Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pędził ponad 170 km/h. Wiózł żonę i dzieci (wideo)

Utworzony przez Gość, 31 października 2011 o 16:27 Powrót do artykułu
Wielka rzecz, przecież od dawna wiadomo, ze lubelscy kierowcy to miszczowie prędkości, nie ważne czy wolno czy nie czy są ograniczenia czy ich nie ma i tak gnają na złamanie karku bo wiecznie im się przecież spieszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednego nie rozumiem. Gość przekracza dozwoloną prędkość o 110 km/h, a Policja jeszcze robi promocję i daje mandat z dolnej półki? Gratuluję. Teraz już wiem dlaczego w Polsce nikt nie przestrzega przepisów, skoro o Policji można powiedzieć, że jest jak "trąba z koziej ..."
0
Oh rzeczywiście też mi prędkość na prostej równej drodze. Może niech zaczną produkować auta nie przekraczające dozwolonej prędkości to by było najlepiej
0
xxx napisał:
Oh rzeczywiście też mi prędkość na prostej równej drodze. Może niech zaczną produkować auta nie przekraczające dozwolonej prędkości to by było najlepiej
Szybkie samochody są dla tych co potrafią nimi jeździć. Miszczu prostej raczej nie potrafi ale ciśnie tego swojego złoma bo pewnie mu się spieszy nie zwracając uwagi na to ze nie jedzie sam tylko z rodziną. A w ogóle to po co nam szybkie samochody jak i tak nie ma gdzie nimi jeździć? To nie na nasze drogi.
0
Ale temat na artykuł. A niech mnie. Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
0
kolarz napisał:
Ale temat na artykuł. A niech mnie. Ja dzisiaj jechałem 180km/h i nikt o mnie nie pisze. połowa kierowców tak jeździ.
No to rzeczywiście masz się czym chwalić. Połowa idiotów tak jeździ, zwłaszcza przy tak paskudnej pogodzie.
0
kolarz napisał:
Obyś zabił się sam, nie pociągając za sobą przypadkowych, niewinnych ludzi, którzy znajdą się przypadkiem niedaleko ciebie deb***u.
0
dzisiaj dziwnie kierowcy jezdza :/ albo sa po kielichu albo sa tacy "przejezdni" jak niedzielni
0
kolarz napisał:
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
0
Ma racje ze jechal tyle , jezeli by jechal 60 ten TIR z naprzeciwka zabilby wszystkich , jezeli bym patrzl slepo na przepisy juz by niezyl , zastanowcie sie ze droga to nie jest jeden tor dla pociagu!!!
0
Roadrunner napisał:
W rzeczy samej. Powiem więcej: nie połowa, a praktycznie WSZYSCY kierowcy regularnie przekraczają przepisową prędkość. I - jak dowodzi tego artykuł - da się bezpiecznie jechać o 120 km/h szybciej niż przepisy pozwalają. Dlatego jedynym logicznym wnioskiem jest zniesienie tych nielogicznych przepisów, na co mam wielką nadzieję.
Za to w górach Lubelaki na okrągło palą hamulce jechałem za takim od Zakopanego do Łysej Polany cały czas jechał na hamulcowych trzeba te KULKI i innych wysłać na szkolenia trochę dalej w Polskę niech się nauczą jeżdzić ci słynni instruktorzy.Mnie np.uczono że bezpieczna szybkość jest wówczas gdy pojazd nie balansuje.W górach zjeżdża się na takim biegu jakim wjeżdża się pod górę.Młodzi adepci kierownicy na takie słowa wytrzeszczają gały.
0
Ile razy trzeba przekroczyć dozwoloną prędkość, żeby dostać maksymalny mandat za wykroczenie czyli 500PLN? Mając prawie3x tyle ile dopuszczalna prędkość dostaje mandat z dolnej półki czyli 400PLN?
0
Dlaczego on zamiast dostać 500zł to dostał niższy prawnie niedopuszczalny ? Po przekroczeniu prędkości o ponad 50km/h mandat jest bez żadnych widełek 500zł ! A on dodatkowo przekroczył tą prędkość o 113km/h ! Kiedy w końcu mandaty będą dla takich deb***i powyżej 2000zł ?
0
szkoda tylko że dzielni policjanci nie zajęli się tymi autami z oślepiającymi lampami z naprzeciwka...
0
Jeśli on jechał 170 i w takim tempie wyprzedzał te pojazdy to ile one tam jechały? 130-140? Bo jakby jechały 80-90 to po prostu by mignął obok nich... Coś tu śmierdzi. To nie jest przypadkiem zjazd z ekspresówki? Dobrze, że dostał dolną półkę - bo żadnego zagrożenia nie stwarzał. Normalnie wyprzedził zgodnie z przepisami. Do wyprzedzania można przekroczyć prędkość - co prawda nie tak ale jak widać tu cała ulica się spokojnie zachowywała.
0
Mieszkam w miejscowości gzie jest ograniczenie do 40 ze względu na liczne zakręty i wjazdy z posesji. Jeżeli ktoś jedzie więcej jak 70 nie jestem w stanie go zobaczyć wyjeżdżając od siebie. Nie ma tygodnia aby jakiś bezmuzgowiec nie hamował z piskiem przed moim bagażnikiem oczywiście z pretensjami
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: