Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies pogryzł dziecko. Przez dorosłego

Utworzony przez zuza, 23 sierpnia 2009 o 19:21 Powrót do artykułu
I oto znowu głupota ludzka dała o sobie znać. Jak zwykle zawinił człowiek , a winny jest pies. W tym przypadku ZAWINIŁ ALKOHOLIK i to on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności. Pies trzymany na łańcuchu i nagle z niego uwolniony , może reagować różnie (nawet zaatakować) , jeżeli był na dodatek zle traktowany przez właściciela. Najbardziej ucierpiało w tym przypadku niewinne dziecko, które zaufało durnemu pijakowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzymanie psow na lancuchach powinno byc zakazane. Mam rodzine na wsi i wiem jak najczesciej to wyglada: pies kilkumiesieczny zostaje przytwierdzony na stale, na uwiezi dlugosci poltora metra. Jesli ma szczescie to przynajmniej bude bedzie miec taka, ze nie bedzie w niej za goraco latem, za zimno zima, a w czasie deszczu nie bedzie padac mu na glowe...Pies jest zwierzeciem stadnym, a zyjac na uwiezi nie ma mozliwosci zeby sie prawidlowo zsocjalizowac z ludzmi i innymi psami. Kiedys zapytalam sie kilku rolnikow dlaczego psy trzymaja w takich warunkach, uslyszalam, ze "pies ma byc grozny!" i "a co se bedzie tak latal po podworku, niech siedzi przy budzie". A pozniej jest zaskoczenie, ze pies sie zerwal i kogos pogryzl.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: