprawnie i czasem na dobrym odcinku poza miastem szybciej pojechać,ale nie jeżdzę do cholery jasnej w dresach i adidasach,nie zapierd.. po mieście po 2 paczki bo nie lubie tego.Duża część niestety pseudo motocyklistów jest właśnie takiego pokroju jak piszesz,Gnojki które się dorobiły za granicą,przyjeżdzają z powrotem do PL i szpan na całego.Potem na efekty nie trzeba długo czekać.Także na zakończenie ludziska którzy nie lubicie motocyklistów miejcie do Nas dystans nie klasyfikujcie wszystkich jeżdżących jako idiotów itp.Naklejki Patrz w lusterka... zostały wymyślone po to żeby cześć przynajmniej kierowców w samochodach rozglądała się zanim wykona manewr skrętu bo niestety zdarza się bardzo często,że motocyklista zostaje nie zauważony i narażony jednym manewrem na kalectwo albo śmierć i nie ważne czy jechał szybkim ścigaczem czy 60 km/h choperkiem.Jest ciepło,wyjeżdżają kolejni motocyklisci miejmy w świadomości,że mają takie same prawa jak inni uczestnicy dróg.Na zachodzie ludzie już dawno to zrozumieli w polsce nie wiem ile jeszcze potrzeba lat żeby się to zmieniło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że się nie zabił. Jednego sku***ela mniej by było na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wychodzą z was kompleksy... Motorów nie lubicie? A może zazdrość was zżera? Ehh ludzie... kiedyś to się na was zemści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się człowieku czepiasz? Jak jesteś taki cwany to zapisz się do gazety i wygryź tych "redaktorków", których opluwasz bez powodu. Pakować błoto na innych to każdy potrafi. Ja nie dostrzegłem w tym artykule nic niewłaściwego. Natomiast zauważyłem, że wypowiada się w nim z imienia i nazwiska właściciel kawasaki (brawo za to), który jest normalny i twierdzi, że ludzie narażający innych na wypadki są przestępcami. Tego pana nie można wrzucić do jednego worka z piratami drogowymi. BO JEST NORMALNY. Szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chłopak żyje. I stonujcie trochę tę gadki, bo przykro czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawcy organów wyłażą z nor !!!! Cóż, budzi sie przyroda a z nią robaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alik napisał:
Dobrze, że chłopak żyje. I stonujcie trochę tę gadki, bo przykro czytać.
Przykro to patrzeć na to gówniarstwo na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
I wychodzą z was kompleksy... Motorów nie lubicie? A może zazdrość was zżera? Ehh ludzie... kiedyś to się na was zemści.
A można garbatemu zazdrościć garba ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Szkoda, że się nie zabił. Jednego sku***ela mniej by było na drogach.
Spoko, sezon dopiero sie zaczyna. Oby tylko dureń kogoś nie zabił a tylko siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"G" prawda zwalanie winy na co się da zapierdzielają jak błyskawice motory dla niektórych są o kilkadziesiąt koni za mocne i stąd się to bierze. Tak jak piszecie powyżej chcą się rozwalać ich sprawa natomiast szkoda tych którzy znajdą się na ich torze jazdy bo w niektórych sytuacjach żaden "super motocyklista" nie oszuka praw fizyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to jest tak : początek sezonu, pierwsze jazdy, mniejsze doswiadczenie po zimie, a Honda spora. A do tego ten piach po zimie. Ale dobrze ze tak sie skonczylo. LG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...