Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła nie zasiedziała się w Zwierzyńcu

Utworzony przez Gość, 18 października 2012 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Jako piwosz z Lublina wolę napić się Ciechana z browaru Zwierzynieckiego niż perły śmierdzącej. Zresztą Ciechan wyborowy to najlepsze w Polsce piwo niepasteryzowane odpowiednio długo leżakowane i z chmielem a nie jak perła z popłuczynami po chmielu. Pomiędzy Ciechanem a Perłą są lata świetlne więc lepiej dla nas aby wszedł Inwestor z kapitałem, który jest bardzo aktywny na rynku, nie tak dawno kupili browar Lwówek i sami zobaczcie jakie dobre piwo z tego browaru wychodzi a Lublin stoi w miejscu pomimo takich tradycji w Zwierzyńcu. Pozdrawiam prawdziwych piwoszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako piwosz z Lublina wolę napić się Ciechana z browaru Zwierzynieckiego niż perły śmierdzącej. Zresztą Ciechan wyborowy to najlepsze w Polsce piwo niepasteryzowane odpowiednio długo leżakowane i z chmielem a nie jak perła z popłuczynami po chmielu. Pomiędzy Ciechanem a Perłą są lata świetlne więc lepiej dla nas aby wszedł Inwestor z kapitałem, który jest bardzo aktywny na rynku, nie tak dawno kupili browar Lwówek i sami zobaczcie jakie dobre piwo z tego browaru wychodzi a Lublin stoi w miejscu pomimo takich tradycji w Zwierzyńcu. Pozdrawiam prawdziwych piwoszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła nie chce konkurencji na lubelszczyżnie,poniosła by klęskę bo Ciechan to lepsze piwo,a konkurencja przydałaby się dla poprawy jakości perły,teraz perła to cieniuśkie piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh, pamiętam Zwierzyńca w 0,3 l butelkach, moje ulubione piwo, a Perła mi je zlikwidowała, pod pretekstem remontu browaru, obiecując , że do produkcji piwa po remoncie wrócą. I co? Jak nie było Zwierzyńca tak nie ma. Ciechan na dzierżawcę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, tym prywaciarzom się w głowach przewraca. Popieram przedmówców, szkoda, że Ciechanowi się nie udało tego Zwierzyńca przejąć, szkoda browaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wole perle ale niech kazdy pije co chce, to gadanie ze wszyscy chca ciechana nie jest prawda, ja nie chce, przeciez wiecej ludzi pije perle, nie wiem skad te agresywne komentarze zwolnennikow ciechana, skoro taki jest dobry to czemu tak malo ludzi go pije?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła nie jest małym browarem, robią tego tyle, są łatwo dostępni i tańsi to tak jak herbata lipton i saga - jedno droższe i kto chce lepszą, to dopłaci, a saga to ilość, a nie jakość taka jest różnica pomiędzy ciechanem, a perłą według mnie, perła od biedy może być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...