Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies pogryzł 2-latka. Dziecko trafiło do szpitala

Utworzony przez Gość, 27 czerwca 2012 r. o 10:19 Powrót do artykułu
2,5letnie dziecko wypuszcza psa z kojca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za nieodpowiedzialność opiekunów... Takie małe dziecko trzeba mieć cały czas na oku... Że o właściwym zabezpieczaniu kojca nie wspomnę. Może by od razu policja sprawdziła, czy mają dobrze szambo zabezpieczone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi news.Gdyby dziecko pogryzło psa to by była sensacja warta napisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies pogryzł 2,5-latka Chłopiec wypuścił z kojca na dwór 2,5-letniego owczarka.... zdecydujcie się - kto ma 2,5 latka? Pies czy chłopiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
też mi news.Gdyby dziecko pogryzło psa to by była sensacja warta napisania.
Chłopiec ma 25 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to owczarek czy mieszaniec-wszystko jedno. Psa należy bezwzględnie jak najszybciej ubić bo pies który atakuje człowieka a jeszcze tym bardziej dziecko, to ścierwo które nie powinno stąpać po ziemi i pobierać tlenu. Psów jest o wiele za dużo, nie ma tygodnia by nie dochodziło do takich tragedii. Przeważająca większość właścicieli psów w miastach to frustraci o zaburzeniach osobowości. Każdy kto wyprowadza psa bez kagańca to idiota o ptasim móżdżku. W żadnym kraju europejskim nie ma takiej liczby psów jak w Polsce. W samych schroniskach przebywa ich ponad 120 tysiecy sztuk !!! Mózg staje. W mojej wsi sytuacje opanowałem, nie ma już wałęsających się bezpańskich kundli ale w sąsiednich wioskach i gminach to tragedia co się dzieje. Zdziczałe watachy atakują zwierzęta domowe i drób. Wójt nie ma kasy na opłacenie hycla bo odłowienie kundla kosztuje nawet 600zł. W pale się nie mieści. Trzeba brać sprawy w swoje ręce bo na samorządy i schroniska nie ma co liczyć. A będzie jeszcze gorzej. Psy opanują wsie i miasta niczym szarańcza. Nadchodzą czasy apokalipsy. Potrzebne są nowe derektywy Unii Europejskiej, nałożenie nowych restrykcji na wszelkich właścicieli psów. Zmasowany odstrzał bezpańskich watach, zmasowane czipowanie w miastach, bezwzględna sterylizacja wszystkich psów w miastach na koszt właścicieli. Oraz wysokie opodatkowanie idiotów którzy trzymają w bloku 3 lub więcej psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...