Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pełny skład nowej Rady Miasta Zamość

Utworzony przez Wasia, 22 listopada 2010 r. o 17:45 Powrót do artykułu
Wygralo PIS. Przystapcie do budowy pomniko, tablic pamiatkowych tego chce Prezes. Opracowujcie projekty i dajcie do akceptacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej telewizji, więcej własnych przemyśleń życzę. Przynależność partyjna na szczeblu lokalnym ma niewielkie znaczenie o czym świadczy choćby fakt, że wiele osób bezpartyjnych w wyborach samorządowych często osiąga sukces. Moim zdaniem rozwiązywanie lokalnych problemów nijak się ma do przynależności partyjnej i punktu widzenia partii. Ja osobiście głosowałem na człowieka nie na partię, przynajmniej taki był zamiar. Nie podobała mi się jego przynależność partyjna w tych wyborach, no cóż ale z jakiejś znanej listy trzeba startować czy to się podoba komuś czy nie. Nic nie poradzę na to że ordynacja wyborcza nawet na najniższym szczeblu loklnym przyzwala na walkę czołowych partii. Mój kandydat nie wszedł do rady miasta więc na pewno mój głos przyczynił się przynajmniej do wyniku jego partii. Trudno. Dysponując jednym głosem zagłosowałem na człowieka nie na partię do której rzekomo to przynależał aby startować z dobrej listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasia. JUż ci tak ten pusty łeb wyprali ? Tylko plucie na ludzi POzostało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Zamojszczyźnie dalej rządzi sekta i ma najwieksze poparcie. Nic dziwnego,że wiara w diabła ma się tak dobrze. I rzeczywiście tylko patrzeć jak na każdej ulicy bedzie pomnik i inne pierdoły. Aha, tylko mi tu nie szczekać w przyszłości,że jesteśmy Polską B, skoro akurat w tej Polsce B sekta PiS-owska ma największe poparcie. Zostańcie z nałogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seven day napisał:
A na Zamojszczyźnie dalej rządzi sekta i ma najwieksze poparcie. Nic dziwnego,że wiara w diabła ma się tak dobrze. I rzeczywiście tylko patrzeć jak na każdej ulicy bedzie pomnik i inne pierdoły. Aha, tylko mi tu nie szczekać w przyszłości,że jesteśmy Polską B, skoro akurat w tej Polsce B sekta PiS-owska ma największe poparcie. Zostańcie z nałogiem.
Paaaszoł Seven to Hell!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seven day napisał:
A na Zamojszczyźnie dalej rządzi sekta i ma najwieksze poparcie. Nic dziwnego,że wiara w diabła ma się tak dobrze. I rzeczywiście tylko patrzeć jak na każdej ulicy bedzie pomnik i inne pierdoły. Aha, tylko mi tu nie szczekać w przyszłości,że jesteśmy Polską B, skoro akurat w tej Polsce B sekta PiS-owska ma największe poparcie. Zostańcie z nałogiem.
chlopie, od kiedy rzadzi PIS na zmojszczyznie? beda w opozycji, wiec kto bedzie rzadzil? kto rzadzi od lat? co? rozwago i trzezwosci umyslu zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...