Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieczątkę na legitymacji przybił dwuzłotówką

Utworzony przez Gość, 1 grudnia 2009 r. o 15:24 Powrót do artykułu
a Rywin wychodzi z więzienia za kaucją, zostawcie chłopaka !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naście lat, to wiek zwariowany i kombinacje takie mogą być na porządku dziennym. Chłopak jest w istocie jeszcze psotnym dzieciakiem i wymierzanie mu kary za podobny wybryk jest nieporozumieniem. Sama byłam w młodości szalona; maniakalnie jeździłam na gapę. Rodzice co rusz dostawali pisma wzywające do zapłaty za jazdę bez biletu.Rozumieli, że ta fantazja kiedyś minie i nie mylili się. dziś jestem przykładną obywatelką i zawsze mam bilet miesięczny. Gorszą mnie próby gapowiczowstwa u dorosłych, ale u młodzieży- już mniej. Podobnie i sztuczka z odbitym pieniążkiem: kto tego nie próbował? Darujcie chłopakowi, i tak est już ciężko przestraszony. Zajmijcie się raczej poważnymi przekrętami, jakie bezkarnie dzieją się na Waszych oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dorosła napisał:
Naście lat, to wiek zwariowany i kombinacje takie mogą być na porządku dziennym. Chłopak jest w istocie jeszcze psotnym dzieciakiem i wymierzanie mu kary za podobny wybryk jest nieporozumieniem. Sama byłam w młodości szalona; maniakalnie jeździłam na gapę. Rodzice co rusz dostawali pisma wzywające do zapłaty za jazdę bez biletu.Rozumieli, że ta fantazja kiedyś minie i nie mylili się. dziś jestem przykładną obywatelką i zawsze mam bilet miesięczny. Gorszą mnie próby gapowiczowstwa u dorosłych, ale u młodzieży- już mniej. Podobnie i sztuczka z odbitym pieniążkiem: kto tego nie próbował? Darujcie chłopakowi, i tak est już ciężko przestraszony. Zajmijcie się raczej poważnymi przekrętami, jakie bezkarnie dzieją się na Waszych oczach.
17 - lat to już nie dziecko - za rok taki człowiek będzie głosował - chciał bym, żeby miał więcej rozumu w głowie bo skoro jego głos będzie miał taką sama wartość jak Twój to i odpowiedzialność za własne czyny będzie taka sama pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldii napisał:
17 - lat to już nie dziecko - za rok taki człowiek będzie głosował - chciał bym, żeby miał więcej rozumu w głowie bo skoro jego głos będzie miał taką sama wartość jak Twój to i odpowiedzialność za własne czyny będzie taka sama pozdrawiam
Sam mówisz: to tylko brak rozumu, a nie przestępstwo. Z tego się wyrasta pod warunkiem, że nie zamkną człowieka w pace. Tam bowiem ma szanse wyedukować się tak, że podrobionego dokumentu byle kto nie pozna. O wartość mojego głosu się nie martw. Mądry zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było nie było jest to przestępstwo. Myślę jednak, że chłopak zrozumie jak poważne może być fałszowanie. Policja zawsze może mieć go na oku. Drugiej szansy nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nikt juz pieniazkow nie uzywa, komputer i drukarka i zaden kanar nie pozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rzecznik, na rewersie monety o nominale dwa złote nie ma napisu "Rzeczpospolita Polska". Taki napis znajduje się na awersie monety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne forum, z wieloma ciekawymi wątkami. Na pewno wrócę tu jeszcze nieraz. Deb0308 - Dobre case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...